Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Zerathull
Gerçek Ad 
KonumIsparta
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 89
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: 26 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Doğru söylüyorosunuz hocam kartuş Almanya E-shop Amerika, bu yüzden galiba saveler birleşmeyecek.... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Aslında size hitaben değildi yazım. Ancak bir süredir oled almayı düşünüyorum ama bu konuda va panel Samsung'lara yönlendirildim sürekli. Şimdilik 201... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Arkadaşlar merhaba, çözemediğim bir sorunum var. Daha önce Snipperclips oyununu dijital olarak aldım ve bitirdim. Sonrasında plus versiyon çıktığında ... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Bu konuda neden kimse oled tvleri tavsiye etmiyor onu anlamis degilim. Sadece va ve ips tartisiliyor. Ips’in gorunen tek artisi yan acilardan daha iyi... Mesaja git »
Erdoğan: "BU KIYAĞIMI DA UNUTMAYIN HA" başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Yav ergen misin nesin kardesim dalga mi geciyorsun ne gozlugu? Haberde yalan bir sey var mu yok mu onu soyle? Sen bi kiralanmis aklini geri al once so... Mesaja git »
Anladim hocam. Tesekkur ederim bilgiler icin.... Mesaja git »
Feto meselesi mi Ulker’le olan dertleri?... Mesaja git »
Ulker Godiva’yida satin almisti yanlis bilmiyorsam.... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 sa. önce)
___________________ TV ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ! ============================================================================================... Mesaja git »
Theologist doğru konuşuyor! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yav ara ogun olarak tuketilebilir belki de ana ogun olarak hicbir uzmanin onerecegini sanmam.... Mesaja git »
Arkadaşları

redsock

kill1033

canskru

Themistokles

MonacoDoom

DonanımcıAhmetD

BlackEagleMaka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Nintendo Switch(Gri)
Alıcı: Eddie Hazel
Tarih: 25 Mart 2017; 23:02:43
Yorum
Şimdi bu arkadaşımız dünyanın en yardımsever insanlarından biri olabilir. Kaldi ki kendisi insanlığa olan umutlarımızı canlı tutmuştur, fiyat/kalite/performans hepsi bu arkadaşta. Tereddüt etmeyin alışveriş yaparken düşük kâr marjı koyan güvenilir bir satıcı arıyorsanız. Helal olsun. Long Live Brskcr!
Genel Puan

Ürün: Nintendo Switch Taşıma Kılıfı
Alıcı: conerland
Tarih: 25 Mart 2017; 23:00:14
Yorum
harika bir arkadaş güvenilir ve gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: Nintendo Switch Taşıma Kılıfı
Tarih: 25 Mart 2017; 23:00:04
Yorum
hem uygun fiyat hem dürüst satıcı hemde gercek bi insan daha ne istiyorsunuZ!! 10 numara
Genel Puan

Ürün: Nintendo Switch(Gri)(Rezerve)
Alıcı: feckless
Tarih: 25 Mart 2017; 22:54:07
Yorum
Yaptığım en sorunsuz alışverişlerden biriydi kesinlikle parayı gönderdim dediği gibi kargomu aldım.Ayrıca durum ile ilgili sağolsun bilgilendirdi. A++
Genel Puan

Ürün: Zelda Breath of the Wild (Switch Almanya)
Tarih: 9 Mart 2017; 10:45:55
Yorum
Bu arkadaş insan değil melek, güvenerek gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz =)
Genel Puan

Ürün: "SIFIR"New Nintendo 3ds XL Sun&Moon Edition(En uygun fiyat garantisi)
Alıcı: gezginttt
Tarih: 11 Şubat 2017; 22:59:45
Yorum
Adamım 10 numarasın eline sağlık bayadır beklediğim bir ürünü çok güzel fiyata verdin teşekkür ederim hızlı güvenli ve temiz
Genel Puan

Ürün: Columbia Ventrailia li 37 numara ref ilanı
Alıcı: koray swıss
Tarih: 17 Ocak 2017; 20:26:55
Yorum
Merhabalar, Ürünü saat 16.30 da satın almama rağmen arkadaş kargo şirketine gidip ürünü gönderdi.güvenilir konusuna gelir isek aklımdaki bütün soruları yanıtladı, hızlı ve güvenilir bir satıcı.teşekkür ederim.
İmza
2015 Bmw 1.20i M plus

Do or do not.There is no try.
Master YODA
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
BMW, BMW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125