Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ismailpeker
Gerçek Adismail peker
Doğum Tarihi5 Ağustos 1982
KonumZonguldak, Ereğli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
i7 4790k incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
iyi denemeler...güzel sonuçlar elde etmişsiniz...performans kazanımı ile dolar olarak şu kadar karlılık ediyorum demişsiniz...günlük ne tür programlar... Mesaja git »
BEYLER RX480 + GTX460 I PHYSX OLARAK KULLANANBLİRMİYİM başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
directx 12 ile dual gpu desteği gelecek ama nvidia gtx 460 ın directx 12 desteği yok.bende gtx 980ti var.dual gpu yaygınlaştığında yapmayı düşünüyorum... Mesaja git »
Intel i7-6700K 4.80GHz 1.360V - Ama..! başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
1,360 yaptığında çalışıyorsa sıkıntı olmaz.tabi deneme yanılma ile çözülür... Mesaja git »
Intel i7-6700K 4.80GHz 1.360V - Ama..! başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
ramların istediği voltaj ne,belki anakart otomatikte altında bir değer veriyordur.varsayım tamamen.... Mesaja git »
NVIDIA GTX 1080 , GTX 1070 , GTX 1060 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
fast sync önceki sürümlere de geleceği söyleniyor ve yazılımsal bir gelişme onun için bir modül gerekmiyor What is NVIDIA Fast Sync?... Mesaja git »
SSD diski eski sata diskle beraber kullanmak başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Rica ederim Yardımcı olabildiysem ne mutlu iyi Forumlar... Mesaja git »
SSD diski eski sata diskle beraber kullanmak başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
1) SSD yi sata 1 portuna, eski HDD nizi sata 2 portuna takıp biostan boot menüsünü altında SSD yi 1.sürücü olduğundan emin olun.karışıklık olmasın ist... Mesaja git »
bir tavsiye alacaktım vazgeçtim... Mesaja git »
İntel Q9650 ye Ekran Kartı Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben gtx 770 ile kullanıyorum. Daha yüksek bir model alırsanız ekran kartınızı tam performansında kullanamazsınız ama ilerisi için alabilirsiniz çalışı... Mesaja git »
3xSSD RAID 0 mı Yoksa M2Sata Kingston 120 GB mi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
rica ederim.yardımcı olabildiysem ne mutlu.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Sony, Apple
Operatör
Vodafone
Takım
Galatasaray
World of Warcraft
druid
Ses Sistemi
Creative
İşlemci
Intel
Sabit Disk
Samsung, Corsair, Western Digital
Ekran Kartı
Gigabyte
Modem
TP-Link

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.070