Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lecher
Gerçek AdKemal Yerebakan
Doğum Tarihi24 Aralık 1986
MeslekBilişim
İlgi AlanlarıBirçok şey ...
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2002
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evet çok güzel cihaz. Özelliklerini hepsini kullanacak fırsat bile bulamıyorum. Çok özellik var.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bende de bazen p ve t de yapıyor. Ingilizce kullanıyorum telefonu.... Mesaja git »
2017 - Mini Tower veya Küp Kasa ile (SFF) oyun sistemi toplama rehberi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
Mini tower (micro ATX) veya Cube (Mini ITX) kasa ile (SFF) oyun sistemi toplama rehberi Mini Tower ve Küp Kasalar ile toplanan oyun sistemlerine SF... Mesaja git »
2600 TL Sistem (Ebrar Hunter470) Alınırmı? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Ebrar'da peşin fiyatına taksit mevcut. Sinerjide o sistem ¨2900TL gibi yapar.... Mesaja git »
[b]BİLGİSAYAR TELEFON KABLOSUZ VERİ AKTARIM YÖNTEMLERİ | RESİMLİ ANLATIM | %100 Sorunsuz | Güncel 2017 -Samsung SideSync ile Kablosuz Veri Aktarım... Mesaja git »
1000 tl ye gta5 high oynatacak ve 5 sene gidecek kasa olur mu başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
GTX1060 ile yüksek ayarlarda 60 fps ile 1920x1080 oynayabiliyorum. Düşün sadece bu ekran kartı `~1250TL.... Mesaja git »
Anakarta Extra sound card Takabilirmiyim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Pci-ex vardır herhalde anakartında. Takabilirsin tabi.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Uyku modu açık mi wi-fi nin?... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Antalya'da yaşıyorum. Vodafone kullanıyorum. Geçen günübirlik İstanbul'da idim. Full 4.5g açık 1 gün 3 saat filan dayandı pilim. Antalya'da yeri... Mesaja git »
Telefonu 2015 Kasım ayında aldım. Bugüne kadar ne wipe yaptım ne factory reset. Her güncellemeyi ilk yükledim diyebilirim. Ne pilinde sıkıntı var... Mesaja git »
Arkadaşları

B.AYAR

ekki

jinjin

MRT_

MühendisMurat

Emir M.

techniquest35
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
★ MSI H110M PRO-VD ★ Intel i5 6500 (Deep Cool Gammaxx S40) ★ Kingston Hyperx FURY Black 16GB(2x8) DDR4 2133Mhz ★
★ Zotac GTX1060 AMP! EDITION 6GB GDDR5 192bit ★
★ Samsung 750 EVO 120GB ★ Sandisk Ultra II 240GB ★ WD Blue 1TB ★
★ Dark N10 (1xCorsair AF120 Led Blue + 4x120mm) ★ High Power Element Bronze II 600W 80+ ★
★ ASUS 23" VX239H 5ms AH-IPS Full HD ★ CMSTORM Devastator ★ Snopy Rampage SN-R2 ★
★ Windows 10 Enterprise LTSB x64 ★
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford, Citroen, Honda
Mobil cihaz
HTC, Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
Steam
holisticmax@kolaymail.com
TV
LG
Klima
Daikin, Mitsubishi Electric
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
MSI
Motosiklet
Honda
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Modem
Huawei

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.147