Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
CaRBiNe
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi26 Mart 1984
MeslekMakina Mühendisi
KonumHatay,Dörtyol
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2003
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Yamaha RN 500 AMFİ ve DALI IKON MK2 konusunu başlattı (bir ay önce)
Yamaha RN 500 network player AMFI ve DALI ikon 2 mk2 hoparlorler satılıktır. İki üründe de hiç bir problem yoktur. Hoparlörler çifttir. Yamaha :... Mesaja git »
Evet 4k... Mesaja git »
Herkese merhaba grup kuruyorum. 4 kisilik katilmak isteyen pm atsin 2 kisilik yer var su anda. Odemeler havale ile yapilacak aylik sekilde Edit : gru... Mesaja git »
Astra 1.4 otomatik mi. 1.2 golf otomatik mi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Arkadaslar leon aldim bu gun... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bende 77500 bordo rengine fiyat aldim. Test aracinida kullandim bir sure. Kisa mesafe sehir icinde kullanima gore 6.5-7 lt yakar gibi. gaza batiginda ... Mesaja git »
Astra 1.4 otomatik mi. 1.2 golf otomatik mi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Yarin karar degistirmezsem leon alacam. Fiyat daha uygun model 2017 diye dusunerek. Sanirim bir tek 2. Eli biraz sikinti olacaktır.5500 lira fiyat... Mesaja git »
Beyler 1.0 tsi leon stule paket 77500 tl bunuda goz onunde bulundurursak ne yapardiniz... Mesaja git »
Cok git gel yasatiyor insana. Fiyatlar cok yuksek sifirlarin. Dizel alayim diyorum 100 liradan basliyor. Benzinlide astra yakitta korkutuyor. Dsg ş... Mesaja git »
Listeye 1.0 leonuda ekledim simdi 81k fiyati var sifirinin. Bu aracida yarin varsa eger test edeyim.... Mesaja git »
Astra 1.4 otomatik mi. 1.2 golf otomatik mi konusunu başlattı (8 ay önce)
Arkadaslar merhaba 2 arac arasinda kaldim 1.2 tei dsg golf comfortline sunroof ve surus paketi 79000 tl 2. El 14 bin km de 1.4 astra k otomatik ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.093