Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
must33_35
Gerçek Admustafa k
KonumMersin,Tarsus
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 42
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SONY XE9005 Serisi Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
ürünü sadece ps4 pro ile kullanacağım ama uygun bulamıyorum 5400 tl civarı, galiba fiyatlar arttı...mersindeyim uygun satan bir yer varsa bilgilendiri... Mesaja git »
Just Cause 3 (PS4) Yeni Nesile Geliyor ! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
wingsuıt kullanırken asagı bastıgımda yukarıya dogru uçuyor bunu nasıl reserve yaparım ayarlarda bulamadım....ps4 te... Mesaja git »
SONY XE9005 Serisi Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Urun istanbulbilisime geldi ancak 6699 tl... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Oyun Adı: Titanfall 2 Pri-Sec: Secondary Hak Fiyat: 18 Tl Ödeme: EFT/Havale Veya Enpara Diğer Hak: Forumda... Mesaja git »
Satılık Titanfall 2... konusunu başlattı (10 gün önce)
Oyun Adı: Titanfall 2 Pri-Sec: Secondary Hak Fiyat: 18 Tl Ödeme: EFT/Havale Veya Enpara Diğer Hak: ForumdaSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma a... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Oyun Adı: Titanfall 2 Pri-Sec: Secondary Hak Fiyat: 18 Tl Ödeme: EFT/Havale Veya Enpara Diğer Hak: Forumda... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Alınık Far cry 4 gold edition... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Referans ilanı mad max
Alıcı: kurtaran_ali
Tarih: 27 Temmuz 2017; 20:18:38
Yorum
Hesabı önce alıp , ücreti sonradan gönderdim. Hiç bir problem yaşamadım. Alışveriş için teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Referans uncharted
Alıcı: 45SI45
Tarih: 19 Temmuz 2017; 18:36:16
Yorum
Güvenli alışveriş teşekkür ederim
Genel Puan

Ürün: refernas ilanı fifa sec
Alıcı: karakoyunn
Tarih: 28 Haziran 2017; 11:13:59
Yorum
kendisine fifa sattim, hizli bir alisveris oldu.
Genel Puan

Ürün: referans ilanı
Alıcı: Muammer6855
Tarih: 27 Haziran 2017; 21:27:47
Yorum
Genel Puan

Ürün: referans ilanı alınık gta v
Alıcı: FuzuIi_
Tarih: 24 Haziran 2017; 17:03:54
Yorum
sorunsuz bir alışverişimiz oldu.
Genel Puan

Ürün: Satılık Ghost Recon
Alıcı: adamic1907
Tarih: 7 Nisan 2017; 10:04:50
Yorum
Hızlı, güvenilir ve sorunsuz alışveriş için teşekkür ediyorum.
İmza
Referanlarım: Soulmedusa (watch dogs 2 alındı) defansagelsenizelan (n 11 çek alındı) rude (ps4 kol alındı) pinkcrow7 (Lenovo laptop alındı) ercan.1912 (infamous ps4 oyunu alındı) thausael (uncharted 4 satıldı)
Hakkında
Referanlarım: Soulmedusa (watch dogs 2 alındı) defansagelsenizelan (n 11 çek alındı) rude (ps4 kol alındı) pinkcrow7 (Lenovo laptop alındı) ercan.1912 (infamous ps4 oyunu alındı) thausael (uncharted 4 satıldı) sgs22 (watch dogs 2 satıldı) burkibey (ghost recon alındı)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
3.031