Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zero fear
Gerçek Ad 
İlgi AlanlarıElektrik & Elektronik, Canlı Yayın Platformları
KonumKahramanmaraş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mart 2015
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları35
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[b]Model: SUNNY AT-14020 FTA H PVR [color=green]Ürünü dahili uydu alıcılı TV Aldığım için satıyorum üst düzey bir cihazdır internette yazdığına... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Xiaomi 5 frekansın aynı anda daha zor bulunacağını düşünüp 4 frekansla 1 gbps hıza ulaşacak bir modem üretmiş en azından ben bunu çıkardım şu çevirid... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Epey de cat 9 yazıyordu hocam ilk önce onu baz aldım. Bende Cat 16 ile geleceğini duymuştum ve öyleymiş epey.com şaşırttı beni Tele... Mesaja git »
CHP BELEDİYESİ ALBATROS PARKINI 160 MİLYONA SATTI başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ak partinin keyfine göre adam öldürdüğünü kabul ediyorsun yani? Bağnazlık akplilere özeldir beni kendinle karıştırma ... Mesaja git »
CHP BELEDİYESİ ALBATROS PARKINI 160 MİLYONA SATTI başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Asıl size yazık AKP'nin yanlışlarını örtmek için başkalarının açığını aradığınız için.... Mesaja git »
ESENLER' de Neler Oluyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bunları başımıza musallat eden hükümet değil mi? Ona vurmayıp kime vuracağız?... Mesaja git »
Belli oluyor zaten üslubundan Burada ağabeylerin var, çocuk parkı yada sınıfın arka sıraları değil. Ona göre dikkat et.... Mesaja git »
Operatör değiştiriyorum,hatta para kaldı. Nasıl harcayabilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Harcamana gerek yok hattıni taşıdıktan sonra türk telekom bayiisine gidip başvuru yaparsan iade edilir.... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Buraya kadarmış kampanya ??... Mesaja git »
Herkes karşısındakini kendi gibi görürmüş Sende beyin olsaydı zaten akpye oy vermezdin canım.... Mesaja git »
Arkadaşları

TornadQ

solid

BJK

GoldPunch

EgeBeyiniz

MühendisMurat

dolcia

iamburak

fifa_05

bilgisayarcik

Métropol

cepAnkara

castraelectro

Burn It To The Ground

the.crack.man

12 Angry Men

kaan1840

klmung

paradox08

mustifb

Gulen Adamm

BayRealist

BadBrotherS

MegaWindows

-IMAX-

AMC

Guest-C93D4BC21

emir04xd122

Guest-97084050D

-SeloBaba-

Audi383848

Find yourself and be that

1hkn

half life 3
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Biz "Galatasaray Cumhuriyeti" değil, "Cumhuriyetin Galatasaraylı Çocuklarıyız."
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
TV
LG
Klima
Arçelik
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
İşlemci
AMD
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.156