Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ergin.
Gerçek AdErgin BOZKURT
Doğum Tarihi17 Aralık 1991
Meslekİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı
İlgi Alanlarıweb tasarım
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 759
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları27
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Trafik, kasko, konut, işyeri poliçelerinde %10 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba zorunlu trafik sigortasında taksitlendirme oluyormu hocam ve taksitlendirme oluyorsa peşin fiyat üzerinden mi yoksa bir miktar faiz işliyormu ... Mesaja git »
n11 1000/50tl indirim çekine ihtiyacım var konusunu başlattı (2 ay önce)
Selamın aleyküm arkadaşlar n.com üzerinden 1000 tl üzeri bilgisayar bileşeni alacağım haftonu çekleri bugün bitiyor kullanmayacak olan varsa hayrına t... Mesaja git »
Hocam tekrar merhaba gerekli bilgileri özel mesaj olarak tarafınıza ilettim. İlginize teşekkür ederim. Hayırlı işler dilerim.... Mesaja git »
Merhaba hocam zorunlu trafik sigortasinda taksitlendirme yapıyor musunuz ve vade biniyor mu... Mesaja git »
Saç kıran ve Sakal kıran için cildiyeye mi gideyim kuaföre mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba hocam öncelikle geçmiş olsun. Geçen hafta kalçadan diprospan iğne yaptırdım. Benim yüzümde yayğın sol çenede geniş sağ çene de daha az çene al... Mesaja git »
Saç kıran ve Sakal kıran için cildiyeye mi gideyim kuaföre mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Geçmiş olsun hocam bendede sakal kıran mevcut ve yayıldı yüzden 5 kez kortizon vurdular banamısın demedi. Benim talebim ve doktorun onayıyla minoxil %... Mesaja git »
DH LİNEA TAKIMI (69 ÜYE ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Tüm Linea taraftarlarını buraya ve yeni adresimiz olan www.fiatlineatr.com ' a bekliyoruz. Üye olmak için pm atabilirsiniz . Aşağıdaki ... Mesaja git »
DH LİNEA TAKIMI (69 ÜYE ) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Selamın aleyküm arkadaşlar. Aracımda su kaçağı mevcut. Usta kalorifer borusunun ağzındaki hortumu değiştirdi halen kaçırıyor. Kalorifer borusundan kaç... Mesaja git »
Linea aracımda su kaçağı var. konusunu başlattı (3 ay önce)
Selamın aleyküm arkadaşlar. Aracımda su kaçağı mevcut. Usta kalorifer borusunun ağzındaki hortumu değiştirdi halen kaçırıyor. Kalorifer giriş borusund... Mesaja git »
n11.com 150/22 ve 75/11 indirim çekleri satılıktır. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Pm cevaplandi ilan halen guncel... Mesaja git »
Arkadaşları

Rapator

ozyoldas

WOWOZANGE

ClioSS

frarslan

hergele23

lordofnoldor

smd

Erman

ne bilim ben ya adamı

superms

cengaver029

eudomania

rebay

kachus

Janti

Adorer

.:MsT:.

arda1811

1simon1

sefaklc

codalp

Akadias

karam1977

Ahmet©

mikropzoft

khedira_34
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Nasıl yaşarsanız,öyle ölürsünüz, nasıl ölürseniz öyle dirilirsiniz.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
sistem
Hakkında
Fikrin ne ise zikrinde odur. Üzülme! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı için; ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur...(Hz.Mevlana) Adalaet Mülkün Temelidir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188