Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
qLhF
Gerçek AdMelih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bende bunu merak ettim inanırmısın... Ablası evde, arabada var desene be güzelim ablanızı alın gelin buraya benim ne işim var orada diye... Bu arad... Mesaja git »
Amazon’un kurucusu Jeff Bezos dünyanın en zengini olmak üzere başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Amazonda, jeff reiste adamdir.... Mesaja git »
Idam bunlar için gelmeli iste... Sucsuzu, taraf olmayani aradan cikartmak icin degil.... Mesaja git »
HB 5 Raflı Kitaplık 39.99TL Kargo Bedava başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Alınır gibi geldi...... Mesaja git »
Şarkıci kari diye gelmistim, gidiyorum. ... Mesaja git »
İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Türk dizilerine acil ayar çekmek lazım. Melek oldu, dizinin ilk 45 dksi sirayla milletin yanina girip aglamasiyla geçti... Yabanci dizilerin suresi 45... Mesaja git »
Şu konuyu her gordugumde moralim bozuluyor. 14-15 dolar puanim vardi. Dolar yukseldi falan filan derken suresi doldu diye silinmis. Bak gene moralim b... Mesaja git »
Eşek Adası için Fikri Işık'tan Skandal cevap. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kardeş adam dün aynı konu hakkında sahil kesimi başkana evet vermedi ne olacaktı dedi...Yetki vermediler ki icraat bekliyorlar dedi. Bende bastım blok... Mesaja git »
Yunan komutan işgal altındaki adamızda kuzu çevirdi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Derken biraz açarmisin ne demek istedigini ?... Mesaja git »
Yazik...... Mesaja git »
Arkadaşları

FATAL1TY`

SeniorAwesome

aLLge SS

hanıncipsi

Amcui

Rockyy25
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125