Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mstyy35
Gerçek Admustafa güzel
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Malesef kampanya öldü. Aynı telefon numarası ile kampanyaya yanlızca 1 defa katılabilirsiniz diye uyarı geliyor artık. Halbüki telefonum ile en son dü... Mesaja git »
TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bugün tarafınıza yeni abonelik için evrakları gönderdim. Lütfen benim işlemlerimi hızlandırır mısınız?... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
pm attım hocam.... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Jet kasada geçip geçmediğini bende çok merak ediyorum.... Mesaja git »
BUGÜNE ÖZEL! Ankara da Merkez Lokantası BELEŞ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Evet haklısınız yanlış resim upload etmişim. Ancak sorun zaten ortaydı. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum konuya duyarsız kalmayıp gerekli işlemler... Mesaja git »
Edit: Arkadaşlar sistemin tam olarak çalışma mantığı şudur. Kurban yazılımı yükledikten sonra artık tüm smsleri bu şerefsizlere düşüyor. Bizlerde hgs... Mesaja git »
Çok dikkatlisiniz :) teşekkürler merak ettiğim konuydu.... Mesaja git »
Arkadaşlar herkes bir an önce etrafındakilerle paylaşsın. Aman dikkat.... Mesaja git »
A.Ş nin noktasız olduğuna emin misiniz? ve bana numaranızı özelden atar mısınız bakalım var mı sizin numaranız bu verilerde.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063