Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erc44
Gerçek AdMaskeli Adam
Doğum Tarihi14 Şubat ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İnce memed üzerine başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
ince memed kitabında en sevdiğim şey (ki daha sonra yaşar kemal kitaplarında da rastladığım olay) yaşar kemalin inanılmaz tasvirleriydi. bölümlerin ba... Mesaja git »
konuyu hortlatıyoruz. yeni boeing 747 airbus 380 den çok daha çevreci ve ekonomik. ama favorim antonov 225... Mesaja git »
FC Barcelona | BARCA v Osasuna | 26 Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
euroleague,la liga,bundesliga,premier lig... canavar gibi maçlar var. türkiye ligini izlemeye bile değmez. bende bu sene spor extra alacam.... Mesaja git »
maalesef ki hem futbolda hemde taraftarlıkta 3.sınıf dünya ülkesiyiz. söylediklerinize katılıyorum... Mesaja git »
şunu dün anladım ki lig tv'ye verilen boş. spor extra almak daha mantıklı. en azından büyük takımların maçlarını izliyorsun... Mesaja git »
FC Barcelona | BARCA v Osasuna | 26 Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
var hocam var. futbol bilgisi kıt olanlar var doğrudur... Mesaja git »
♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ Hala Madrid ♛ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
aranızda ronaldoyla messiyi karşılaştırmaya çalışanlar var. haşaaa ronaldo daha iyidir diyenlerde var. sakın haaa. ronaldonun daha iyi olduğunu düşünm... Mesaja git »
FC Barcelona | BARCA v Osasuna | 26 Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
daha da penaldo deyip durmaz madridliler. bu goller bir süre seslerini keser. VİSCA BARÇA VİSCA MESSİ... Mesaja git »
Çözülememiş Olaylar Hakkında Beyin Fırtınası başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
nette ilginç bir açıklama buldum: Araştırmacılar, deneyimli dağcıların herhangi bir şekilde korkmayacağını düşünerek onları korkutan şeyin çok büyü... Mesaja git »
Çözülememiş Olaylar Hakkında Beyin Fırtınası başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
yazdıklarının nhepsi mantıklı... Mesaja git »
Arkadaşları

nefendim
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
“Öfke aslında gerçek bir his değildir; onu yaratan korkudur. Öfkelenmeden önce sizi korkutan şeyin ne olduğunu düşünün.”
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Basketbol
Fenerbahçe
Kombi
Buderus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125