Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
carwasted
Gerçek Adyunus emre güngör
Doğum Tarihi10 Mayıs 1980
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Temmuz 2004
2. el mesaj sayısı: 59
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NVIDIA Quadro Plex p375 başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
DAvinci resolve kontrol arayuzu de var elimizde bu kartlarla kullaniliyor galiba... Mesaja git »
NVIDIA Quadro Plex p375 konusunu başlattı (5 yıl önce)
Elimde 4 adet var ` Nvidia PLex 375 4` Bu cihazin icinden cikti, ne ise yaradigini bilmiyorum bilen varsa bilgilendirirse sevinirim dogrusu . Pm de... Mesaja git »
: Red Alert 2 hamachi Ağları başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
id: aydon şifre: 123 red alert 2 1.006 patch... Mesaja git »
ALINIK 17" CRT konusunu başlattı (8 yıl önce)
30 LİRAYI GEÇMİYECEK BİR MONİTOR ARIYORUMSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
TAKAS DDR3 kingston 1600mhz konusunu başlattı (8 yıl önce)
Kingston 2GB 1600MHz DDR3 Hyperx Ram KHX1600C9D3/2G 3 AYLIK vatanbilgisayar faturalı rami 2x2GB DDR3 1333 MHZ RAMLERLE TAKAS YAPMAK İSTİYORUM... Mesaja git »
E71 nokia konusunu başlattı (9 yıl önce)
sıfır,İki tane birden alan arkadas satılık etmiştir.ben yardimci oluyorum,575 tl, http://www.hepsiburada.com/nokia-e71-2-gb-hafiza-karti-hediye-/pr... Mesaja git »
Güvenlik Kamerası(adana içi) konusunu başlattı (9 yıl önce)
elimde sifir güvenlik kameralari mevcut,isteyen olursa kurulumuda ben yapiyorum,gece görüşlü,cift kamera,dijital record card,kablolar hersey dahil .sa... Mesaja git »
RA2-hamachi konusunu başlattı (9 yıl önce)
gelin oynayalim,kasanlar, yenilmeye dayanamıyanlar gelsin,spy sokunca zırlamayanlar,iraqsız yenemeyenler gelsin,hile yapıyon diye bağırmayanlar,iki sa... Mesaja git »
: Satılık ELEKTRO GİTAR 250 ytl daha indirdim 750 oldu başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
telleri yapılıyor gelince resim koyarım ok.modelini bilmiyorum sonra yazarım... Mesaja git »
arkadaşıma almıştım kredi kartıyla.Ödemeleri yapmadı bende gitari aldım satıyorum.Üstünde 7ender m27258250 yaziyor.1500 tl ye almisti.FİYAT 1000 ytl p... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

SpeedTwelve

pyramid01
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094