Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mariachi@
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi3 Ağustos ****
KonumAntalya,Kemer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Tamamen insanların paylaşımcılıksızlıklarından kaynaklanıyor cimriler... Mesaja git »
MİNİ JCW GP MK 1 Test Sürüşü / E85 Alkol Yakıtı ile ayarlı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Sıkıntılı bir makine... Mesaja git »
2011 volkswagen fiyat listesi başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
2011 yılının mayıs 27 sinde nissan juke almıştım sport pack paket sunroof hariç full havamıda atayımda dur belirteyim :) ozaman turkiyeye gelen modell... Mesaja git »
En Çok Yakan Otomobiller başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2.5 v6 freelander otomatik benzinli var bende 18 litre şehir içi... Mesaja git »
Benzine Zammmm oHhhhhh başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Allahtan lpg taktırdım ön yargılarımı kırıp kafam rahat ötesi inş bu yorumu okuyup zam yapmazlar... Mesaja git »
1 GÜNLÜK ARACA ARKADAN ÇARPTILAR | DEĞER KAYBI ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Üzülmeye değecek hiç bişey yok beterin beteri var dünya malı dünyada kalır... Mesaja git »
Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yıllar sonra aklıma geldi konu aradım buldum Durumumuz çok kötüydü ozamanlar 10 yıl kadar önce eski evimizde odamı görünce duygulandım ya anıları yaş... Mesaja git »
Bu Forumdaki Lpg Dusmanligi Neden ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Beni tek sıkıntıya sokan bagajdaki tank başka sorun yaratmıyor şükür çokta az yakıyor benzine göre daha ne olsun... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
donanım derken anakart vs mi ? yapan yer tanıdık ya sanmıyorum kapının önünde takıldım zaten çok sürmedi halletti adam 3-4 kere daha telefon yaptırmış... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
6 ay kadar önce 6s vardı bende mis gibi tertemiz çiziksiz dosta gidecek bir telefondu düştü ve doğal olarak ekran çatladı telefonda garanti kapasamınd... Mesaja git »
Arkadaşları

zildjiann

atalay_cankaya

Pulstar

Obscurus

ScRyedd

Speed Style

ssmm
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
iMac
Otomobil
Jeep
Mobil cihaz
Apple, Sony
Operatör
Vodafone
ISS
Digiturk
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Hakkında
[font="georgia"]
Sony RX-77 Mini HI-FI Sistem + Creative 4400 4+1 + Sennheiser EH-150 Hi-Fi Stereo Kulaklık + Creative Sound Blaster Live 7.1 24 Bit Ses Kartı +

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.244