Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
onbes
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek Ad 
MeslekMimar
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 10 yıl önce
Son giriş tarihi: 10 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Lincoln?ün yaptığı saygısızlık. başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
EK; Birazda işin gırgırını yapalım, GS lı arkadaşlar alınmasın, Guiness Rekorlar kitabında yer alan, "Top sektirme" rekoru sahibi arkada... Mesaja git »
: Lincoln?ün yaptığı saygısızlık. başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Aynı konula diğer başlığa yazdıklarımı tekrarlayayım. Konuda bilinmeyen bir kaç şey var. Boş kaleye, olağan dışı vuruşla gol atmak sarı kar... Mesaja git »
: Top sektirmek kötü bişey mi? başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Konuda bilinmeyen bir kaç şey var. Arkadaşımızda yazmış, Boş kaleye, olağan dışı vuruşla gol atmak sarı kart gerektirir. Centilmenliğe aykırı ha... Mesaja git »
Belge istemişsin, işte sana en güncel bir resim, Hemde Konu açtığın KÜFÜRBAZ BAŞKANIN TAKIMINDAN: http://img.blogcu.com/uploads/fenerbl... Mesaja git »
işyerinde okuyamıyosun herşeye vakit ayırıp, ooooooooooooooooo, gelişme var, artık vakit ayırıp OKUMAYA başlamışsın. ... Mesaja git »
maç 11-11 iken 2-1 değilmiydi? Maçı izleyemedim, ama gol ve sarı kart dakikaları bunu göstermiyormu? o halde- kırmızının gollere etkisi ola... Mesaja git »
Orjinalden alıntı: demircibu demişsin sen durmadan gsnin yok ofsayttı yol çizgi yanlış çizildi yol elle deydi diye topik açıyordun paso ozaman b... Mesaja git »
: SIXAXIS vs DualShock3 başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: Numb87 arkadaşlar benim gamepad nedendir anlamadım sarj olmuyor 2 dk kullanıyorum daha sonrada sarj bitiyo. Nasıl sarj edebil... Mesaja git »
: PSN SATIN ALINAN OYUNU PAYLAŞMA başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Aslında iyi fikir, Her PS3 ü açtığımda (film, oyun, internet gibi farklı amaçlı) mutlaka PSN e uğrar, kotamın elverdiği miktarda DEMO indiririm. ... Mesaja git »
Orjinalden alıntı: onbes ............................................................. 4- FENERBAHÇE nin Türkiyenin Kulübü olduğu, diğer ku... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

Cellar Door

hakiki.chewbacca
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Eh artık Aragones İstifa demenin zamanı geldi. :)
Aslında sevmem bu tip olayları ama,
Luis ile kan uyuşmazlığı olduğu ortada.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188