Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
qLhF
Gerçek AdMelih
KonumAdana,Aladağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gow 4, Horizon zero dawn Comp. Ed, Nhl 2018,Pes 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Güncel.... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende konunun gazına geldim,verdim ön sipariş. Umarım pişman olmayız. Sec hakkını isteyene verebilirim.... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Konuye girdikçe ön sipariş veresim geliyor :D Daha 1 tane oyun bitiremedim ben,vakit bulup :D... Mesaja git »
Takas olur. Tekliflere açığım.... Mesaja git »
Nhl 2018 standart edition Us psn Pri hak 50 tl... Mesaja git »
Battlefield™ 1 & Titanfall™ 2 Ultimate Paket Tr psn çift hak: 110 tl Pri veya sec isteyen varsa bu fiyat üstünden verebilirim.Diğer ha... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Haftasonu Teklifi! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Vampyr ve gow önsipariş veresim var. Fakat secc haklarını başkalarına vermeyi düşünüyorum. Bu oyunlarda kendi ana hesabımdan oynarken sorun yaşar mıyı... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Haftasonu Teklifi! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Şu originsi bende bekliyordum ama bir sürü oyun birikti. Fırsat bulupta 1 tane bitiremedim daha... Şeytan dürtüyor genede al diye :D Daha gow alacaz.... Mesaja git »
Arkadaşları

FATAL1TY`

SeniorAwesome

aLLge SS

hanıncipsi

Amcui

Rockyy25
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090