Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
makca42
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine 2 sa. 48 dk. kaldı.
Gerçek Adm akca
Doğum Tarihi4 Aralık ****
MeslekBanka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sdcard olmadan güncelleme yapmayı hiç tavsiye etmem telefon büyük oranda göçüyor o yüzden kesinlikle sdcard kullanılması gerektiğini.söylüyorlar. sdca... Mesaja git »
İndirme yapmıyorsa wifi ne ağı unut de tekrardan normal şekilde bağlan tekrardan indirme devam eder... Mesaja git »
Proxy ayarlarını yaptıysan b585 î seç altta SEND FİRMWARE TO UPDATE de sonra finder den çık telefonun yazılım güncelleme kısmına.gel güncellemeleri ko... Mesaja git »
Dostum download demeyeceksin. En altta SEND FİRMWARE TO UPDATE diyeceksin sonra telefonun güncelleme kısmında güncellemeleri kontrol et de orda yeni s... Mesaja git »
İyide çükücan napak.Hayırdır atomumu parçaladın bu ne hava. Finder kimlik hatasını giderdi mi herkes geçebiliyor bak yeni sürüme. Bunun için dahi olm... Mesaja git »
Pil konusunu daha test etmedim ama performans olarak sanki biraz daha iyi. Geçişler felan hızlanmış gibi geldi bana. Uygulama açılışları hızlanmış sta... Mesaja git »
563 den 585 e sorunsuz bir şekilde geçiş yapmış bulunmaktayım. Geçmeyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla geçiş yapabilirler. ... Mesaja git »
Arkadaşlar az önce 585 sürümünü kontrol ettim ACCESS kısmı B585 için onay veriyor. Şimdi indirip bi deneyecegim. B563 olanlar bi denesinler olmassa ... Mesaja git »
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bizimkisi nasrettin hocanın ya tutarsa hesabı. Forum xda danda takip ediyorum ordada bir yerde bu konu açılmış ordada kimlik hatası yüzünden yükleyeme... Mesaja git »
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Dünden beri 3. denemem yine kimlik hatası. Şuan ki sürümüm C636B563... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
M.@kc@

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125