Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
qLhF
Gerçek AdMelih
KonumAdana,Aladağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 11 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bende muhtemelen bu sene black friday hakkimi ps4 alarak kullanacagim :) Fakat bende hangi model alsam baya kararsizim.2 kol alsam onu kullanacak insa... Mesaja git »
Abi hiç aklımda ps almak yokken aklıma soktunuz. Şimdi fırsat koşturcaz sizin yüzünüzden :D İnş yakın zamanda fırsat olmaz da masraf yapmayız :D :D... Mesaja git »
Kitap Alışverişlerinde %50 indirim - enpara.com başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Sonunda. Edit: Dedik ama alacağım bütün kitaplara az çok fiyat arttırmışlar...... Mesaja git »
BEDAVA OUTLAST OYUNU HUMBLE BUNDLE. başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Tüh ya bende yetişemedim. Varsa fazla alan gönderirse sevinirim...... Mesaja git »
Cavani'nin gölgesinde kalmak.(Neymar'a dair) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Maçı canlı olarak izledim. Şimdi milliyetin haberine göre de olay soyunma odasında büyümüş. Kavga falan çıkmış. Fakat bu konuda neymar bildiğin velet ... Mesaja git »
Diş Doktoruyum Soruları alayım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sol ust en arka disimin iç yan tarafindan ufak bir parca kok yada dis ucu gibi bir kisim cikti. Daha once 20lik dislerin sag alt ust cektirdim. Sol al... Mesaja git »
Çekiliş ile 6 Aylık 3 tane SPOTIFY Premium Veriyorum! [AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Cekilise katilmak istiyorum... Mesaja git »
Appvice - Psikolog & Diyetisyen İlk Üç Gün Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kart tanimlamadan nasil 3 gunluk kullaniyoruz ? Danismanlara uye olamiyoruz. Uye olmadan soru kismi falan mi var ?... Mesaja git »
Appvice - Psikolog & Diyetisyen İlk Üç Gün Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dostum kredi karti bilgilerini istemiyorlar dedin, danismanlara uye olamiyoruz bilgileri vermeden ? Sen nasil yaptin sana zahmet anlatirmisin...... Mesaja git »
Cok hoşmus aga bu ya. Kanima girdin valla ne yalan soyliyim.... Mesaja git »
Arkadaşları

FATAL1TY`

SeniorAwesome

aLLge SS

hanıncipsi

Amcui

Rockyy25
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.234