Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MrT4ngo
Gerçek AdPrice John
Doğum Tarihi23 Ekim ****
KonumGaziantep,Şehitkamil
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Eylül 2007
2. el mesaj sayısı: 59
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ben kendi deneyimimi sunuyorum. Neden kendi kendimi kandırayım ? Kendi kullandığım kart 6850 ve ben bu kartla BF1 harici bütün oyunları low ayarlarda ... Mesaja git »
BF1 Harici bir problem yaşamıyorum. 1080 çözünürlükte low ayarlarda akıcı ve tatmin edici bir görüntüm var.... Mesaja git »
UR865254227YP-[LP00083055762510]-RG608761049CN Aliexpress te UR ile başlayan kod var. yanwen in sitesine girince UR ile başlayan kodu bunun yanında... Mesaja git »
Arkadaslar mrb acil. Şu an istanbuldayım. Gaziantep e kargo gelicekti. İstanbula giriş yapmış kargom. 17track tan takip edebiliyorum istanbulda olduğu... Mesaja git »
bana gelen giden yok hâla. 22 sinde çıkmış ülkeden gözüküyor son durum...... Mesaja git »
biz çok beklicez... Mesaja git »
Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası-ŞAMPİYONUZ!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
11 A Milli Eşşeği getirip en öne koyup izletecektin... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
**** de 21 tl du-rma-pl-ay de... Mesaja git »
Kargosu 22 eylül de çinden çıkış yapan var mı ? 17 gündür hiç bir hareketlilik yok. siparişi ilk vereli 1 ay oluyor... Mesaja git »
Aynen öyle 22 sinde ülkeden çıktı yolda gözüküyor aliexpress de 15 gün neyin uçagı bu. adam kekliyorlar... Mesaja git »
Arkadaşları

brk-bjk

ilhan032

zorbey27
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Rainbow Six Siege
Alıcı: XRAY 41
Tarih: 28 Mayıs 2016; 12:48:30
Yorum
süper :)
Genel Puan

Ürün: [SIFIR] Corsair H2100 Gaming Headset
Alıcı: BuraX
Tarih: 24 Mayıs 2016; 21:42:07
Yorum
Hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu. Anlayışlı ve güvenilir bir satıcı. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Hyperx Cloud 2 - Gaming Headset
Alıcı: muratkaya
Tarih: 25 Nisan 2016; 23:36:37
Yorum
Ha yeni kulaklık almışım ha bunu hiç farkı yoktu, kutuyu ilk ben açmışım gibi hissettim. Güvenilir bir arkadaş tavsiye ederim.
Genel Puan

Ürün: Razer Kraken Chroma
Alıcı: LoCoMaNia
Tarih: 21 Nisan 2016; 17:47:29
Yorum
kargolama ve ilgi alaka garikaydı. ürün yurt dışı oldugu için herhangi bir sorun oldugunda arkdasında duracağını beyan etti .her şey güzeldi.
İmza
Beni tanımak istiyorsan uğraş---//////////////--Bitcoin : 1757ZXFs5mwEabNMaNxhHMx5dcxAGeTcsG
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
Mr_T4ngo
TV
Samsung
Klima
Mitsubishi Electric
Tablet
İpad 2
Kulaklık - Amfi
Logitech
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Seagate
Kombi
Viessman

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.250