Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lecher
Gerçek AdKemal Yerebakan
Doğum Tarihi24 Aralık ****
MeslekOtomotiv / Sosyal Medya
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2002
2. el mesaj sayısı: 48
Son mesaj tarihi: 29 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Herşeyi TL'ye neden çeviriyorsun? Adam ülkesinde işsizlik maaşı 1300-1600 € alıyor. Bunu da çevir TL'ye. İşsiz adam senden zengin yani.... Mesaja git »
Uzun süredir bu sürümü kullanıyorum. Sıfıra yakın hata, stabil ve hızlı. Oyunlarda da performansı biraz daha farklı olduğunu gözlemlemekteyim.... Mesaja git »
##YENİ FORD KUGA 1.5 TDCİ FORUM ## başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aracınıza uygun orjinal aksesuarları aşağıdaki linkten temin edebilirsiniz.... Mesaja git »
Sync3 ile birlikte Navigasyon çıkarıldı. Nedenler? 1- Navigasyonlu cihazlar maliyet yükseltmekte. Navigasyonlu cihazlar 64gb ve daha yüksek birim fiya... Mesaja git »
2016 da gelmedi. 2016'da yeni Kuga modelleri ile birlikte Vignale donanımı da olacağı haber edildi. 2017 sonlarında Avrupa'da başladı ve 2018 olarak ... Mesaja git »
Kuga Vignale geliyor. Merakla bekliyoruz.... Mesaja git »
Windows 10 RS4 Yükledim (1 Mayıs Güncelleme Harika :)) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben windows 10 ltsb sürümü tavsiye ederim. Gereksiz kullanmayacağınız hiç bir program yok. Windows 7 gibi düşünülebilir. 1.5 senedirde format dahi atm... Mesaja git »
G-SYNC / FREESYNC KLASİK başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Curved olan monitör bu değil mi? Geldiğinde bir değerlendirme yapabilir misin? Bende dell s2716dg ile bu monitör arasında gidip geliyorum son zamanlar... Mesaja git »
[SATILDI] Zotac GTX 1060 AMP! 6GB (Fatura-Garanti) Dip Fiyat başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fikrimi yorumumu beyan ederken bundan sonra sizden izin alacağımdan emin olun. Sizi neden bu kadar huzursuz etti benim yazdığım yorum anlamadım. Gal... Mesaja git »
PUBG Çekilişi(ÇEKLİŞ YAPILDI) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşları

TheLawMan

B.AYAR

ekki

jinjin

gobl1n

MRT_

MühendisMurat

Guest-575E87AA4

ozgur0785

VEGETTO

techniquest35
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
| MSI H110M PRO-VD | Intel i5-6500 (Deep Cool Gammaxx S40) | Kingston Hyperx FURY Black 16GB(2x8) DDR4 2133Mhz |
| Asus ROG STRIX Gaming OC 6GB GDDR5 192bit | Zotac GTX1060 AMP! EDITION 6GB GDDR5 192bit |
| Samsung 750 EVO 120GB | Sandisk Ultra II 240GB | WD Blue 2TB WD20EZRZ | Seagate Barracuda 1TB ST1000DM010 |
| Dark N10 (1xCorsair AF120 Led Blue + 4x120mm) | High Power Element Bronze II 600W 80+ |
| ASUS 23" VX239H 5ms AH-IPS Full HD | CMSTORM Devastator Gaming Gear Combo | Snopy Rampage SN-RW6 Raptor 7.1 Gaming Headset |
| Windows 10 Enterprise LTSB x64 | Turkcell Superønline Fiber 100Mbit |
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford, Citroen, Honda
Mobil cihaz
HTC, Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
Steam
holisticmax@kolaymail.com
TV
LG
Klima
Daikin, Mitsubishi Electric
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
MSI
Motosiklet
Honda
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Modem
Huawei

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094