Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Captain_Cengaver
Bir Önceki Kullanıcı AdıCezaiEhliyet55
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 25 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Denizcilik ulaştırma ve işletme mühendisliği başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Çalışma şartları ortada :) Eğer bu şartları kabul ediyorsan neden olmasın :)... Mesaja git »
Gemi makinaları mühendisliğimi duim mi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Okullar açılıyor lakin hala iş bulmada sıkıntı çekilmiyor.Rize duim den bile mezun olduğunda iş bulmakta zorluk çekmeyen tanıdıklarım var.Seneler iler... Mesaja git »
Sağlık Raporu Göz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim hocam.... Mesaja git »
Sağlık Raporu Göz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende görme problemi yok yani 0 :D Göz alerjisi sadece güneşte ve fazla ışıkta göz yaşarması oluyo görmede bir sıkıntı yok yani.... Mesaja git »
Gemi Kaptanı Olmak başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İnşallah :D Hepimiz için hayırlısı... Mesaja git »
Valla galiba 100 bine falan giricem ygs de :D Ama lys de çekerim onu 70-80 e diye düşünüyorum... Mesaja git »
Dediğim gibi ilk başta ilk 70.000 e girip İTÜ ye gir. Alerjin ne alerjisi ona göre değişir.(Gemi adamı olur raporunun maddelerine internetten bakabil... Mesaja git »
Kaptan olmak istiyorsan denizcilik ulaştırma işletme mühendisliği bölümünü okuman şart.Şuan en yüksek İTÜ 70.000 sıralamaya girmen halinde rahatça gir... Mesaja git »
Sağlık Raporu Göz konusunu başlattı (3 ay önce)
Arkadaşlar bu gemi adamı olur raporu alırken göz alerjisi sıkıntı çıkarır mı? Görmemde bir problem yok lakin göz alerjisi var.Almis yasa bilgisi olan... Mesaja git »
İtü Gemi İşletme Mühendisliği Mülakat sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yok ben öyle yapıldığını bildiğim için söyledim bu sene giriyorum ben sınava :D... Mesaja git »
Arkadaşları

ezios

dixonbrothers

98Transit
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063