Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mstyy35
Gerçek Admustafa güzel
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Filbox 12 ay Yenileme 48 ₺ başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Filbox 12 ay Yenileme 48 ₺ konusunu başlattı (17 sa. önce)
Arkadaşlar filbox müşterisiyim üyeliğim biteli 6 ayı geçti. Biraz önce 12 ay yenileme 149 ? yerine 48 ? diye sms aldım. Bana çok sıcak geldi. Bilgi ve... Mesaja git »
Filboxta 12 ay Yenileme 48 ₺ Fırsatı konusunu başlattı (17 sa. önce)
Arkadaşlar biraz önce filboxtan mesaj geldi. 12 ay yenileme sadece 48 ?. Bana çok mantıklı geldi. Bilgi vermek istedim.... Mesaja git »
Aracımın Ses Sisteminden Memnun Değilim konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar mercedes c180 coupe 2016 model aracın ses kendi ses sistemi çok kaliteli değil. Uygun ücret ile daha kaliteli ses alabilmem için iz... Mesaja git »
Donanımhaber Referansı Yüzünden 3.250 ₺ Dolandırıldım. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tamamen şans.... Mesaja git »
Selamlar forumdaşlar. 2006 yılından beri DH ailesinin parçasıyım. (eski üyeliğim saçma sebepten banlanmıştım). 3 gün önce sahibinden.com sitesinde ye... Mesaja git »
FORUMDA CİDDİ GÜVENLİK AÇIĞI VAR başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Malesef ben dolandırıldım 3250 ? param gitti suç başvurusunda bulundum.... Mesaja git »
Allah belalarını versin, yedikleri haram lokmalar boğazlarını delsin. 3250 ? param gitti, savcılığa suç başvurusunda bulundum.... Mesaja git »
Satılık > MSI RX580 8GB GAMING X 2250₺ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fiyatı 1900 den 2250 ye çekip, cihaz ile ilgilenen kişiye de hiç bilgi vermemek nasıl bir satıcı etikliğidir, bunu irdelemek lazım. Fiyatı yükseltmene... Mesaja git »
MSI RX480 GAMING X 8G başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aynen hocam ilan düşer düşmez 1 dk yazıyordu yanılmıyorsam pm attığımda. Bana nasipmiş. Umarım sizde bulursunuz aradığınız ürünü.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078