Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lecher
Gerçek AdKemal Yerebakan
Doğum Tarihi24 Aralık 1986
MeslekOtomotiv / Sosyal Medya
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2002
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 36 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evet genelde 1200ma ile başlıyor. 1000 ve 800 ' e düşüyor sonra. Kernel ayarlarında 2000ma ' ya kadar açık aslında. Denediğim kablolar, Orji... Mesaja git »
https://www.theandroidsoul.com/how-to-downgrade-samsung-galaxy-note-5-from-android-7-0-nougat-to-android-6-0-marshmallow/ Burada detaylı nasıl sürüm ... Mesaja git »
Note2'ime Deji pil aldım. Orjinal pil ile şarj değerlerim 800mA'ya kadar düşüyordu. Pilden kaynaklı olabilir diyordum. Deji pilde aynı şekilde şarj ol... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ben bir sıkıntı yaşamadım doğrusu. Memnunum.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
http://updato.com/firmware-archive-select-model buradan bulabilirsin.... Mesaja git »
Samfirm ile indirebilirsiniz.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Şaşırtıcı. Hiç problem yaşamadım 2 senedir.... Mesaja git »
Türkiye'nin ilk Samsung Nougat - MarshMallow Rehberi Konusuna Hoşgeldiniz ! Konu altında birçok bilgi, anlatım, görseller paylaşılacaktır, bütün S... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İstanbul'da iseniz sorun İstanbul'daki baz istasyonlarından kaynaklanıyor olabilir. İstanbul'daki arkadaşlarımı arıyorum Antalya'dan. Meşguldün herhal... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Aldığınız yeri hatırlamıyor musunuz? Faturanın resmini çekip kayıt altına alıyorlar bu arada. Mutlaka faturanızı bulun. Yada aldığınız yerden aslı gib... Mesaja git »
Arkadaşları

B.AYAR

ekki

jinjin

MRT_

MühendisMurat

Guest-575E87AA4

techniquest35
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
| MSI H110M PRO-VD | Intel i5 6500 (Deep Cool Gammaxx S40) | Kingston Hyperx FURY Black 16GB(2x8) DDR4 2133Mhz |
| Zotac GTX1060 AMP! EDITION 6GB GDDR5 192bit |
| Samsung 750 EVO 120GB | Sandisk Ultra II 240GB | WD Blue 2TB WD20EZRZ | Seagate Barracuda 1TB ST1000DM010 |
| Dark N10 (1xCorsair AF120 Led Blue + 4x120mm) | High Power Element Bronze II 600W 80+ |
| ASUS 23" VX239H 5ms AH-IPS Full HD | CMSTORM Devastator | Snopy Rampage SN-R2 |
| Windows 10 Enterprise LTSB x64 | Turkcell Superønline Fiber 100Mbit |
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford, Citroen, Honda
Mobil cihaz
HTC, Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
Steam
holisticmax@kolaymail.com
TV
LG
Klima
Daikin, Mitsubishi Electric
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
MSI
Motosiklet
Honda
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Modem
Huawei

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
29.437