Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mstyy35
Gerçek Admustafa güzel
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 40 dk. önce
Son giriş tarihi: 40 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İstediği kadar taksitlendirme sunsunlar. SANAL KART OLMADIĞI SÜRECE OLMAZ O İŞ!!... Mesaja git »
2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Çok enteresan telefonda görüştüğüm kişi otel nisanda açılıyor dedi. Ama websitesinde altay konser ilanı mevcut yılbaşı için cidden enteresan.... Mesaja git »
2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
bende aradım oteli daha fiyatlar açıklanmadı diyor? ephesus efes selçuk a açılıyormuş. Doğru mu acabA?... Mesaja git »
9.600 ? lik limit ile başvurumdan 2 dk içerisinde onay mesajı geldi.Ancak benim kafamı karıştıran konu şu; Kişisel verilerin korunması hakkında o kada... Mesaja git »
Asus rog gg de gtx 1050ti 256 ssd 3600tl başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Dün lenovo y520 aldım. İ7 7. nesil 1050 ekran kartı 16 ram 120 ssd 4300 ? ye sanki bunagöre daha mantıklı değil mi?... Mesaja git »
N11, 111 bin TL'ye Volkswagen Golf satıyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Birde bu ucuzmuş gibi reklamlarda çıkıyor AVRUPA GÖRMESİN YEMİNLE G*TÜYLE GÜLER.... Mesaja git »
Babamla bugun iki kez gurur duydu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
benim pederin vereceği en hafif tepki... Mesaja git »
Çinden Aldığım BYintek Bt96 İzlenimi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar yeni inceleme videosu ekledim buyrun... Mesaja git »
Çinden Aldığım BYintek Bt96 İzlenimi konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar kısa süre önce çinden satın almış olduğum byintek bt96 projeksiyon cihazını çin cihazlara karşı çok ön yargı olduğunu gördüğüm ve g... Mesaja git »
Byintek Marka Projeksiyon başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Konuyu hortlatmış oluyorum ancak lg hs201 cihaz 800x600 formatında ancak byintek bt96 hd ready çözünürlüğünde satın aldım kargoyu bekliyorum izlenimle... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063