Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mariachi@
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi3 Ağustos ****
KonumAntalya,Kemer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Şahin e 20-22 bin TL İstiyorlar. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ucuz bile henüz... Mesaja git »
Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Donanımsal değildir o en fazla yazılımsaldır baştan kurulum kendine getirir onu... Mesaja git »
Bir insan egzozdan cikan sesten nasil bir haz alir? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
https://youtu.be/-dxBSpLRC4A?t=8m27s... Mesaja git »
hurda araçlar bile artık 35 bine satılıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Vallahi ben vazgeçtim araç almaktan sevgili dostum Benzinli otomatik şehiriçi 12 lt benzin yakan aracım vardı benzin pahalanınca sattım ama istanbuld... Mesaja git »
Kontağı kapattım. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Valla bende sattım aracı... Mesaja git »
Araçlara zam gelecekmiş %15 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Doğrudur gelir Budget tan her hafta araç kiralıyorum bugun geldi direk yuzde 20 kadar zam tüm araçlara, dahada fazla gelir bence felaket yükseliyor k... Mesaja git »
Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Yıllar sonra aklıma geldi konu aradım buldum Durumumuz çok kötüydü ozamanlar 10 yıl kadar önce eski evimizde odamı görünce duygulandım ya anıları yaş... Mesaja git »
75000 Tl Civari Aile Arabası Tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Valla yazdı mı kimse bakmadım alacağın o paraya aile arabası ya 5008 ya da 508 ikisinide bindim sattım sorabilirsin temizini düşük km lisini bulursa... Mesaja git »
Avrasya tüneli devletin malı diyenler hakkım haram olsun başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende ogs var ceza mesajı geldi telefona odemedim icra fln diyor versinler bakalım gittiği yere kadar zaten rahat adamım 1000 lirada hgs var ceza ödem... Mesaja git »
NE YAPACAĞIZ BU DOLANRICI TAYFAYLA başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Böyle mevzulardan hep takasa girdim buyuk şirketlerle galerilerle mis gibi uğraş sıfır vallahi dert bunedir tayfun... Mesaja git »
Arkadaşları

zildjiann

atalay_cankaya

Pulstar

Obscurus

ScRyedd

Speed Style

ssmm
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
iMac
Otomobil
Jeep
Mobil cihaz
Apple, Sony
Operatör
Vodafone
ISS
Digiturk
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Hakkında
[font="georgia"]
Sony RX-77 Mini HI-FI Sistem + Creative 4400 4+1 + Sennheiser EH-150 Hi-Fi Stereo Kulaklık + Creative Sound Blaster Live 7.1 24 Bit Ses Kartı +

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.135