Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_CHARLOTTE_
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Güngören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 228
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Red Dead Redemption 2 Ön Siparişe Açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bu fiyatın hiç bir açıklaması olamaz. Almayın beyler! Gerekirse 1 sene sonra alırım anasını satayım ancak bu fiyata asla almam. Ciddi ciddi kırdır... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Benim bütün problemlerimi buradaki arkadaş halletti valla, hatta telefondakiler anlamamış ben hallediyorum dedi, bir kaç saate halloldu. Derdiniz var... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Alınık Assassin's Creed Origins primary hak.... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben de merak ediyorum bu sorunun cevabını.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
God of War Primary Hak Türkçe Tr Psn Sec Hakkı forumda. Ödeme: Enpara Mail şifre vs... her şey mevcuttur. Takas - pazarlık yok ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
God of War Primary Hak Türkçe Tr Psn Sec Hakkı forumda. Ödeme: Enpara Mail şifre vs... her şey mevcuttur. Takas - pazarlık yok Fiyat:115 TL... Mesaja git »
GOD OF WAR [SPOILER BAŞLIĞI] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Valkyrie'leri öldürmedi hocam, hapsoldukları bedenden kurtardı onları. Valkyrie'ler ölenleri vallhala'ya götürür, onlar tutsak olduğundan ölüler Hel... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ne oyundu ya, harbiden dolu dolu oyun yapmışlar. Bu nesilde en beğendiğim ilk üç oyundan bir tanesi oldu. O değil oyun bitince de yapılacak bir dolu ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Alınık God of War Primary Hak Tr Psn Ödeme Enpara Mail bilgileri ile beraber alınacak. 120 TL üstü fiyat isteyen ulaşmasın. Sadece eski veya ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Satılık Far Cry 5 Primary Hak Us Psn Ödeme EnPara yada hesaba anında yatacak şekilde herhangi bir kartla yapılacak bir ödeme yöntemi kabul... Mesaja git »
Arkadaşları

Source

meshuggah

s_g_m_s

AlbertEinstein

brtw

Versace kv

ilkermurat

fabahcivan

alican88

tuboorg

guardofhell

venomstr

Chngrbrk

Mergen57

karoke06
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık IPad 3 16GB Retina Ekranlı + Ozaki Traveler Kılıf
Alıcı: s_g_m_s
Tarih: 16 Ocak 2015; 23:45:31
Yorum
Satıcıyı Nasıl tarif edebilirim bilmiyorum... Tanıştığıma çok ama çok mutlu olduğum 10 numara bir insan.En ufak bir şüpheniz olmasın. Herşey için tekrar teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Satılık Sony Gold Wireless ve Sony Pulse Elite - Sıfır
Alıcı: tyxk
Tarih: 26 Aralık 2014; 21:14:00
Yorum
Güzel alışverişti, arkadaşa çok teşekkür ederim :)
Genel Puan

Ürün: [Referans İlanı] Sony Pulse Elite
Alıcı: PHO3N1X
Tarih: 22 Aralık 2014; 0:32:22
Yorum
Can hocama çok çok teşekkür ediyorum,kendisi 10 numara bir insandır.Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Modifiyeli Hori Sa Kai Arcade Stick Xbox 360/PC + Gamerfinger Tuşlar + Hediyeler
Alıcı: RedM4X
Tarih: 14 Kasım 2014; 17:30:41
Yorum
Öncelikle herkese iyi alış verişler._CHARLOTTE_ nikli arkadaşımıza ilgileri yüzünden çok teşekkür ederim söylediği sözlerin ( kesin ) arkasında duran vede kesinlikle alis veris yaptıktan sonra bile hayatınızda yer almasını ısteyecegınız degerli arkadaşlar arasına girebilecek iyi bir kişi.Hiç terettüt etmeden gözünüz kapalı alış veriş yapabilirsiniz arkadaşlar ben çok memnunum herkese bol kazançlar...
Genel Puan

Ürün: Bu Fırsat Kaçmaz!! Satılık Sıfır Destiny: Vanguard Edition PS4 - Sadece 130 TL!!!
Alıcı: PHO3N1X
Tarih: 25 Ekim 2014; 3:20:47
Yorum
Çok sıcak kanlı bir arkadaş,ürünü gayet güzel kargolamıştı aynen dediği gibiydi.Kargoda bu güne kadar bana ulaşan en hızlı kargo oldu.Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz ayrıca kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: Satılık Band - Guitar Hero seti - Gitar - Bateri - Mikrofon - Orijinal Oyun
Alıcı: phoenixfly
Tarih: 18 Eylül 2014; 12:49:42
Yorum
Satıcı bana yeterince yardımcı oldu ben bu satışta sıkıntı yaşamadım. Sanalpazar sitesi üzerinden satış gerçekleşti. Kargo olarak; türkiyenin kargo şirketleri 5 kuruş maaşa ancak bukadarlar kötüler yani...
Genel Puan

Ürün: Satılık 8 adet Sanwa 30mm Tuş + 1 adet 24mm Tuş
Alıcı: bugraman
Tarih: 16 Eylül 2014; 11:50:45
Yorum
Temiz alış veriş teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Satılık Xbox İçin 120GB HDD Kutusuz
Alıcı: Vustic
Tarih: 17 Kasım 2013; 0:43:39
Yorum
Sorunsuz alışveriş.Ticaret kafasıyla düşünmeyen biri her türlü yardımcı olmaya çalışıyor.
Genel Puan

Ürün: Satılık Full+ Full Pc Kasası. GTX 260 - Intel i7...
Alıcı: charcharodon carcharias
Tarih: 8 Ocak 2011; 18:37:50
Yorum
Dürüst; ilgili; güvenilir bir üye; sorunsuz alışveriş. Teşekkürler.
İmza
Gamertag: CHARLOTTETR1
PSN: BenjoFranklin
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Asus G73 - JH
Otomobil
Citroen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox, PS4
TV
Sony
PSN ID
BenjoFranklin
Xbox Live GamerTag
CHARLOTTETR1
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.328