Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
VIKINGS
Gerçek AdVolkan
Doğum Tarihi5 Mayıs ****
MeslekGeleceğin Makinisti
İlgi AlanlarıBilgisayar
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2002
2. el mesaj sayısı: 306
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Metro Fm deki sarkılar ve isimleri!... ( Yeni Parçalar İlk Mesajda ) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Beyler gittiğim otelde diskoda çalan bir şarkı vardı house tarzı adamın teki astalavice vice falan diyordu tam hatırlamıyorum. Bilen var mıdır?... Mesaja git »
Kıza Buluşma Teklif Ettim SS'li (MANALI WP DURUMU YAPTI) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Herkes cahil bir sen akıllısın. Her din adamı cahil, yine bir sen akıllısın. Yav he he... Mesaja git »
Kıza Buluşma Teklif Ettim SS'li (MANALI WP DURUMU YAPTI) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Önce ALLAH ın selamını düzgün öğren. Selamın nedir? Selamün Aleykümdür o. Daha selamı bilmiyorsun bide laf yetiştiriyorsun.... Mesaja git »
Zengin Olsaydınız Ferrari Alır Mıydınız ? başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Milyarder olsam dahi nissan gtr alırdım. Ferrari klasik oldu artık. Blue gtr iyidir.... Mesaja git »
Ramazandan Önceki ve Sonraki Kilomuzu Yazıyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Başlangıç: 103.9 Bitiş : editlenecek Hedef : 97... Mesaja git »
Yokluktandır ... Mesaja git »
Yeni Operasyon - HYDRA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Görevlerden anlayan varsa beraber yapalım daha başlamadım. /trioon26... Mesaja git »
Cinsel Tacizden Şikayet Edildim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ulan adam kahve içmeye davet etmiş. Keko beyinli. İnsan gibi nişanlıyım kusura bakma demesi gerekir. Müneccim mi millet kim nişanlı kim bekar anlasın... Mesaja git »
TURK ZENGINLERININ HAYATI (SS'LI) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Orası abd burası türkiye.... Mesaja git »
Cornetto - magnum pahalı değil mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Magnum öğle değilde akşam olmasın hocam?... Mesaja git »
Arkadaşları

kyorhan

zenko56
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Vikings
Wrath of Northmen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.719