Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
qLhF
Gerçek AdMelih
KonumAdana,Aladağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Malesef sıcak fırsatlarda böyle konular tutmuyor...Bol şans.... Mesaja git »
KILLING FLOOR humblebundle Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bunları toplaya toplaya oyun olmayan hesapta 7-8 tane oyun oldu. Oynacakmısın diye sorarsan zor Ama ekliyoruz işte... Sağolasın.... Mesaja git »
Bayrama Özel 2 Adet Rebul Kolonya 19,99 TL ( n11) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Dun bende baktim buraya 10.99 tl idi fiyat. Suan duz 10 yapmislar. Bende gaza geldim alsammi bilemedim valla. Edit;Siteye gidince o fiyat oluyormus :... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
40 geldi :( Teşekkürler.... Mesaja git »
Bayrama Özel 2 Adet Rebul Kolonya 19,99 TL ( n11) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu üründe forumda bir anda ünlü oldu.Yani bir kaç farklı konusu birden ortaya çıktı. Bime gelecek 3ü bilmem kaç para falan filan diye. Kolonya severim... Mesaja git »
İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Çoşkun adamdır.... Mesaja git »
İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Aynen öyle. Bu kadar boş geyiği 2 kişi bir araya gelse yapamaz yani. Csb değilse umarım diğer, bu yaş civarı arkadaşlarımız bu kadar boş muhabbet yapm... Mesaja git »
Kızı Aldatmıştım Şimdi Attığı Mesajlara Bak SSli başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yazık. umarım csb çıkar.... Mesaja git »
Taylandlı Kız Arkadaşım 41 Yaşında Çıktı [GÜNCELLENDİ] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yürü be kim tutar seni. Yengenin arkadaşlarından ''genç olanlardan' varsa dh forum ailesi olarak talibiz... Mesaja git »
Arkadaşları

FATAL1TY`

SeniorAwesome

aLLge SS

hanıncipsi

Amcui

Rockyy25
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.125