Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
makca42
Gerçek Adm akca
Doğum Tarihi4 Aralık ****
MeslekBanka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
B190 mı bizim sürümde enson B181 görünüyor finder de. Sizin telefonunuzun sürümü tam olarak nedir?... Mesaja git »
Onay mesajı vermiyorsa genellikle kimlik hatası alabilirsin. Zaten 181 sürümünü 2.4 gb olarak indirdikten sonra yama var indir diye soracak sana onuda... Mesaja git »
Merhaba dostum. Telefonun sürümü C185B158 sürümü ise finderden c185B181 numaralı 2.284gb lık olanı seçip GET ON UPDATE THROYGH PROXY ye basacaksın. ... Mesaja git »
İthalatcı garantili telefon da alsan Distribitör garantili telefonda alsan kanuni olarak aynı haklara sahip oluyorsun. Garantisi yok diye birşey söz k... Mesaja git »
Kimlik hatası alıp almayacağınızı yeni sürümü indirmedende görebilirsiniz. Firmware finderde indireceğininiz sürümü seçtiğinizde Check Firmware Access... Mesaja git »
Dostum öncelikle resim atarken imei numaralarını gizlersen daha iyi olur. Malum imei klonlama ülkemizde çok yaygın. Asıl meseleye gelecek olursak fir... Mesaja git »
Huawenin kullandığı launcherin özelliklerinde ekli değilse bildirim sayısını göstermez. Mesela sahibinden de göstermiyor ama letgo gösteriyor bildirim... Mesaja git »
Ana ekranda ekrana basılı tut launcherin ayarlar kısmı açılır sağ alt köşede. Orada işaret uygulama simgeleri diye bir kısım var ordan ayarlıyabilirsi... Mesaja git »
O an :)... Mesaja git »
C185B158 den finder yardımıyla B181 sürümüne geçiş yaptım. 2.40 gb indirdikten sonra yamalar var dedi 2.57 gb lık bir yama daha indirdi. Güncelleme ya... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
M.@kc@

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
1.203