Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Raif Ulutürk
Gerçek AdRaif Ulutürk
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 dk. önce
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 dk. önce)
Güncelleme yaptıktan sonra sirasi ile wipe cache ve ardından wipe data yapmanızı öneririm. Büyük ihtimalle hatalar giderilecektir... Wipe yapmayı bilm... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Nougat ile öyle bir bölüm yok artık... Bir daha gelir mi gelmez mi bilemeyiz.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Lokasyon ve kullanım tarzına göre 6 ile 8 saat arasında ekran süresi alırsınız. Yeni bir s7 edge ile 6 saatin altına inmez ekran süreniz... Gerekli op... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Arada yapar öyle. Wifi ve mobil veri arasındaki geçişte uyarı verebiliyor. Yani bu bir sorun değil...... Mesaja git »
Loading ekranindan oteye geçemiyorum yardim başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Siz hangisini isterseniz onu kullanırsınız, bu size kalmış elbette... Fakat kullandığım ssd 5 yıl garantili.... Eğer ev kullanıcısı iseniz, 10 yılda b... Mesaja git »
Loading ekranindan oteye geçemiyorum yardim başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ssd ye geçmeden bu sorunlardan kurtulamazsın... Bilgisayarın en saçma parçası 2017 yılı için konuşuyorum hdd dir. Güncelleme büyük bir güncelleme. Ben... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bütçe sorunu yok ise s7 Edge... Kavisli tasarım çok şık bence... Ekran boyutu da s7 edgede daha iyi. En büyük artısı da edge bataryasıdır... Yeni bir ... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Ben, samsung cihazların yazılım konusunda daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Mesela şebeke üzerinden görüntülü görüşme gibi... Nougat ile s7 ler gay... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Yeni bir iPhone ile devam etmeniz isabetli olur. iPhone de kullandım. Standart kullanıcı için iphone bence çok rahat bir cihaz... Mesaja git »
Moto yu boşver... Huawei p10 u hiç düşündünüz mü? Xz ve s7 de başarılı. Ama Samsung olacaksa da edge olsa daha iyi olur gibi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.203