Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
motomurat
Gerçek Admurat
Doğum Tarihi1 Aralık 1976
KonumBursa,Gemlik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 48
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
5 TL'ye Süper Paket Kampanyası (24 ay Uydu - 1 TL) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bir hafta oldu evraklar size ulasali. Bugun aramislar yetisemedim. Baktim mesaj var eeeeee "Ozgur Iletisim basvurunuz, evraklarinizdaki eksiklik neden... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Benim sabah yazdigim mesajim neden gorunmuyor?... Mesaja git »
bütün evrakları 15tl verip gönderdim aradan bir hafta gecti. az önce aramışlar ses kısık olduğu için duymadim. mesaj göndermişler eeeee evraklar eksik... Mesaja git »
[ROM][XT910]-[TÜRKÇE] JELLY BEAN 4.1.2 ARTMOD V4.31 başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
merhaba hocam. bootloder kilidi açık cihaza bootstrap kurulup ardından yedek alınmış. sonra cm13 ana sistemin üzerine flaşlanmaya çalışılmış. tabi su ... Mesaja git »
ASUS DSL-AC88U ⏳ başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Mart basi gibi cikacak bilgisi vardi yabanci kaynaklarda. Lakin hala ses yok.... Mesaja git »
başlıktaki ürünler satılıktır. kesinlikle kullanılmamış olup kutuları mevcuttur. içerikleri eksiksizdir. ilgili olanlar zaten bilir özellikle antenle... Mesaja git »
Kasa: corsair carbide 400R anakart msi z97 g43 islemci intel g3258 ram 2x4 corsair 1600mhz guc kaynagi corsair 600 watt 80 serisi 160gb+1tb hdd a... Mesaja git »
Davis marka Profesyonel meteoroloji gözlem istasyonu konusunu başlattı (26 gün önce)
Davis vantage vue profesyonel meteoroloji gözlem istasyonu 2000tl . en ucuz fiyat 3800tl dir.... Mesaja git »
Amazon Almanya nin prime i usa dan ayri mi acaba? Yani ben daha once usa da prime denemistim. Sonra iptal ettim. Simdi Amazon Alnanya dada deneyebil... Mesaja git »
Arkadaşları

mceliker

mbuyuk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.207