Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shephard16
Gerçek AdSemih Güzey
Doğum Tarihi12 Eylül 1991
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıSpor, Bilgisayar
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 66
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
beyler merhaba. steam price glitch olayını bilen deneyen var mı? fiyat hatalarının verildiği linkten bir ürün seçip deneme amacıyla vpn ile rus server... Mesaja git »
Migros ve Sanal Market'te Tüm Sular 1 Alana 1 Hediye! (29-30 Eylül) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
5LT Abant Su 1.7 TL - Saldır... Mesaja git »
VW Fanboyları Tanıma Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
VW alırsan değeri düşmez aldığından pahalıya satarsın der. Keko 2007'de euro 1.50 iken 40 milyara VW almıştır, 2017'de Euro 4.10 lira iken 30 milyara ... Mesaja git »
SSANGYONG KORANDO SPORTS TÜRKİYEDE... başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
canımı çektirdin şimdi he :D ablam kamyona binmem ben diyor alamıyoruz :D... Mesaja git »
benlik pek sıkıntı yoktu aslında. peder bey mızmızlandı sallanıyor sallanıyor diye. e bu fiyata da sallansın biraz yani. dinletemedik ama. bana kalırs... Mesaja git »
hemen her gün geçtiğim güzergah aslında ama. sanırım vazgeçtik şu sallanma olayından dolayı. bayağı kamyon gibi. uzun süreli kullanımda mide bulandırı... Mesaja git »
Hort millet! Aracı kullananlar var mı? 2014'ünü almaya niyetlendim. Satıcıyla görüşüp bir test sürüşü yaptım. Kasislerde tümseklerde falan çok fazla s... Mesaja git »
Dondurma yiyen çocuklara karışan cübbeliler başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
İslamiyet çok güzel bir din. Ancak ne yazık ki bu ve benzeri davranışları yapan dürzüler yüzünden islamafobi ve antipati oluşturuyorlar. Umarım her dü... Mesaja git »
Ssongyang Kyron 4x4 inceleme test başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
biz de bugün sıfır 2016 ssangyong korando sports 4x2 at için anlaştık. 2.0 155 hp. nasıl bilirsiniz?... Mesaja git »
BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
benim en çok hoşuma giden bimdeki sanırım. onu deneyin.... Mesaja git »
Arkadaşları

tiCCky

R0dosto

mega_north
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
LOL
LeBlanc, Talon, Galio, Riven, Garen, Graves, Yorick
Hakkında
twitch.tv/eranex

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109