Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Zerathull
Gerçek Ad 
KonumIsparta
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 95
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 42 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu ne hocam böyle fiyat mı olur, bunlar ingiltere fiyatları mı? Bana çok doğru gelmedi.... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Hocam bu LG'nin sokaktaki görüntü cihaları için çekmiş olduğu bir video, ev kullanıcısı için anlamsız yani.... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
CES fuarinda 4 yil ust uste yilin tv’si secilen, Rtings’de en yuksek puan ortalamasina sahip olan oled bizim forumda begenilmiyor. Burasi da boyle bir... Mesaja git »
Ya ben sorun olmaz mi demisim? Hicbir firsati kacirmiyorsunuz, basliga dev gibi yazmisim. Arkadas biktim su bos oled dusmanliginizdan. Ledlerin turlu... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Ya siz sunu anlamiyorsunuz bir turlu ben oled sahibi oldugum icin yorum yapmiyorum, oledi begendigim icin aldim zaten ki iade ettim 1 hafta sonra yeni... Mesaja git »
Kultursuz insanlar senin gibi alamancilar oluyor, en pahali ledi getirmis oledden pahali diyor, sen nasil bir comarsin? Neyse asgari ucretle orada ala... Mesaja git »
2000’leri bende gayet iyi biliyorum ama herkes senin gibi isci olmadigi icin sikinti yoktu bizde, babam Ankara hukuk mezunu.Sen burada olsan kes... Mesaja git »
Almanya’daki beden gucunun bana ne yarari olacak? Tv orada ucuz diyorsun ya, sen kazandigin asgari ucretten ayiripta albuliyor musun ki?... Mesaja git »
Bu comar hala burada mi ya? Su alamancilar kadar haz almadigim bir kesim yok.... Mesaja git »
Ya hayatinda kullanmadigin tvye yorum yapacak kadar azili bir fanboysun o yuzden bos yapmayi kes hadi, arkadas bu alamancilara laf anlatmakta ne zor y... Mesaja git »
Arkadaşları

redsock

kill1033

canskru

Themistokles

MonacoDoom

DonanımcıAhmetD

BlackEagleMaka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK Splatoon 2
Alıcı: HasanOner
Tarih: 11 Nisan 2018; 15:55:28
Yorum
Hayatımda karşılaştığım en dürüst satıcılardan biri. Bir nedenden dolayı elindeki ikinci el ürünü bana gönderemediği için benden ikinci el ürün parası alıp fiyat farkını cebinden karşılayarak bana sıfır ürün gönderdi. Gözünüz kapalı bir biçimde güvenebilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Nintendo Switch(Gri)
Alıcı: Eddie Hazel
Tarih: 25 Mart 2017; 23:02:43
Yorum
Şimdi bu arkadaşımız dünyanın en yardımsever insanlarından biri olabilir. Kaldi ki kendisi insanlığa olan umutlarımızı canlı tutmuştur, fiyat/kalite/performans hepsi bu arkadaşta. Tereddüt etmeyin alışveriş yaparken düşük kâr marjı koyan güvenilir bir satıcı arıyorsanız. Helal olsun. Long Live Brskcr!
Genel Puan

Ürün: Nintendo Switch Taşıma Kılıfı
Alıcı: conerland
Tarih: 25 Mart 2017; 23:00:14
Yorum
harika bir arkadaş güvenilir ve gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: Nintendo Switch Taşıma Kılıfı
Tarih: 25 Mart 2017; 23:00:04
Yorum
hem uygun fiyat hem dürüst satıcı hemde gercek bi insan daha ne istiyorsunuZ!! 10 numara
Genel Puan

Ürün: Nintendo Switch(Gri)(Rezerve)
Alıcı: feckless
Tarih: 25 Mart 2017; 22:54:07
Yorum
Yaptığım en sorunsuz alışverişlerden biriydi kesinlikle parayı gönderdim dediği gibi kargomu aldım.Ayrıca durum ile ilgili sağolsun bilgilendirdi. A++
Genel Puan

Ürün: Zelda Breath of the Wild (Switch Almanya)
Tarih: 9 Mart 2017; 10:45:55
Yorum
Bu arkadaş insan değil melek, güvenerek gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz =)
Genel Puan

Ürün: "SIFIR"New Nintendo 3ds XL Sun&Moon Edition(En uygun fiyat garantisi)
Alıcı: gezginttt
Tarih: 11 Şubat 2017; 22:59:45
Yorum
Adamım 10 numarasın eline sağlık bayadır beklediğim bir ürünü çok güzel fiyata verdin teşekkür ederim hızlı güvenli ve temiz
Genel Puan

Ürün: Columbia Ventrailia li 37 numara ref ilanı
Alıcı: koray swıss
Tarih: 17 Ocak 2017; 20:26:55
Yorum
Merhabalar, Ürünü saat 16.30 da satın almama rağmen arkadaş kargo şirketine gidip ürünü gönderdi.güvenilir konusuna gelir isek aklımdaki bütün soruları yanıtladı, hızlı ve güvenilir bir satıcı.teşekkür ederim.
İmza
2015 Bmw 1.20i M plus

Do or do not.There is no try.
Master YODA
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
BMW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.250