Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Roshipafu
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
One Piece Karakterlerin Güç Seviyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Şuana kadarki Arc lara göre güç dağılımını bitirdim East Blue Saga ; Romance Dawn Arc Higuma : 4 Alvida : 4 Morgan : 5 Orange Town Arc... Mesaja git »
Death Note , Code Geass benzeri anime arıyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Anime olarak değilde Death Note'tan daha güzel bir manga serisi var ( Bana göre ) Liar Game okumanızı öneririm... Mesaja git »
---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Crocodile reisin kapak resmindeki halini Alvida bile döver :D 10 numara olmuş kapak... Mesaja git »
A Takımı vs B Takımı başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Karşılaşmalar şöyle olsa ; Pedro vs Cavendish ( 2 kılıç ustası. Birisinin farklı boyutta bir kişiliğinin getirdiği güç , diğerinin üstün savaşçı ırk... Mesaja git »
A Takımı vs B Takımı konusunu başlattı (15 gün önce)
Ortalama ve ortalama üstü seviyedeki adamların karşılaşması.. A Takımı- Pedro ( Minklerin en güçlü savaşçılarından birisidir, elektrik gücü bulunma... Mesaja git »
Tower of God (Spoiler İçerir) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
1 haftada güncele geldim harika bir seri gerçekten. Birkaç şey yazayım dedim ; Yazar notlarını pek okumadım ama seri çok iyi işleniyor, öngösteriml... Mesaja git »
One Piece Karakterlerin Güç Seviyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Crocodile bence serideki güç dengesi oturtulmadığı dönemde yenildi. Yani seri ilerledikçe seviyesi arttı abimizin. Şöyle açıklarsam Mihawk gibi zirve... Mesaja git »
One Piece Karakterlerin Güç Seviyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
O meyveyle en fazla 10.000 kiloya kadar çıkabiliyormuşsun yalnız. Doflamingo'nun tayfasındaki Machvise 10.000 tona kadar çıkabiliyor ve sağlam bir ku... Mesaja git »
One Piece Karakterlerin Güç Seviyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Şunuda eklemek lazım, 2 yıl önceki güç dengesi ile 2 yıl sonraki güç dengesi aynı değil. 2 yıl sonra Doflamingo'nun en güçsüz adamı Baby5 bile Gl n... Mesaja git »
One Piece Karakterlerin Güç Seviyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aslında E.Oda başlangıçta ödüllerle güç dengesi kurmaya çalıştı, başlangıçta iyiydide sonra tutturamadı bu ödül sistemini. Şimdi Nami bile bir cp9 ü... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063