Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bilkerk
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Mart 1980
Meslekmakine mühendisi
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ocak 2005
2. el mesaj sayısı: 117
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
arkadaşlar selam en zorda ng+ başladım. hiç bi yaratıktan mutagen düşmüyor, bir de sanki oyunu bitirdiğimde onlarca büyük mutagenim vardı kala kala ... Mesaja git »
PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tesekkurler cevap icin Yeni oyun denerken yeni hesap ozmn Mail almasi zor geliyo ya sifresi dert adresi dert gizli sorusu dert... Mesaja git »
PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Soyle bir sorum olacak Ana hesabimdan yani tum oyunlarimin oldugu bir hesaptan oyun aldim fakat oyunu begenmedim simdi bu oyunu satmak istiyorum ci... Mesaja git »
Horizon Zero Down Çift Hak konusunu başlattı (bir ay önce)
Horizon Zero down--çift hak (TR-PSN) mail adresi , cep numarası ile birlikte verilecektir. kendim aldım kimseyle paylaşmadım Fiyat-75 TL... Mesaja git »
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
http://www.hepsiburada.com/sony-ps4-slim-500gb-10-adet-ps4-oyunlari-2-v2-ps4-kol-p-HBV00000667CP?magaza=ALB%20Teknoloji bu paket nasıl?... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 7. South Park 104 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
tam bir yılda bitirdim dlc lerle beraber daha hala yan 10-15 tane yan görev duruyo...... Mesaja git »
Ps4 üm aniden kapandı( ilk defa ) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
muhtemelen ısınma kaynaklı bi sorunun var, havaların da aşırı sıcak olmasının etkisi vardır bu durumda dediğim gibi çok çok sen rahatsız etmezse kurc... Mesaja git »
World ile Opette 4*100e 50₺ ekstre indirimi başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
o 20 yi ne zaman verceklermiş?... Mesaja git »
Ps4 üm aniden kapandı( ilk defa ) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
cihaz ısındığından kendini korumaya almış eğer sorun tekrarlarsa: 1-aletin fan çıkışlarının kapalı olmadığından emin ol, yani tv ünitesi vs gibi kap... Mesaja git »
Maaşın yatmasıyla ilgili bir sorun başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
öyle saçma şey olmaz ha senin sigortanı ayın 1 inde değil de 15 inde yaptılarsa olur o zaman da 15 gün seni sigortasız çalıştırmış olurlar şikayet e... Mesaja git »
Arkadaşları

DaveJones

genpoker
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Horizon Zero Down Çift Hak
Alıcı: Daydream33
Tarih: 2 Kasım 2017; 11:42:41
Yorum
Kendisine parayı yolladiktan hemen sonra bana hesap bilgilerini verdi ve çok güzel ilgilendi güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Bebek salıncağı-Bedelsiz-
Alıcı: Nicholai Hel
Tarih: 10 Kasım 2016; 15:08:08
Yorum
İlker Bey'e güzel vicdanı ve samimi yaklaşımı sebebiyle sadece forum üyesi olarak değil, bir insan olarak teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Satılık Cod Adwanced Warfare
Alıcı: Umitbjk
Tarih: 21 Kasım 2014; 14:33:04
Yorum
Kargo konusunda problem yaşadık.Şubeye istediğim kargo adrese gönderildi.Bunun dışında oyunun kutusu kargo poşetinden kırık bir şekilde çıktı.Kendisi kargoda olduğunu söyledi fakat kargo poşetinden kırık parça da çıkmadı. http://i.hizliresim.com/Y5n0nj.jpg
Genel Puan

Ürün: satılık ps2 oyunları onimusha-god hand
Alıcı: ercani
Tarih: 4 Şubat 2010; 17:00:12
Yorum
kargonun sarılmaması haricinde herşey güzeldi oyuna çok sağlam bakmış ilk günkü gibi düşünmeden ala
Genel Puan

Ürün: satılık ps2 god of war 1-2
Alıcı: AAAragorn
Tarih: 29 Ocak 2010; 12:03:50
Yorum
Güvenle alışveriş yapabileceğiniz kişilerden birtanesi.Satış'da bana göstermiş olduğun kolaylık içi
İmza

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.061