Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
saçmasapansözler
Gerçek Admert uzun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hocam inceleyince genel olarak düşüncelerinizle editler misiniz?... Mesaja git »
Vodafone ucuz sınırsız net başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Vodafone net önermem. Ben de yaklaşık 2 aydır internet alamadım, eve ekip yollayacaz dediler gelen giden yok. Biraz fazla verin altyapıya sahip firmad... Mesaja git »
Vodafone Katlayan Süpernet Sözleşme Kopyası başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Malesef orda yok. Buton konmuş ama boş sayfa çıkıyor tıklayınca.... Mesaja git »
Vodafone Katlayan Süpernet Sözleşme Kopyası başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Evet hocam bana bunun sadece ilk sayfasını yolladılar. Dediğiniz gibi kampanyadan bağımsızsa bu maddeleri sanırım tüketici hakem heyetine bana gönderd... Mesaja git »
Vodafone Katlayan Süpernet Sözleşme Kopyası başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam bunu ben de buldum ama bu değil muhtemelen. Çünkü 10 maddelik sözleşme olması lazım, siz bunu mu imzaladığınız bayide?... Mesaja git »
Vodafone Katlayan Süpernet Sözleşme Kopyası konusunu başlattı (5 gün önce)
Bu internet tarifesini kullanıp elinde maddeleriyle sözleşmesi olan var mı? Varsa maddeleri pm olarak atabilir misiniz? Müşteri hizmetlerini aradığımd... Mesaja git »
Vodafone Sözleşme Kopyası konusunu başlattı (6 gün önce)
Imzaladığım sözleşmeyi kaybettim. Bunun üzerine musteri hizmetlerinden sözleşme kopyasını rica ettim ama sadece imza attığım en arka yüzü var gönderdi... Mesaja git »
TürkNet belgeler ulaştı. Aktivasyon ne zaman yapılır ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Perşembe göndermiştim salı günü açıldı. Araya haftasonu girdiği için sanırım.... Mesaja git »
Deprem olmasina sevinen yobaz başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Fanatik partici ya da maaşlı eleman.... Mesaja git »
TurkNet kullancıları memnun mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
50 megabit ile başvurdum ama ADSL modemim olduğu için(öyle olduğu söylendi) 20 megabit alıyorum. Hızı bu şekilde de güzel. Ping değeri speedtest sites... Mesaja git »
Arkadaşları

srknpower

SametArtuc

TURQUOIS3
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.082