Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
CeyKalDa
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: az önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nasıl Oğuzhan Uğur gibi olabilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
lisedeyken meşhur olup milyonlarca lira kazanan birini örnek almanın nesi kötü bizim gibi üniversite master mezunu amele olacağına erken yaşta hayata... Mesaja git »
Bilinçli Sürücüler Sizlere Binlerce Teşekkürler.. (Motorcuyum) başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
o değilde ehemniyet şeridinin adını motorcuların yolu olarak değiştirmek lazım polis bilem ehemniyet şeridinde tomofillere pusu kurarken motorculara ... Mesaja git »
Almanyada 1500 euro vs Turkiyede 7500 tl başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
savcolı akrabanız mı var gören de eğitim seviyesinin göstergesini savcı olmak zanneder... Mesaja git »
Remington IPL 2000 Lazer Epilasyon Cihazı 229₺ başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
seneler önce buna benzer bir cihazla torba ile anüs arasındaki bölgede batan ve aşırı rahatsız eden kılları birkaç seansla aldırmıştım bir daha sorun... Mesaja git »
Katlabır Ayna Mödülü başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
yeterli degil katlanmasinin yaninda uzaktan kumandan ile acilabilir olmasi gerekli... Mesaja git »
Huawei Mate 10 Lite (Huawei Türkiye Garantili) : 1.574 TL başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
prof dslr kalitesini cucuk kadar akilli phone lardan beklediginiz surece o kalite belirlenemez... Mesaja git »
Araçtan gelen gıcırtı sesi. başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
fitillerden geliyor olabilir fitillere vazelin surun veya silikon spreyi sikiverin... Mesaja git »
Gece yolculuğu ve uzun yoldaki çukurlar başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
angara istanbul arası tem harici gece yolculuk yapmam... Mesaja git »
şikayet ettim ama aramadılar bu açtığım sene başında 400 liradan aldığım cihaz sıkıldım saçma sapan tekliflerden açtım bugün kullanmaya başladım... Mesaja git »
Yalnız yaşamakmı,evlenmek mi? başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
interbride.ru ama seneler önce kapandı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.264