Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ahmetfakoc
Gerçek AdAhmet Faruk KOÇ
Doğum Tarihi13 Haziran 1995
KonumBolu,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 27
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Günlük kullanım için spor ayakkabı önerebilecek var mı? Şimdiden teşekkür ederim.... Mesaja git »
Fotoğraf makinemi çok kullanamadığım için satıyorum.Ürünün orjinal şarj aleti kaybolmuştur, 1.sınıf yan sanayi şarj aleti ile beraber gönderilecektir.... Mesaja git »
Fiyat Düştü!! i5 6400 GTX1060 6GB Sistem konusunu başlattı (2 ay önce)
CPU: i5 6400 http://www.mikroset.com.tr/Products-35056-intel-core-i5-6400-quad-core-270-ghz-6mb-turbo-vga-1151p-tray.html?ref=akakce&v=1.6.9 GPU: EV... Mesaja git »
Satılık HyperX Cloud 2 Kulaklık başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet hocam.... Mesaja git »
Koşu yolunda koşmak için Türkiye'ye gönderimi olan rahat bir ayakkabı önerebilir misiniz?... Mesaja git »
Satılık Steelseries Rival 300 + Qck Mini Mousepad konusunu başlattı (3 ay önce)
http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_steel-ser%C4%B1es-rival-300-oyuncu-mouse-qck-mini-mouse-pad-1167708.html Link üzerindeki şekliyle 15.10.2016... Mesaja git »
Bisiklet için komple vites seti arıyorum. Amazon üzerinde böyle bir ürün var mı? Varsa da gelir mi acaba Türkiye'ye?... Mesaja git »
Satılık HyperX Cloud 2 Kulaklık konusunu başlattı (3 ay önce)
23 Kasım 2016'da amazon.de üzerinden alındı.Gri renkli olan versiyonudur. Toplasanız 20 saat kullanılmamıştır. Kutu içeriği tamdır. Pazarlık yok. Karg... Mesaja git »
Satılık Steelseries Rival 300 + Qck Mini Mousepad başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Satış devam. ... Mesaja git »
Satılık Steelseries Rival 300 + Qck Mini Mousepad başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
F355 Challenge hocama rezerve edildi.... Mesaja git »
Arkadaşları

ramazandeveli
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Steelseries Rival 300 + Qck Mini Mousepad
Alıcı: Schi20phrene
Tarih: 27 Şubat 2017; 17:30:27
Yorum
Samimi , güvenilir bir arkadaş , kendisinden steelseries rival 300 gri aldım . sıfır ayarında tertemiz sorunsuz bir ürün yolladı , kendisine teşekkür ederim. Hızlı , sorunsuz bir alışveriş oldu . Saygılar.
Genel Puan

Ürün: Satılık HyperX Cloud 2 Kulaklık
Alıcı: AliveFoto
Tarih: 24 Şubat 2017; 18:16:57
Yorum
Güvenilir satıcı Hyperx Cloud 2 kulaklik aldım. İlgi ve alakası için burdan birkez daha teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Referans ilanı
Alıcı: ramazandeveli
Tarih: 22 Ekim 2016; 22:21:34
Yorum
sevgili kardeşimizden cpu aldım. sağlam sonuna dek güvenilmeyi hak ediyor. ben bundan sonra kesin güveneceğim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125