Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
qLhF
Gerçek AdMelih
KonumAdana,Aladağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 13 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Injustice 2 icin ne dusunuyorsunuz ? Gerce suan biraz pahali ama...... Mesaja git »
TITANFALL 2 | PS4 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, Bugün bir hesaba deneme amaçlı 14 günlük plus aldım. Ana hesap olarak kullanmayı düşündüğüm hesaptan tf2'ye girdim. Token gibi öze... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Arkadaşlar oyunların kendi konularına yazdım ama pek aktif durumda değiller sanırım içinizde, The Surge (The Surge: Complete Edition 'da olur) EA SPO... Mesaja git »
Friday the 13th: The Game [PS4 ANA KONU] - [13. Cuma] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
İndirimde gözüme takılıp duruyor :D Alınır mı arkadaşlar ? Ne durumda şuan oyun ?... Mesaja git »
THE SURGE - Rehber Niteliğinde Ana Konu - METASCORE 72 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Oyun iyi gibi fakat beklenen ilgiyi görmemiş sanırım. Birde plus'ta ücretsiz verildi diyor ama daha önce verildimi arkadaşlar plus sahiplerine ?... Mesaja git »
NHL 18 [PS4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Seneler önce bilgisayarda bunun her oyununu indirir oynardım. Şimdi ps4 aldık alıp almamakta kararsız kaldım :D Bu sene çıkan pes ve fıfa'dan herkes ş... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, Bende bf1 & tf2 paketini alarak aranıza katıldım. Fakat şuan için plus almadım online giremiyorum. Bu oyunu farklı bir hesap açıp ... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Psn plus indirim gelme olasılığı nedir ? Çarşamba yada cuma beklenir mi ? Şimdi beklerken birde zam mam gelirse patlamayalım :D İndirimde almadık pişm... Mesaja git »
Horizon Zero Dawn | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Oyunu alamadim bir türlü. Su bundle paketlerden cikan cdlerdende istemedigim icin kutuluda alamiyorum. Psn store da en dusuk fiyati bulsada alsak yahu... Mesaja git »
Enpara.com size 50 TL'lik bir jest yaptı! başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bunu unutmayın arkadaşlar... Ben şimdi kullandım 1 kitap 1 oyun 2 tl ödedim. 50'de çek için verdik 52 Tl... Bir tane daha çek aslında iyi gider ama ne... Mesaja git »
Arkadaşları

FATAL1TY`

SeniorAwesome

aLLge SS

hanıncipsi

Amcui

Rockyy25
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125