Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TheGreenAxe
Gerçek Ad 
KonumYalova, Altınova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 13 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Staj konusunu başlattı (bir ay önce)
Bilgisayar mühendisiyim stajı son sene yapsam ne gibi olumsuz yanları olur çünkü dersten kaldım bağlı dersler var son sene mecbur yapacağım be gibi ol... Mesaja git »
arkadaşım beni Hristiyanlık a davet ediyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Başka bir dinle ilgili birşeyler öğrenmek için güzel olurdu arkadaşın aracılığı fakat kendine güvenmiyorsan dinini öğren çünkü bilsen kendinden şüphe ... Mesaja git »
Kendini Geliştirme [Log] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Totem ve tabu bitince bende adlere bakacağim araştırmıştım ilgimi çekmişti bayağı bir Freud bir Adler gidicem heralde Hocam bende İspanyolcaya ar... Mesaja git »
Evet onun kitabi Gün 10: İspanyolca çalıştım,sapiens kitabını okudum,cosmos belgeselini izledim... Mesaja git »
Bilgisayar Mühendisliği okuyorum kullandığım kitap lewis&loftus java software solutions nasıl öğrenilecek sorusuna gelince bir yerden başlayınca zaten... Mesaja git »
Gün 8: Kitap okudum Gün 9: Java çalıştım, İspanyolca çalıştım,totem ve tabu okudum, spora gittim,sazi tingirdattim... Mesaja git »
Gün 7: Java çalistim,totem ve tabu okudum,spor yaptım Bugün gene araya birşeyler sıkıştırmaya çalıştım hafta içi biraz sıkıntı oluyor... Mesaja git »
Yeni Başlayanlar İçin Sinema başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Forumda çok fazla film tavsiyesi konusu dönüyor. Bazı arkadaşlar film bulmakta sıkıntı yaşadıklarını söylüyorlar. Bu yüzden açtım bu konuyu. Çok fazla... Mesaja git »
Gün 6: İspanyolca çalıştım,java çalıştım,Sapiens kitabını ve totem ve tabuyu okudum,Spora gittim,... Mesaja git »
Gün 5: İspanyolca çalıştım, decameron bitti,java çalıştım... Mesaja git »
Arkadaşları

Lordimus

Darkpassenger(PSN)
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.203