Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Beels
Gerçek AdAliş
Doğum Tarihi25 Ağustos 1985
KonumAntalya,Kemer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Asgari ucret alanlarin kole gibi gorulmesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Öğlen 12 , akşam 8 çalışıyorum , Mutfak elemanıyım , ustalarımdan hem işi öğreniyorum hem işimi severek yapıyorum yaşım şuan 21 , evet maaşım asgari ü... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
eyvallah hocam , güzel.bir masa sipariş ettim geniş ay sonu monitörü alayım.... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşlar 1 ms harici hdm girisli monitör alacam 550 tl ye , pubg falan oynarken iyi olur , notebooka zarar verirmk bu olay , ısınma falannyaparmı ço... Mesaja git »
Soyağacını eline alan yurtdışına uçuyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
1840 a kadar bütün sülale Tunceli , babamdan sonraki kuşak istanbul , neyse benim sayemde soyumu avrupaya taşıyacağım .... Mesaja git »
Ömür boyu nafaka ödemek başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
evlenmekten korkmaya başladım... Mesaja git »
iyi oldu düşman markaları bilelim , dahada almaz kimse alışveriş yapmasın bu markafan... Mesaja git »
9 askerimizin şehit edildiği olay ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ulan bombalayın jetlerle afrini , sivilide gebersin teröristide , ne acıyorsunuz savaş bu.... Mesaja git »
Gaming Notebook Tavsiye (Karmaşık) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
hayırlı olsun arkadaşlar güle güle kullanın sağlam cihaz... Mesaja git »
MSI GE72VR 7RF başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Ekranın 1080p 2K değil , 120hz işe şöyle açıklayayım , mesela benim notebookum 60hz , bir oyunda 120 fps alıyor olsam bile ekrana saniyede 60 kare gel... Mesaja git »
(Ss'li) Türkler Dünyadaki en Tembel Millet Çıktı (Egzersiz) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Kırsal bir yerde oturuyorum , merkeze yol parası 3 buçuk tl , git gel 7 tl yapar 210 tl yol param sadece spor için , sabah 11:30 akşam 8 çalışıyorum ,... Mesaja git »
Arkadaşları

Romulus

Reney
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Hp Pavilion 15
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
LOL
LeBlanc

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.207