Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sheare78
Gerçek AdŞiyar Saraçoğlu
Doğum Tarihi13 Aralık 1978
Konumİzmir,Dikili
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Garantili RGB Gskill 2x8gb 3000hz DDR4 ram konusunu başlattı (3 gün önce)
Ürün 13 Temmuz 2017 tarihinde Hepsiburada sitesinden alındı.Jelatinleri açılmadan öylece duruyor.İhtiyacım kalmadığı için satıyorum.Takas düşünmüyorum... Mesaja git »
Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Katılım Bitmiştir. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Çekilişle Corsair 750D Kazanan Video Belli oldu Eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
satıldı silinebilir konusunu başlattı (9 gün önce)
Merhaba, Cihazım Tr garantili ve faturalıdır. Ürünün tam adı MSI NB GL62M 7RDX-1837XTR'dır. Kutusunun jelatini duruyor.Hiç açılmadı. i7 7700HQ işlemci... Mesaja git »
⛔⛔⛔teknosa Black friday indirimleri ( 20.11.2017 fiyatlar eklendi ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
Bende LG 55UJ651V tv almaya çalışıyorum 2 gündür. Sizlerin gazıyla tekrar denedim tekrar aynı hüsran. Siparişlerim kısmına giriyorum, siparişiniz bulu... Mesaja git »
Logitech C922 Stream 250 TL başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Çok ilgili bir satıcı.yardımlar için sağolun... Mesaja git »
Merhaba, Ürün garantili sıfır kutusunda ve faturalıdır.1151p serisinin en iyi modellerindendir. O.C yapmak isteyenler için iyi bir seçenek.Kendimde k... Mesaja git »
Kingston KVR 1333D3N9/8G ve BIGBOY BTS116LV/16G 16 GB başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Kingston KVR 1333D3N9/8G Fiyat : 200 TL BIGBOY BTS116LV/16G 16 GB WS MEMORY (SUNUCU RAMİ) FİYAT : 650 TL... Mesaja git »
Merhaba,tabletten girdiğim için bir türlü birinci ve ikinci mesajı göremiyorum linkler için.xiaomi wifi adaptor fırsatı tekrar var mı ,link verebilirm... Mesaja git »
TEAM Elite (TM4EP213381RD) 8GB DDR4-2133Mhz Bellek 67 TL Eksen bilgisayar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Geçen günki kasa fırsatı gibi bir şey sanıp bende bir tane aldım ama şimdi normal fiyatlarını gördüm de bunu göndermezler. Gönderemiyoruz deyince beni... Mesaja git »
Arkadaşları

DreamEnergy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Sıfır Gigabyte 1070 Extreme Gaming fiyat revize
Alıcı: AgustaMangusta
Tarih: 13 Haziran 2017; 20:54:47
Yorum
Teşekkürler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.107