Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shephard16
Gerçek AdSemih Güzey
Doğum Tarihi12 Eylül 1991
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıSpor, Bilgisayar
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 66
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dondurma yiyen çocuklara karışan cübbeliler başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İslamiyet çok güzel bir din. Ancak ne yazık ki bu ve benzeri davranışları yapan dürzüler yüzünden islamafobi ve antipati oluşturuyorlar. Umarım her dü... Mesaja git »
Ssongyang Kyron 4x4 inceleme test başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
biz de bugün sıfır 2016 ssangyong korando sports 4x2 at için anlaştık. 2.0 155 hp. nasıl bilirsiniz?... Mesaja git »
BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
benim en çok hoşuma giden bimdeki sanırım. onu deneyin.... Mesaja git »
BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
normal ev fırını hocam mikrodalgada olmaz. 180-200 derecede 10-12 dakka falan pişiriyorum canavar gibi oluyor.... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
bq 615'i suluğa takıp güçlü led fenerimle yola devam etsem daha mantıklı olucak sanırım :D... Mesaja git »
Damacana Su Fırsatları (19lt.) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
10 lt bolu abant suyu migrostan 3.35 TL'ye aldım. 2 tane alıp acı içinde eve 600 metre yürüdüm parmaklarım kan topladı ama değdi :D bi daha olsa bi da... Mesaja git »
BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler. başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
babuşlar yazan oldu mu görmedim ama bim, a101 ve şok'un 6.95 veya 7.95'e satılan 4'lü pizzaları var. Yıllardır tüketirim. Hangisi daha iyi bilmiyorum ... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
baba zeilot nasıl? aliden ben de almayı düşünüyorum onun bir modelini. diğerlerine göre epey kaliteli duruyor. bende de jbl go, aec bq-615 ve rugby to... Mesaja git »
Helal yol ile zengin olunmaz başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Helal yol ile zengin olduk soruları alayım... Mesaja git »
işte bazen birkaç dolarlık ürün alıyorsun onlarda da asla ücretsiz takipli kargo seçeneği bulamıyorsun. 3 dolara aldığın ürüne de takipli olması için ... Mesaja git »
Arkadaşları

tiCCky

R0dosto

mega_north
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
LOL
LeBlanc, Talon, Galio, Riven, Garen, Graves, Yorick
Hakkında
twitch.tv/eranex

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094