Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ahmetfakoc
Gerçek AdAhmet Faruk KOÇ
Doğum Tarihi13 Haziran 1995
KonumBolu,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 27
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cevap için teşekkürler. Umarım dediğiniz gibi olur. Peki Hollanda kargosu ile gelmesi kaç gün sürer ortalama olarak?... Mesaja git »
Ürünün kargosunu kaç gündür takip ediyorum. This item is pre advised yazıyor. Bu ne demek? Neden değişmiyor hiç?... Mesaja git »
Netherlands Post Registered gönderisini nereden takip edebilirim?... Mesaja git »
Yeelight kodu için teşekkürler, aldık sonunda 1 tane... Mesaja git »
RGB Yeelight 22 dolar görünüyor çok değil mi fiyatı?... Mesaja git »
- Mademki bizim Türkçe destek hattımız yok.. bende Discord sunucusu açtım, herkesi bekliyorum Buradan -> tıklayıp, aramıza katılabilirsiniz. ... Mesaja git »
Yeelight yine mi kaçırdım ya... Mesaja git »
Yeelight kodu bekliyoruz mümkünse.... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
https://www.amazon.com/gp/product/B01MY0T3F8/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5s-64gb-ithalatci-garantili-p-HBV000002PVZ7?utm_source=display&utm_medium=shiftdelete&utm_campaign=xiaomi-mi-5s&u... Mesaja git »
Arkadaşları

ramazandeveli
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Steelseries Rival 300 + Qck Mini Mousepad
Alıcı: Schi20phrene
Tarih: 27 Şubat 2017; 17:30:27
Yorum
Samimi , güvenilir bir arkadaş , kendisinden steelseries rival 300 gri aldım . sıfır ayarında tertemiz sorunsuz bir ürün yolladı , kendisine teşekkür ederim. Hızlı , sorunsuz bir alışveriş oldu . Saygılar.
Genel Puan

Ürün: Satılık HyperX Cloud 2 Kulaklık
Alıcı: AliveFoto
Tarih: 24 Şubat 2017; 18:16:57
Yorum
Güvenilir satıcı Hyperx Cloud 2 kulaklik aldım. İlgi ve alakası için burdan birkez daha teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Referans ilanı
Alıcı: ramazandeveli
Tarih: 22 Ekim 2016; 22:21:34
Yorum
sevgili kardeşimizden cpu aldım. sağlam sonuna dek güvenilmeyi hak ediyor. ben bundan sonra kesin güveneceğim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094