Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shephard16
Gerçek AdSemih Güzey
Doğum Tarihi12 Eylül 1991
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıSpor, Bilgisayar
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 66
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bluetooth Hoparlör Fırsatları! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
zealot'ları koymamışsın listeye başkan beğenmiyor musun ki? zealot s9 almayı düşünüyordum da.... Mesaja git »
Bluetooth Hoparlör Fırsatları! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
rms 20w peak 40w ise eğer reklam olsun diye 40w yazıyorlardır tabi. bir çok markanın peak değeri olarak 100w baresini kocaman yazıp adam tırtıklaması ... Mesaja git »
Oynadığınız En Kaliteli Bilgisayar Oyunu Hangisi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Mount & Blade: Warband değildir ama yinede asın bayrakları Mafia (en iyi hikaye) To the Moon (en iyi drama) Undertale (en iyi sarkastik mizah) Porta... Mesaja git »
TTNET UPLOAD (Çıldıracağım Yardım Edin) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
teşekkür ederim. şuan telefonda köşeye sıkıştırdım adamları. sürekli birilerini çağırıp birilerine sorup duruyorlar. ama sonuç olarak bir şey yapamadı... Mesaja git »
TTNET UPLOAD (Çıldıracağım Yardım Edin) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
neye dayanarak söyleyebiliriz bunu. arayıp söylüyoruz 50 mbite 2mbps upload veriliyor diyor.... Mesaja git »
aynen o şekilde. piyango ona vurmuş. kahpe felek.... Mesaja git »
50mbit bant genişliği ve 200gb kota.... Mesaja git »
Hort! Yıl sonu geldi hala güncelleme yok. 2 Mbit ile devam. Ancak dün kız arkadaşımın bilgisayarında denedim 4 mbit upload hızı vardı. Sanırım sene ba... Mesaja git »
Turk Telekom Upload bilmecesi ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hort! Yıl sonu geldi hala güncelleme yok. 2 Mbit ile devam. Ancak dün kız arkadaşımın bilgisayarında denedim 4 mbit upload hızı vardı. Sanırım sene ba... Mesaja git »
W10 RS3 1709 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
redstone 3 public release çıktı hocam başlıkta ve içerikte güncelleyebilirsin :)... Mesaja git »
Arkadaşları

tiCCky

R0dosto

mega_north
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
LOL
LeBlanc, Talon, Galio, Riven, Garen, Graves, Yorick
Hakkında
twitch.tv/eranex

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078