Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ismailpeker
Gerçek Adismail peker
Doğum Tarihi5 Ağustos 1982
KonumZonguldak,Ereğli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
8700K ve Asus Prime z370-A Kullanıcı İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
aynı ikiliyi bende aldım...i7 4770k kullanıyordum...ürünlerin gelmesini bekliyorum... Hayırlı olsun... fikir verir diye bir inceleme... Mesaja git »
Çin'de Xiaomi Mi6 satın aldım: Fiyatlar nasıl ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
incelemeden sonra telefonunuza talibim.... Mesaja git »
Bios güncellemesi ve CPU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
benim z87 msi g45 anakartımda olan bir özellik diğer markalarda da vardı...en kısa yolu anakartın kılavuzuna yada konu ile ilgili google da aramanız..... Mesaja git »
geç cevap için kusura bakma benim dedimle hdd bir alakası yok...başka bilgisayardan usb güncel bios atıp...özel usb portundan bios yükleme ekranına ul... Mesaja git »
kendinde yapabilirsin...internetten kullandığın anakartın son biosunu indir flash bellek fat32 formatında, içine at...sonra kılavuzdan bios için kulla... Mesaja git »
Sanırım darboğaz sorunu yaşıyorum ? İ5 4690k ve Gtx 1070 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
bf1 mid ayarlar demişsiniz...düşük ayarlarda işlemciye yük bindirebilir...bu arada işlemcisinizi 4.2ghz güvenli bir şekilde overclock yapabilirsiniz h... Mesaja git »
G4560 vs Q9550 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
işyerindeki pc de q9650 kullanıyorum iyi bir soğutucu ile 3.5ghz de rahat ocleniyor...770 4gb kullanıyorum...1050ti yakın bi kart, 1080p de problem çı... Mesaja git »
AMD RYZEN 1800X li sistem sorunlar,sorunlar ve sorunlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
işlemci soğutucu, power suply ve ram bunlardan bir tanesi...Ramlerin uyum sorunu olmadığına tecrübe eden arkadaşlar var forumda...gskill ryzenlara öze... Mesaja git »
CPU-Z Benchmark - sadece 1.79+ ve validasyon başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
inşallah düzeltirler...yararlı bi konunuz var...yeni uygulamalar ve oyunlarla çoklu çekirdek daha aktif kullanılır da...eski model AMD işlemcilere can... Mesaja git »
CPU-Z Benchmark - sadece 1.79+ ve validasyon başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
http://valid.x86.fr/r3sv9u yorumu okudum 4.4ghz deki sonucu karşılaştırman için...1.78.1 versionu bulamadım..4.5ghz verdiğim voltaja değmediğini düşün... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone, Türk Telekom
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
World of Warcraft
druid
TV
VESTEL
Ses Sistemi
Creative, LG
İşlemci
Intel, Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Samsung, Western Digital
Ekran Kartı
Gigabyte
Modem
Asus
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.084