Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mariachi@
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi3 Ağustos ****
KonumAntalya,Kemer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Maksimum 31.000₺'ye araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
207 yada 208... Mesaja git »
iPhone 8'in final tasarımı sızdı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Iphone da favorim 3gs ve 6s gerisi yalan... Mesaja git »
Hey allahim neler olabiliyor... Mesaja git »
BMW Benzinli mi yoksa Dizel mi? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Evet e87 kasa En fazla 600 km civari dostum bu aracin sehir icinde bu lt leri yakma sebebi tam otomatik olmasiymis Biraz para gecsin elime 2012-201... Mesaja git »
BMW Benzinli mi yoksa Dizel mi? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bende 1.16 i benzinli var tam otomatik istanbuldayim sehirici 11 lt altina trafikte dusmek cok zor Sehirler arasi 7 - 7.5 lt yakiyorum bu makul yin... Mesaja git »
Edit geldi--- Camı açık unutulan Egea ve Fiat yol yardım ! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Adam ne demis ucuz mal alacak kadar zengin degilim... Mesaja git »
179 BİN TL'YE ALINAN BMW'YE 10 TL KAHVE ÜCRETİ İSTEYEN BORUSAN başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Icerde hersey ucretsiz para fln almadilar benden Avcilar borusan ama baska yerde bilemem bende memnun kalmistim cok iyi ilgilenmislerdi... Mesaja git »
Bayramda Trafik Durumu Nasıl Olur (Tartışma) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Gece cikin iyi ve uykusuzluga dayanikli soforler bitersiniz trafikte... Mesaja git »
TATİL ÖNCESİ SON KONTROLLERİ YAPTINIZ MI? başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Yetkili servis cok pahaliya gelebilir para sorun degilse tabiki yetkili servis Ozel servis olarak isini iyi yapan yerler var arastirmaniz lazim... Mesaja git »
TATİL ÖNCESİ SON KONTROLLERİ YAPTINIZ MI? başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Yenikapi ve diger limanlardan bursa feribotlari full dolmus Istanbuldan cikicaz guneye inicez daha once bayramda hic denk gelmemisti yaz tatilim T... Mesaja git »
Arkadaşları

zildjiann

atalay_cankaya

Pulstar

Hughes

ScRyedd

Speed Style

ssmm
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
Hakkında
[font="georgia"]
Sony RX-77 Mini HI-FI Sistem + Creative 4400 4+1 + Sennheiser EH-150 Hi-Fi Stereo Kulaklık + Creative Sound Blaster Live 7.1 24 Bit Ses Kartı +

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156