Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
makca42
Gerçek Adm akca
Doğum Tarihi4 Aralık ****
MeslekBanka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bootloader kilidini açıp yeni yazılım yükleyip geri göndermişlerdi garanti kapsamından da çıkmamıştı. Daha önceleri bu tür sıkıntıdan dolayı gönderen ... Mesaja git »
Aynı olay mate 8 kullanırken başıma gelmişti firmware ile yükleme yaparken cihaz bir daha açılmamıştı. Delta servise gönderdim halledip geri göndermiş... Mesaja git »
Play storeden Theme Store for huawei uygulamasını indir güzel temalar var. Son çıkan Porshe desing tam senin aradığın tarzda tema ben kullanıyorum gay... Mesaja git »
Telefonu sıfırlaman lazım yoksa düzelmez. Zaten android 7 den 8 e geçiyorsan kesinlikle sıfırlama yapılması gerekli yoksa telefon stabil çalışmıyor... Mesaja git »
[Ana Konu] Asus ROG GL502VE (1050Ti, 7300HQ, 256 gb) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar 2 senedir monster kullanıyordum i7 6700hq gtx950m 4gb Gddr5 li modelini ips ekranlıydı. Ekran kartım artık güncel oyunlarda çok ger... Mesaja git »
FF de add model kısmına MHA-L29 olarak arattır çıkan listede Full ota MHA-L29 8.0.0.360(185) oreo güncellemesi var imza yetkisi veren onu kurabilirsin... Mesaja git »
Sadece ota güncellemerini yapıyorsan mecburen sırayı takip etmen lazım. Fullota güncellemesi yaptığında sıra önemli değil direk en son sürüme geçebili... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba C185B188 yüklü telefonumda. FF den L29 arattığımda L29 8.0.0.360 iki tane çıkıyor 12. Ay ve 1. Ay olarak 1 inci aydakine imza yetki... Mesaja git »
Yeni sürümlere daha imza yetkisi verlmedği için indirsende yükleme yapamassın. 188 sürümüne daha yeni yeni veriyorlar imza yetkisini bazılarına geldi ... Mesaja git »
Yeni sürümü indirmeden önce yeni gelen sürümü seçip CHACK FİRMWARE ACCESS seçeneğimi tıklayıp WİTH İMEİ dersen orda sana sürümün kurulup kurulamayacağ... Mesaja git »
Arkadaşları

Ardcn000
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
M.@kc@

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125