Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Uluscuturkey
Bir Önceki Kullanıcı Adıkebabistan
Gerçek Adomer oguz
KonumAntalya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kıskanmayın bf1'i hayırsız evlatlar... Mesaja git »
Yeni harita gelmiş kumandanım... Mesaja git »
Herkes en beğendiği silahları listeyebilir mi ? Bakalım Kodamanlar neler kullanıyor. Sıhhiyeci; M1907 Tarayıcı Destek; Lewis Gun Hafif Taaruz; Hel... Mesaja git »
Muhauhauahau... Mesaja git »
serverda dramkow diye birisi var hep tank alıyor banlasak mı napsak yeaaa... Mesaja git »
AMAZON İKİNCİ EL ALIM SATIM, YARDIMLAŞMA KONUSU başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Alınık Razer Raiju arıyorum, Prime indirimlerinde 88 euro + kdv ye kadar düşmüştü, ancak kartım musait olmadığı için alamadım, satan varsa tekliflerin... Mesaja git »
Razer Raiju, her şey dahil fiyatı şu şekil 112euro, değer mi değmez mi ? Zor karar.... Mesaja git »
Organlarımdan birinin dile gelip bülbül kesilmediği ama boşlukları hayal gücünüz ile doldurabildiğiniz günler dilerim. Mayın Tarlasına dikkat... Mesaja git »
Little Nightmares başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Dlc hikayeye güzel bağlandı ve tahminen Kısa olması dışında muazzam keyif veren bir yapım... Mesaja git »
Elinize sağlık dostlar, sakat parmakla bile bırakmadık serverı boşta katılım 10 numara 5 yildizdi yine... Mesaja git »
Arkadaşları

JABS_20

MühendisMurat
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094