Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
CaRBiNe
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi26 Mart 1984
MeslekMakina Mühendisi
KonumHatay,Dörtyol
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2003
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 23 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ps4 + kamera + 2 oyun başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ürün satılmıştır.... Mesaja git »
ps4 + kamera + 2 oyun konusunu başlattı (5 ay önce)
Üründe hiç bir sıkıntı yok. Kullanamadığımdan dolayı satıyorum. Yanında battlefield 4 ve just dance 2015 birde PS4 kamerası var Sistem Notu : Bu ilan... Mesaja git »
Sony KDL-43W805C başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaslar internet baglanti problemi vardi tv yi komple sifira donderdim. Kanal listesini yukledim fakat anten baglantinizi kontrol edin diyor. Ne ya... Mesaja git »
YAMAHA RN 500 + DALI İKON 2 MK2 konusunu başlattı (5 ay önce)
YAMAHA RN 500 NETWORK PLAYER 1200 TL DALİ İKON 2 MK2 1900 TL Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
PS4 + KAMERA + 2 OYUN 800 TL konusunu başlattı (5 ay önce)
Merhaba ürün temiz herhangi bir sıkıntısı yok. Tüm aksesuarları ile birlikte verilecek. ps4 ile birlikte 1 adet ps4 kamera 2 oyun (battlefield 4 ve... Mesaja git »
RESMİ OLARAK YENİ ÖTV ZAMLARI başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bu kurlar ve bu düzenlemeler ile gelecek sene ilk 6 ayında enflasyon ne olacak acaba. Bu şartlarda araba alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.... Mesaja git »
Satılık Yamaha RN 500 AMFİ ve DALI IKON MK2 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Yamaha RN 500 network player AMFI ve DALI ikon 2 mk2 hoparlorler satılıktır. İki üründe de hiç bir problem yoktur. Hoparlörler çifttir. Yamah... Mesaja git »
SATILIK PS4 + KAMERA VE 2 ADET OYUN 800 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Arakdaşlar merhaba , ilk çıktığı zamanlarda almıştım. Playstation 4 500 gb olan modeli 1 adet kol 1 adet kamera 2 adet oyun (just dance 2015 ... Mesaja git »
Satılık Yamaha RN 500 AMFİ ve DALI IKON MK2 konusunu başlattı (6 ay önce)
Yamaha RN 500 network player AMFI ve DALI ikon 2 mk2 hoparlorler satılıktır. İki üründe de hiç bir problem yoktur. Hoparlörler çifttir. Yamah... Mesaja git »
SATILIK PS4 + KAMERA VE 2 ADET OYUN 800 TL konusunu başlattı (6 ay önce)
Arakdaşlar merhaba , ilk çıktığı zamanlarda almıştım. Playstation 4 500 gb olan modeli 1 adet kol 1 adet kamera 2 adet oyun (just dance 2015 ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.140