Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MrT4ngo
Gerçek AdPrice John
Doğum Tarihi23 Ekim ****
KonumGaziantep,Şehitkamil
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 59
Son mesaj tarihi: 17 dk. önce
Son giriş tarihi: 17 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Erdi çalışkan adam çabalıyor, uğraşıyor. Bu vurgun olayından haberinin olduğunu sanmıyorum... Mesaja git »
10 yıldır üyesi olduğum şu forumun şu halini görünce utanıyorum yerin dibine giriyorum. Kalite yerlerde resmen... Mesaja git »
Biraz daha mesaj silde JetMurat bizi iyice sinirlendir. Yarın öbür gün Amazon JetMurat a dava açarsa bizde gider müştakil oluruz. Madem burada mesajla... Mesaja git »
JetMurat ve destekcileri. Mesaj silerek ve üye banlayarak bir yere gelemezsiniz. Bu forum ayaktaysa bizim sayemizde. İşine gelmeyen mesajı nasıl siliy... Mesaja git »
valla erdi reyiz geziyorsa helal hoş olsun :) adam cidden çalışıyor çalışkan. JetMurat ne yapmış... Mesaja git »
Birazdan Amazon Deutschland sorumlusu jet uçağı ile İstanbul'a gelmiş ve ilk sorusu where is the JetMurat olmuş... Mesaja git »
Beyler korkulcak bir şey varsa oda Amazon'un Türkiye hakkında olumsuz tavır takınabilme durumu bu saatten sonra. Zaten az ürün gönderiyorlar usandılar... Mesaja git »
İnş bu soyguncu tayfa yüzünden Amazon Türkiye sekteye uğramaz.... Mesaja git »
1060'ım var 1050-Ti alsam Aynı performansı alır mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Ekran kartını fiyatlar yüksekken sat. Kendine sıfır bir 1050 al. Ondan sonra sistem artık nereye gidiyorsa gittiği kadar kullan. İlerideki yıllarda ko... Mesaja git »
AMD Mining yüzünden bireysel kullanıcılara ayıp ediyor başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Problem fiyatlar. Şu an zaten kimse kart alamıyor. Vega bekle Vega da böyle döneme denk gelsin olacak iş değil... Mesaja git »
Arkadaşları

brk-bjk

ilhan032

zorbey27
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Rainbow Six Siege
Alıcı: XRAY 41
Tarih: 28 Mayıs 2016; 12:48:30
Yorum
süper :)
Genel Puan

Ürün: [SIFIR] Corsair H2100 Gaming Headset
Alıcı: BuraX
Tarih: 24 Mayıs 2016; 21:42:07
Yorum
Hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu. Anlayışlı ve güvenilir bir satıcı. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Hyperx Cloud 2 - Gaming Headset
Alıcı: muratkaya
Tarih: 25 Nisan 2016; 23:36:37
Yorum
Ha yeni kulaklık almışım ha bunu hiç farkı yoktu, kutuyu ilk ben açmışım gibi hissettim. Güvenilir bir arkadaş tavsiye ederim.
Genel Puan

Ürün: Razer Kraken Chroma
Alıcı: LoCoMaNia
Tarih: 21 Nisan 2016; 17:47:29
Yorum
kargolama ve ilgi alaka garikaydı. ürün yurt dışı oldugu için herhangi bir sorun oldugunda arkdasında duracağını beyan etti .her şey güzeldi.
İmza
Beni tanımak istiyorsan uğraş---//////////////--Bitcoin : 1757ZXFs5mwEabNMaNxhHMx5dcxAGeTcsG
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
Mr_T4ngo
TV
Samsung
Klima
Mitsubishi Electric
Tablet
İpad 2
Kulaklık - Amfi
Logitech
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Seagate
Kombi
Viessman

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.141