Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Zerathull
Bir Önceki Kullanıcı AdıBrskcr
Gerçek Ad 
KonumIsparta
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 86
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Bayiden teslim aldım hocam.... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
256'lık Silver teslim aldım biraz önce, gece 12'de de inşallah Vatan'dan siyah 256'lık alacağız, telefon biraz ağır ve kalın geldi yalnız.... Mesaja git »
Hak Mahrumiyeti Dolandırıcılığı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Tebligat mernis adresinize gelir. Evde olmadiginiz icin muhtara teblig edilmistir.Muhtara bir sorun.... Mesaja git »
Facebook'taki Fantastik Otomobil Anketi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Xtreme Tuning Sayfasının Sorduğu ilginç bir soruyu sizlerle paylaşmak istedim . " Ailenizin dağın en tepesinde esir alındığını hayal edin. Öyle bir O... Mesaja git »
Leon 1.2 TSI DSG 110 hp Düşüncelerimi değiştiridi. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hakikaten bu tsi motorlar bencede az yakiyormus. 1.4 tsi leon ile sehir icinde 8 litre falan yakiyordum.Su an Bmw 1.20 kullaniyorum, cok dikkatli kull... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam 6 kullaniyorum, dediginizin hikaye oldugunu dusunurdum ama maalesef dogru. Cihaz su anda gercekten yavasladi. Bende X siparisi gectim ancak 64 l... Mesaja git »
Nintendo Switch Pro Controller konusunu başlattı (3 gün önce)
Ürün az kullanılmış olup, kozmetik olarak hiçbir sıkıntısı yoktur. Kutusu, kitapçıkları ve şarj kablosu mevcuttur. Sistem Notu : Bu ilan her türlü yor... Mesaja git »
Tesla Roadster "özel opsiyon paketi" ile daha çabuk hızlanacak başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sabah sabah iyi güldürdünüz hocam.... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam bu konuda da ben 256 gb ile ne yapılacağını anlamıyorum. 16 gb kullanıyorum şu an, X'de 64 almayı düşünüyordum. 16 tam yetmiyor ama 32 olsa fazl... Mesaja git »
2014 model allure 508 sizce nasıldır ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam bluehdi mi e-hdi mi? Bluehdi ise iyidir.... Mesaja git »
Arkadaşları

redsock

kill1033

canskru

Themistokles

MonacoDoom

DonanımcıAhmetD

BlackEagleMaka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Nintendo Switch(Gri)
Alıcı: Eddie Hazel
Tarih: 25 Mart 2017; 23:02:43
Yorum
Şimdi bu arkadaşımız dünyanın en yardımsever insanlarından biri olabilir. Kaldi ki kendisi insanlığa olan umutlarımızı canlı tutmuştur, fiyat/kalite/performans hepsi bu arkadaşta. Tereddüt etmeyin alışveriş yaparken düşük kâr marjı koyan güvenilir bir satıcı arıyorsanız. Helal olsun. Long Live Brskcr!
Genel Puan

Ürün: Nintendo Switch Taşıma Kılıfı
Alıcı: conerland
Tarih: 25 Mart 2017; 23:00:14
Yorum
harika bir arkadaş güvenilir ve gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: Nintendo Switch Taşıma Kılıfı
Tarih: 25 Mart 2017; 23:00:04
Yorum
hem uygun fiyat hem dürüst satıcı hemde gercek bi insan daha ne istiyorsunuZ!! 10 numara
Genel Puan

Ürün: Nintendo Switch(Gri)(Rezerve)
Alıcı: feckless
Tarih: 25 Mart 2017; 22:54:07
Yorum
Yaptığım en sorunsuz alışverişlerden biriydi kesinlikle parayı gönderdim dediği gibi kargomu aldım.Ayrıca durum ile ilgili sağolsun bilgilendirdi. A++
Genel Puan

Ürün: Zelda Breath of the Wild (Switch Almanya)
Tarih: 9 Mart 2017; 10:45:55
Yorum
Bu arkadaş insan değil melek, güvenerek gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz =)
Genel Puan

Ürün: "SIFIR"New Nintendo 3ds XL Sun&Moon Edition(En uygun fiyat garantisi)
Alıcı: gezginttt
Tarih: 11 Şubat 2017; 22:59:45
Yorum
Adamım 10 numarasın eline sağlık bayadır beklediğim bir ürünü çok güzel fiyata verdin teşekkür ederim hızlı güvenli ve temiz
Genel Puan

Ürün: Columbia Ventrailia li 37 numara ref ilanı
Alıcı: koray swıss
Tarih: 17 Ocak 2017; 20:26:55
Yorum
Merhabalar, Ürünü saat 16.30 da satın almama rağmen arkadaş kargo şirketine gidip ürünü gönderdi.güvenilir konusuna gelir isek aklımdaki bütün soruları yanıtladı, hızlı ve güvenilir bir satıcı.teşekkür ederim.
İmza
2015 Bmw 1.20i M plus

Do or do not.There is no try.
Master YODA
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
BMW, BMW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.156