Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
VIKINGS
Gerçek AdVolkan
Doğum Tarihi5 Mayıs ****
MeslekGeleceğin Makinisti
İlgi AlanlarıBilgisayar
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2002
2. el mesaj sayısı: 306
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Final Sürüm Yayınlandı 11.0.3) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Geçmiş olsun hocam. Günde 50 kere donuyordu benim telefon. Ip 6. Neyse ki 10.3.3e geri döndüm... Mesaja git »
Motivasyonumu kaybettim.Bırakasım var başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Aynen hocam salonda ilaca mı girdin diye soran çok oluyor, neden diyorum kolun su tutmuş diyorlar. Yağlı kardeşim diyorum inanmıyorlar. Bide bunların ... Mesaja git »
Motivasyonumu kaybettim.Bırakasım var başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Arkadaşlara katılıyorum. Uzun yıllardır hacimli ve yağlı geziyorum. Kol 50cm. Paramparça değil. Bir kere define olayım dedim omuzlar küçüldü. İlaçsız ... Mesaja git »
Tinder da 2.gunum ilk eşleşmem 2.edit YENİ EŞLEŞME başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Sahte profil olabilir taş gibiyse. Benim ilişki yaşadığım 1 kişi oldu tinderda. Pek fazla eşleşilmiyor bizim kızlarla. Ya zengin olacaksınız yada über... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Final Sürüm Yayınlandı 11.0.3) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hocam döneceğimde hiç yedekleme yapmadım. Fotoğraflar, uygulamalar, rehber vs silinir mi 10.3e dönüşte?... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Final Sürüm Yayınlandı 11.0.3) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Beyler iphone 6 kullanıyorum. Ios 11e geçtim ama safariden foruma girmek bile 10 dakikamı aldı. Tüm uygulamalarda sorun var. Kamera dahil. Görüntü gel... Mesaja git »
Yaş 26, ehliyetim yok. Almayı da düşünmüyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Uza kayra... Mesaja git »
Beraber çalıştığım kız bugün bana çirkinsin dedi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Façan yansın karşim... Mesaja git »
Memedali Erbilin sevgilisi hamileymiş başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Hamileydi. Aldırtmış... Mesaja git »
Forumdami sorun var yoksa benim cihazlardami? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Server çöp forum ban... Mesaja git »
Arkadaşları

kyorhan

zenko56
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Vikings
Wrath of Northmen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
2.205