Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alphaomega
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
9. tercih şaka değilse geçmiş olsun... Mesaja git »
girne amerikan pilotaj tam burslu konusunu başlattı (4 ay önce)
bu bölüm hakkında bilgisi olanlar aydınlatabilir mi lütfen. sertifikaları almada sıkıntı çekiyorlar mı ? okulla alakalı sıkıntılı durumlar var mı ?... Mesaja git »
fen sınavını yapamayacakmış gibi hissetmek konusunu başlattı (5 ay önce)
beyler mat sınavından önce 1 2 gün falan baktım fene. son zamanlara doğru da salmıştım. şimdi baktığımda biliyorum dediğim konuları bile tam hatırlaya... Mesaja git »
erteleme. git oku kendini geliştirmeye başla. ilk sene çalış yatay geçiş dene o istediğin okullara. olmazssa okurken çalışmaya başla. sürekli geliştir... Mesaja git »
Kodlamayi yanlis yaptim hissi? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
var hocam bende de o his. keşke 1 dk ayırıp kontrol etseydim diyorum ama soru çözmek daha mantıklı geldi. büyük ihtimalle yapmamışızdır.... Mesaja git »
Beyler gercekten cildirmak uzereyim lutfen yardim edin başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
http://sketchtoy.com/68150356... Mesaja git »
Beyler 25 kyım bi baksanıza içim rahatlasın. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
gidersin hocam. 60 net düşürmez diye düşünüyorum seni. ileri de atabilir hatta 20 k ya kadar. fenden de o ayarlarda yapsan bile en kötü yakın doğu da ... Mesaja git »
2017 lys 1 küme sorusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
1 2 3 4 5 6 7 kümesi vardı. a kesişim (5 6 7) kümesinin elemanları tek sayıdır. a kümesi 3 elemanlı olduğuna göre kaç farklı küme vardır gibi bişeydi... Mesaja git »
OKEKLİ SORU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
** a ve b aralarında asaldır. ** a.b tek sayıdır ** a + b çift sayıdır. ( tek de olabilir tam hatırlamıyorum ) ben yalnız I dedim ama emin değilim.... Mesaja git »
yoksa boşların arasında yaptıklarımı kodlamadım mı korkusu ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
yok hocam kaydırmadım da geri dönüp çözdüğüm soruları işaretlemedim mi acaba diye düşünüyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094