Şimdi Ara

Vodafone Katlayan Süpernet Sözleşme Kopyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu internet tarifesini kullanıp elinde maddeleriyle sözleşmesi olan var mı? Varsa maddeleri pm olarak atabilir misiniz? Müşteri hizmetlerini aradığımda sözleşmenin maddelerini görüntüleyemediklerini söylediler. Atarsanız memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Küçük bir google aramasıyla kolayca buldum
    http://www.vodafone.com.tr/Net/abonelik-basvuru-ve-taahhut-formu-katlayan-adsl-fiber-tablet.pdf

Hocam bunu ben de buldum ama bu değil muhtemelen. Çünkü 10 maddelik sözleşme olması lazım, siz bunu mu imzaladığınız bayide?

• saçmasapansözler kullanıcısına yanıt
    Abonelik sözleşmesi kampanyadan bağımsızdır. Sizin imzaladığınızın aynısı mıdır bilemem ama şöyle birşey var:
    http://www.vodafone.com.tr/Net/bireysel-tip-internet-ve-telefon-sozlesmesi-bintel.pdf
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bana bunun sadece ilk sayfasını yolladılar. Dediğiniz gibi kampanyadan bağımsızsa bu maddeleri sanırım tüketici hakem heyetine bana gönderdikleri sayfayla birlikte verebilirim. Teşekkür ederim.

• Online işlem merkezinde imzaladığınız sözleşmenin kopyasını bulabilirsiniz

En azında türk Telekom ve Türksat kablotv online işlem merkezinde göruluyor.

Vodafone da da vardır diye düşünüyorum.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Malesef orda yok. Buton konmuş ama boş sayfa çıkıyor tıklayınca.

• saçmasapansözler kullanıcısına yanıt
    Vodafone net sistemi berbat ötesi, fatura adresi güncellemesi de yapılamıyor son aşamada hata veriyordu (şubatta taahhütüm bitti turknet'e geçtim). Neymiş illa telefonla arayıp bürokrasiyle uğraşacakmışız Bazen sistemde kullanım, fatura vs. hiçbir buton çalışmıyordu. Koçnet'ten kalma sistemin tipini değiştirip millete kakalarsa böyle oluyor işte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.