Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AlmostFly
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi15 Haziran ****
MeslekÖğrenci
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 19 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ARAÇLARDA CNG KULLANIMI HAKKINDA SON GELİŞMELER başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bence hiç avantajlı değil. İstasyon bulmak çok zor. Ayrıca bugün bir fiyat gördüm cng 2.30 - lpg 2.67ydi.... Mesaja git »
BEDAVA OUTLAST OYUNU HUMBLE BUNDLE. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bana dlc içeriği gelmedi ya??... Mesaja git »
Yeni Ford focus hatchback ağır kamuflajıyla yakalandı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tamamiyle katılıyorum nedense fordların içi çok basık geliyor, ayrıca yeni fiestanın tasarımı da (bana göre) babaanne arabası gibi duruyor. Yeni kasa ... Mesaja git »
Çekiliş ile 6 Aylık 3 tane SPOTIFY Premium Veriyorum! [AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Dacia Duster Blackshadow - 1.5 dCi 110 bg EDC başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
90.000Tl Dacia için çok değil mi? Alternatiflerini değerlendirdiniz mi? İlla ki dizel olmak zorunda mı?... Mesaja git »
♦♦ Çankaya Üniversitesi Ana Konu ♦♦ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hayırlı olsun hocam... Mesaja git »
Kesinlikle katılıyorum...... Mesaja git »
Hyundai ve toyotayı tebrik etmek gerekir, eğer bu yapılan bağımsız bir araştırmaysa. Özellikle hyundai şu son zamanlarda kendini çok geliştirdi diy... Mesaja git »
YENİ VOLVO XC60 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bunun arka stop farlarını xc90dan daha çok sevdim. Ama arkadaşın dediği gibi ikinci el xc90 almak daha mantıklı... Mesaja git »
AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Sorunu yazmamışlar ancak tedarikte filan sorun yaşamış olabilirler. Amazon chate bağlanıp detaylı bilgiyi sorabilirsiniz. Mesajda ise 16 ağustosa k... Mesaja git »
Arkadaşları

frostbitemdr

tefennili

Desert Rat

FuriouStyx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Çankaya Üniversitesi

İnşaat Mühendisliği
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.093