Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lecher
Gerçek AdKemal Yerebakan
Doğum Tarihi24 Aralık 1986
MeslekBilişim
İlgi AlanlarıBirçok şey ...
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2002
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dark N10 Kullananlar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Benim eksoz fanı bozuldu kasa daha yeni iken. Corsair AF120 Mavi Ledli almıştım. Biraz sesli ama tek başına inanılmaz sıcak hava atıyor dışarıya.... Mesaja git »
5 senelik bir cihaz için yatırım yapmak gerekir mi? Nokta bu. Ön cam kırık değil ama zaten bu ürünler ön cam ile birlikte geliyor bildigim kadarı ile... Mesaja git »
Ben Android Beta Tester olmam lazım iken profilimde IOS gözüküyorum. Nasıl değişecek bu?... Mesaja git »
2 sene evvel kırıldığında 350-400tl'ye çıkabilecekken note5 alma kararı almıştım. ama note2 sevdama engel olamıyorum. 2 sene içince fiyat düşer diye b... Mesaja git »
Yakınlarda ekran değiştiren oldu mu? Değiştirmekte ne kadar mantıklı orası sorgulanır ama Note2 telefonumu çok özledim. 2 senedir kenarda ekranı kırık... Mesaja git »
Yenı pc topladım ne yapmam lazım ilk başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bios güncelleme sıkıntı yaratmaz. Güncelledikten sonra factory default ayarlara dönebilir bios. Bu yüzden tekrar ayarlarınızı yapmanız gerekir.... Mesaja git »
Yenı pc topladım ne yapmam lazım ilk başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kasayı güzelce topla. Kablo yönetimine, fan giriş çıkış yönlerine dikkat et. Başka bir bilgisayar bios sürümünün günceli var ise flash disk ile önce ... Mesaja git »
800+70 tl ssd takma ücreti (ASUS) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
MSI'da filan SSD ve ram yükseltmesini kullanıcı yapabiliyor ve garanti dışıda kalmıyor cihazlar.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Tema mağazası güncellenmiş. Daha akıcı ve şarj biraz daha iyi gibi şimdilik hislerim.... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
O daha önce gelmişti. 2 ay önceki güncellemede sanırım.... Mesaja git »
Arkadaşları

B.AYAR

ekki

jinjin

MRT_

MühendisMurat

Guest-575E87AA4

techniquest35
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
| MSI H110M PRO-VD | Intel i5 6500 (Deep Cool Gammaxx S40) | Kingston Hyperx FURY Black 16GB(2x8) DDR4 2133Mhz |
| Zotac GTX1060 AMP! EDITION 6GB GDDR5 192bit |
| Samsung 750 EVO 120GB | Sandisk Ultra II 240GB | WD Blue 1TB |
| Dark N10 (1xCorsair AF120 Led Blue + 4x120mm) | High Power Element Bronze II 600W 80+ |
| ASUS 23" VX239H 5ms AH-IPS Full HD x CMSTORM Devastator | Snopy Rampage SN-R2 |
| Windows 10 Enterprise LTSB x64 | Turkcell Superønline Fiber 100Mbit |
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford, Citroen, Honda
Mobil cihaz
HTC, Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
Steam
holisticmax@kolaymail.com
TV
LG
Klima
Daikin, Mitsubishi Electric
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
MSI
Motosiklet
Honda
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Modem
Huawei

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.153