Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
must33_35
Gerçek Admustafa k
KonumMersin,Tarsus
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 44
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Oyun adı: Evil Within 1 (Season pass 3 Dlc) İlk sahibiyim Pri-Sec:pri Alındığı ülke: tr Fiyat: 24 Tl İletişim: pm Ödeme: En para Diğer hak:bend... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Oyun adı: Evil Within 1 (Season pass 3 Dlc) İlk sahibiyim Pri-Sec:pri Alındığı ülke: tr Fiyat: 24 Tl İletişim: pm Ödeme: En para Diğer hak:bende Oyu... Mesaja git »
Hellblade referans konusunu başlattı (3 gün önce)
Oyun adı: Hellblade Pri-Sec:Sec Alındığı ülke: tr Fiyat: Satıldı İletişim: pm Ödeme: En para Diğer hak:ForumdaSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma a... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Oyun adı: Evil Within 1 (Season pass 3 Dlc) İlk sahibiyim Pri-Sec:pri Alındığı ülke: tr Fiyat: 24 Tl İletişim: pm Ödeme: En para Diğer hak:bende Oyun ... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
4k film indirdim 32 gb fakat tv ye laptopla baglantı yapıyorum goruntu çok iyi degil hangi ayar yapmalıyım yada program kurmalıyım... Mesaja git »
THE LAST OF US:PART II|PS4 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Last of us II 8-bit olsa bile yine milyonlarca satar... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Satılık Oyun Adı: The Evil Within 1 + season pass PSN: TR PSN HAK: sec Fiyat: satildi Satılık Oyun Adı: Alien isolotion + 7 dlc PSN: TR PSN H... Mesaja git »
MIDDLE EARTH: SHADOW OF WAR|PS4 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Oyun çok iyi arkadaşlar başından kalkamadım 4 saattir, ılkini 3 defa bitirmiştim bu ilk oyundan çok daha guzel oyunu pro da 4k eklenti paketiyle oynuy... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 21 KASIM Black Friday!!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bende 50 gb iniyor... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Satilik Far cry 4 Gold edition 1 hafta önce satın aldım Pri hak : 30 Tl Sec : Forumda Ödeme : Enpara Ülke : Tr... Mesaja git »
Arkadaşları

byvolcan

winterice
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Hellblade referans
Alıcı: Endymion1961
Tarih: 18 Kasım 2017; 19:32:34
Yorum
sıkıntısız bir alışverişti.
Genel Puan

Ürün: Far cry 4 Gold edition
Alıcı: erhan540
Tarih: 11 Ekim 2017; 22:39:42
Yorum
Güvenilir sorunsuz alışveriş oldu. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Far cry 4 Gold edition referans ilanı
Alıcı: Melburg
Tarih: 7 Eylül 2017; 23:31:03
Yorum
Çok iyi bir alışveriş oldu, güvenilir biri
Genel Puan

Ürün: Satilik Tr Ghost recon wildlands primary
Alıcı: gokhankvsr
Tarih: 28 Ağustos 2017; 11:11:12
Yorum
Sorunsuz ve guvenilir alisveris tesekkurler
Genel Puan

Ürün: Referans ilanı mad max
Alıcı: kurtaran_ali
Tarih: 27 Temmuz 2017; 20:18:38
Yorum
Hesabı önce alıp , ücreti sonradan gönderdim. Hiç bir problem yaşamadım. Alışveriş için teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Satılık The Surge
Alıcı: Exzina
Tarih: 21 Temmuz 2017; 14:05:51
Yorum
Genel Puan

Ürün: Referans uncharted
Alıcı: 45SI45
Tarih: 19 Temmuz 2017; 18:36:16
Yorum
Güvenli alışveriş teşekkür ederim
Genel Puan

Ürün: refernas ilanı fifa sec
Alıcı: karakoyunn
Tarih: 28 Haziran 2017; 11:13:59
Yorum
kendisine fifa sattim, hizli bir alisveris oldu.
Genel Puan

Ürün: referans ilanı
Alıcı: Muammer6855
Tarih: 27 Haziran 2017; 21:27:47
Yorum
Genel Puan

Ürün: referans ilanı alınık gta v
Alıcı: FuzuIi_
Tarih: 24 Haziran 2017; 17:03:54
Yorum
sorunsuz bir alışverişimiz oldu.
Genel Puan

Ürün: Satılık Ghost Recon
Alıcı: adamic1907
Tarih: 7 Nisan 2017; 10:04:50
Yorum
Hızlı, güvenilir ve sorunsuz alışveriş için teşekkür ediyorum.
İmza
Referanlarım: Soulmedusa (watch dogs 2 alındı) defansagelsenizelan (n 11 çek alındı) rude (ps4 kol alındı) pinkcrow7 (Lenovo laptop alındı) ercan.1912 (infamous ps4 oyunu alındı) thausael (uncharted 4 satıldı)
Hakkında
Referanlarım: Soulmedusa (watch dogs 2 alındı) defansagelsenizelan (n 11 çek alındı) rude (ps4 kol alındı) pinkcrow7 (Lenovo laptop alındı) ercan.1912 (infamous ps4 oyunu alındı) thausael (uncharted 4 satıldı) sgs22 (watch dogs 2 satıldı) burkibey (ghost recon alındı)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109