Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fizisyen
Gerçek Admert
Meslekölümüne ögrenci.
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 90
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ACİL YARDIM!! İPAD AİR 2 BÜKÜLME!!! başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Mevzu yapilmasi degil zaten. Mutlaka biri tamir eder. Mevzu sana maliyeti.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Tarifi veriyorum, 1veya 3/4 su bardagi Meyveli lifalif + 1 bardak sicak süt +15 dakika. Yulaf yumusuyor cunku. Ben yumusak seviyorum. Ben geceden s... Mesaja git »
Arabayla Ege & Akdeniz turu için konaklama önerisi ? başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
asıl plan yaparsanız zehir olur. zaten aracınız varmış haritayı açın yavaş yavas yolu takip edin. begendiginiz yerde googleden arayın. bulursunuz cadı... Mesaja git »
CHP'NİN CUMHURBASKANI ADAYI BELLI OLDU başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
bak yine aynı şey; cehape nin resmi açıklaması yok. adam çıkıyor söylüyor. kk defalarca diyor. yapmayın diye. ama nato kafa nato mermer.... Mesaja git »
THY lise mezunu pilot arıyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yine uzmanlar dolusmuş.Pilot olmak icin universite okumaniza gerek yokki. Dunya kadar insan lisans okurken pilotaj kurslarina gidiyor ve lisans bitmed... Mesaja git »
Ekonomik çöküş korkusu akp'yi erken seçime zorladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
olayın ekonomi ile alakası YOK! doların 4.1 olmasınımı beklediler. komik olmayın. partiler hepimizin gözü önünde seçim ittifaklarını yaptılar. ittif... Mesaja git »
Avansas.com tüm Türkiye'ye kargo bedava (10-30 Nisan) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
dikkat; aynen anlatıyorum. kendi hesabımdan, birine birşey gönderecektim. ürünü alınca 2 yerde ALICI ismi isteniyor. ikisinide göndermek istediğim kiş... Mesaja git »
Hic kimse, neden internet sitelerine girdigimde, daha once girdigim alısveris sitelerinin reklami sagda solda cikiyor Diye sorgulamiyorken, cikip, ... Mesaja git »
BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yeni iPad 9.7 (2018) vs. iPad Pro 10.5 [Karşılaştırma] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Önemli olan amaç.... Mesaja git »
Arkadaşları

muratkaya

El-Cezeri
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: huwaei p9 lite/ gold / kapalı kutu / 900tl /
Alıcı: SerdaR^73
Tarih: 15 Şubat 2018; 11:06:37
Yorum
dürüst efendi bir arkadaş.ilanda yazılanın aynısı geldi.İlgisinden dolayı kendisine teşekkür ederim.
İmza
PAMPAAA, DOKTOR DEĞİLİM AMA HASTAM ÇOK :)
(not; radyoterapi-radyasyon güvenliği soruları cevaplanır)
500pxcom/mertyucel
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Hakkında
çok bişey yok aslında...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.168