Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ozkanozdenn
Gerçek AdÖzkan Özden
Doğum Tarihi15 Ekim 1986
Meslekİç Denetim
Konumİstanbul, Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Insertte var dostum. 25 liralık sensodyne ya da parodontax alışverişine 10 money veriyor. Ama toplamda en fazla kaç money veriyor onu bilmiyorum.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
25'e 10 parodontax sensodyne kampanyası için katılım sınırı göremedim açıklamalarda. Önceleri 2 katılımla sınırlandırırlardı bilgisi olan var mı?... Mesaja git »
Uydu kablosu hk başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aynen merkezi sistem. Ayarları kurcaladım disecq seçtim ama hiç sinyal gelmiyor. Kablo yanlış ya da bozuk yani aklıma gelenler sadece bunlar ya da sit... Mesaja git »
Uydu kablosu hk konusunu başlattı (3 ay önce)
Bir siteye taşınıyorum da dün tv yi taşıdım. Duvardan gelen bağlantıları kontrol ettiğimde f konnektör bağlantısı görünce sevindim rahat olur bağlantı... Mesaja git »
AMAZON GİYİM, AYAKKABILAR, AKSESUARLAR ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benim şahsi kanaatim bu konunun sadece giyimle sınırlandırılmaması yönünde. Oem dışındaki herşeyi ben burada görmekten mutluluk duyarım. Ama burayı gi... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Tecrübeli olanların teknik soruları da cevaplanmıyor merak etmeyin. Ben de fırsat paylaşımlarını kestim artık.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar ilk defa iade yapacağım. 2 sorum var. İlki sipariş verdiğim kartımı kapattım iade işleminde karta para yatar heralde sorun olmadan değil mi... Mesaja git »
Silit Kaplamalı Grill Tava Dibin Dibi 15 Euro.... Mesaja git »
Philips Grill 37 Euro.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Dostum seni kırmak ya da küçümsemek için yazmadım. Zaten sonrasında açıklamasını da yapmıştım. Demişsin ki "kaliteli bıçak seti arıyorum bu set nası... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.258