Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dalkhanas
Gerçek Adabdullah koçak
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
oyun oynamayacak bir kullanıcı olarak merak ediyorum. k5 plus ile arasında performans anlamında ne derece fark var acaba.... Mesaja git »
Vodafone Freezone Ulusoy %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Kodu vermedi son 30 gün içinde 15 TL yüklemiş olmasını diyo ben son 30 gün içinde 50 liraya yakın TL yükledim niye olmadi... Mesaja git »
LG G2 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
lg g2 2.el alırken dikkat edilmesi gereken şeyler nedir basitçe yapabilceğimiz testler var mı... Mesaja git »
açık lor peyniri mi yoksa pakette mi böreklik diyorsa tuz eklenmiş midir besin değerleri öğrenebilir miyiz ?... Mesaja git »
LG para iadesi almak isteyenler başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Siz onarım hakkınızı kullandınız ve 20 iş gününde malın onarımını gerçekleştiremedikleri takdirde iade yapmama gibi bir şansları yok. Siz mailde bunu ... Mesaja git »
Kamuda tüm izinler iptal edildi konusunu başlattı (3 yıl önce)
aşbakan Binali Yıldırım'ın talimatıyla, kamudaki tüm izinleri iptal etti. 18 Temmuz 2016 PAZARTESİ Resmi Gazete Sayı : 29774 (Mükerrer) GEN... Mesaja git »
LG para iadesi almak isteyenler başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
sen asus genel merkeze ulaşmaya bak çözüme oluşturmaz ama bi konuş yinede. degişim raporunu servis yazıyo merkeze yeni cihaz servise geliyor. faturan... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
1700 etmez bence çünkü bariz sorunu var ve mühim bir sorun. şebeke sorunu kiminde var kiminde yok. 1500 e kadar paralel bulunuyor. illa distribütör ga... Mesaja git »
LG para iadesi almak isteyenler başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
değişime razı gelcen o zaman dediğim gibi fatura tutarında iade yapacak faturada olmadan zor gibi... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
evet 2-3 kişide uygulamıştı sonuç düzgündü iğnenin ucu kadar bişey... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

ATOM ANT
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
1.859