Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mortallight
Gerçek Ad 
Konumİçel
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Pek düşük sayılmazsa da yüksek de sayılmayacak bir km.de aracım. 60.000km / Dizel / Etg6 yarı-otomatik şanzıman / Allure / Cam Tavan+Nav Paketli / Tü... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
1.6 ve altı, benzin ya da dizel farketmez ancak özellikle 4x4 olan bir araç tavsiyeniz ne olur?... Mesaja git »
Malesef Türkiye'de her zaman işleyen mantık şu olmuştur: Bu pahalı, bunu almak istemeyenler şunu tercih edecektir, o yüzden şunun da fiyatının bunun... Mesaja git »
SUZUKİ Grand Vitara Sevenler Buraya başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Herkese merhaba arkadaşlar, 2006 model ve üstü Grand Vitara almayı düşünüyorum. Hangi donanım ve motoru tavsiye edersiniz, km.sine göre nelere ... Mesaja git »
Apple çağrı merkezi ile görüştüm, mevcut durumun servisin yaptığı bir işlem hatası yüzünden olduğunu söyleyip durumu İrlanda'daki merkezden düzelttile... Mesaja git »
Hayır, ilk kez dün batarya probleminden dolayı teknik servise götürdüm, orda böyle bir bilgi aldım.... Mesaja git »
Tam 1 yıldır kullandığım ancak dünden beri bazı sorunlar çıkaran iPhone 6S cihazımı teknik servise götürdüğümde imei kayıtlarına göre cihazın 31.10.2... Mesaja git »
.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
İyi akşamlar arkadaşlar, Bir yakınımda oğlu için aldığı 2015 model 1.5 ecoboost selective model araç bulunmakta. Araç 45.000km de, vuruk, çizik, ... Mesaja git »
YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER konusunu başlattı (8 ay önce)
Ofiste her türlü çıktı için kullanacağım, teklif, irsaliye, fatura vb. Çok az renkli çıktı alma ihtiyacım oluyor. Ama onun için çok büyük bir fark ö... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
O zaman bize hayırlı olsun demek düşer. 90.000TL 0 faiz kampanyası devam ediyor mu hala?... Mesaja git »
Arkadaşları

nemo77

naked leader
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test, test

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141