Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mstyy35
Gerçek Admustafa güzel
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çinden Aldığım BYintek Bt96 İzlenimi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar yeni inceleme videosu ekledim buyrun... Mesaja git »
Çinden Aldığım BYintek Bt96 İzlenimi konusunu başlattı (7 gün önce)
Merhaba arkadaşlar kısa süre önce çinden satın almış olduğum byintek bt96 projeksiyon cihazını çin cihazlara karşı çok ön yargı olduğunu gördüğüm ve g... Mesaja git »
Byintek Marka Projeksiyon başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Konuyu hortlatmış oluyorum ancak lg hs201 cihaz 800x600 formatında ancak byintek bt96 hd ready çözünürlüğünde satın aldım kargoyu bekliyorum izlenimle... Mesaja git »
Projeksiyon için tavsiyeye ihtiyacım var arkadaşlar. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Teşekkür ederim tavsiyeniz için ancak yurtdışını süre ve gümrük vergisini baz aldığımda çok mantıklı gelmediği için türkiyeden byintel bt96 model proj... Mesaja git »
Projeksiyon için tavsiyeye ihtiyacım var arkadaşlar. konusunu başlattı (12 gün önce)
Merhaba arkadaşlar malüm tr fiyatlarının yüksekliğinden ziyade yurtdışı sitelerde projeksiyon araştırması yaptım ancak yorumlar çok değişken sizin dah... Mesaja git »
Bu fiyata göre işlevi mükemmel. Ayrıca güzel ve yalın türkçeniz için teşekkür ederim.... Mesaja git »
(Çözüldü)Windows 7 Formatlarken Harddiski Görmüyor başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Konuyu affınıza sığınarak hortlatıyorum ancak bende bu sorundan müzdaripim.... Mesaja git »
Aşık olmada kesinlikle haklısınız ben 1 yıldır mi 5 kullanıcısıyım zaten ben de aşık olduğum için kayınvalide için araştırıyorum :)... Mesaja git »
Hocam nasıl o fiyata düşürebildiniz. Bende almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz... Mesaja git »
Uygun Fiyata N11 Kodu Sadece 5 ₺ konusunu başlattı (4 ay önce)
N11.com üzerinden her yapacağınız 2000 liralık alışverişinize 55 lira 1500 liralık alışverişinize 44 lira 1000 liralık alışverişinize 33 lira 600 lira... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.086