Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_CHARLOTTE_
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Güngören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 228
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 15 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TV Tavsiyeleri || Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Dostum benim bütçe 6000 civarında 65" olanını alabilir miyiz bu fiyata?... Mesaja git »
TV Tavsiyeleri || Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Beyler 60-65" 4K HDR özellikli mümkünse hakiki 100hz televizyon önerir misiniz? Bütçe 6000 TL aşağı yukarı biraz oynayabilir. Sadece televizyon ve ne... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Satılık Marvel's Spiderman Primary Hak Tr Psn Sec Hakkı forumda Ödeme: Enpara Bütün bilgiler verilecektir. Fiyat: 120 TL Sadece referan... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Satılık Marvel's Spiderman Primary Hak Tr Psn Sec Hakkı forumda Ödeme: Enpara Bütün bilgiler verilecektir. Fiyat: 130 TL Sade... Mesaja git »
Nintendo Switch - Dijital Oyun Alım / Satım / Takas - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Xeno ile takaslık Donkey Kong. Sadece takasa açık, satılık değil.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Satılık Marvel's Spiderman Primary Hak Tr Psn Sec Hakkı forumda Ödeme: Enpara Bütün bilgiler verilecektir. Fiyat: 140 TL Sadece referan... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2018 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Beyler 25 TL oldu benim faturasız tarife. 3 gb internet var, bunun daha uygunu var mı şu an?... Mesaja git »
Dostum telefonuna discord uygulamasını indirip, ilk mesajdaki discord linkine tıkla. Şu an 4. Grubu kuruyoruz, 3 kişiyiz. 5 kişilik daha yer kaldı.... Mesaja git »
VOLVO S90 motor arızası (AYIPLI MAL) (Güncelleme: DAVA AÇILDI) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Parasını öder ancak o parayı yasal faiziyle beraber öder. Mahkemede hakim mağduriyet olmaması için en yüksek faiz oranından hesaplar. Kısaca bu iş bi... Mesaja git »
Eşimi kaybettim kansere yenildik! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Allah sabır versin mekanı cennet olsun, ben de bu lanet hastalık yüzünden 28 yaşımda babamı kaybetmiştim. Umarım bizim çocuklarımızın zamanına bu işin... Mesaja git »
Arkadaşları

Source

meshuggah

s_g_m_s

AlbertEinstein

Guest-5980C441C

Versace kv

ilkermurat

fabahcivan

alican88

tuboorg

guardofhell

venomstr

Chngrbrk

Mergen57

karoke06
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık IPad 3 16GB Retina Ekranlı + Ozaki Traveler Kılıf
Alıcı: s_g_m_s
Tarih: 16 Ocak 2015; 23:45:31
Yorum
Satıcıyı Nasıl tarif edebilirim bilmiyorum... Tanıştığıma çok ama çok mutlu olduğum 10 numara bir insan.En ufak bir şüpheniz olmasın. Herşey için tekrar teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Satılık Sony Gold Wireless ve Sony Pulse Elite - Sıfır
Alıcı: tyxk
Tarih: 26 Aralık 2014; 21:14:00
Yorum
Güzel alışverişti, arkadaşa çok teşekkür ederim :)
Genel Puan

Ürün: [Referans İlanı] Sony Pulse Elite
Alıcı: PHO3N1X
Tarih: 22 Aralık 2014; 0:32:22
Yorum
Can hocama çok çok teşekkür ediyorum,kendisi 10 numara bir insandır.Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Modifiyeli Hori Sa Kai Arcade Stick Xbox 360/PC + Gamerfinger Tuşlar + Hediyeler
Alıcı: RedM4X
Tarih: 14 Kasım 2014; 17:30:41
Yorum
Öncelikle herkese iyi alış verişler._CHARLOTTE_ nikli arkadaşımıza ilgileri yüzünden çok teşekkür ederim söylediği sözlerin ( kesin ) arkasında duran vede kesinlikle alis veris yaptıktan sonra bile hayatınızda yer almasını ısteyecegınız degerli arkadaşlar arasına girebilecek iyi bir kişi.Hiç terettüt etmeden gözünüz kapalı alış veriş yapabilirsiniz arkadaşlar ben çok memnunum herkese bol kazançlar...
Genel Puan

Ürün: Bu Fırsat Kaçmaz!! Satılık Sıfır Destiny: Vanguard Edition PS4 - Sadece 130 TL!!!
Alıcı: PHO3N1X
Tarih: 25 Ekim 2014; 3:20:47
Yorum
Çok sıcak kanlı bir arkadaş,ürünü gayet güzel kargolamıştı aynen dediği gibiydi.Kargoda bu güne kadar bana ulaşan en hızlı kargo oldu.Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz ayrıca kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: Satılık Band - Guitar Hero seti - Gitar - Bateri - Mikrofon - Orijinal Oyun
Alıcı: phoenixfly
Tarih: 18 Eylül 2014; 12:49:42
Yorum
Satıcı bana yeterince yardımcı oldu ben bu satışta sıkıntı yaşamadım. Sanalpazar sitesi üzerinden satış gerçekleşti. Kargo olarak; türkiyenin kargo şirketleri 5 kuruş maaşa ancak bukadarlar kötüler yani...
Genel Puan

Ürün: Satılık 8 adet Sanwa 30mm Tuş + 1 adet 24mm Tuş
Alıcı: bugraman
Tarih: 16 Eylül 2014; 11:50:45
Yorum
Temiz alış veriş teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Satılık Xbox İçin 120GB HDD Kutusuz
Alıcı: Vustic
Tarih: 17 Kasım 2013; 0:43:39
Yorum
Sorunsuz alışveriş.Ticaret kafasıyla düşünmeyen biri her türlü yardımcı olmaya çalışıyor.
Genel Puan

Ürün: Satılık Full+ Full Pc Kasası. GTX 260 - Intel i7...
Alıcı: charcharodon carcharias
Tarih: 8 Ocak 2011; 18:37:50
Yorum
Dürüst; ilgili; güvenilir bir üye; sorunsuz alışveriş. Teşekkürler.
İmza
Gamertag: CHARLOTTETR1
PSN: BenjoFranklin
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Asus G73 - JH
Otomobil
Citroen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox, PS4
TV
Sony
PSN ID
BenjoFranklin
Xbox Live GamerTag
CHARLOTTETR1
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094