Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
REV0
Gerçek AdBuyuk lider Hulog
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Milli Muharip Uçak Projesi’ne dair bilinmeyenler başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Aynen oyle hocam. Dunyada an itibariyle 6ci nesil uzerinde (bildigimiz kadariyla) calisan 2 ulke var, ABD ve Ingiltere. 2 ulke de 6ci nesil ucak c... Mesaja git »
Milli Muharip Uçak Projesi’ne dair bilinmeyenler başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Hadi anca gidersin. Bilmedigin konularda cahil gazina gelme bir dahaki sefere. Sana da verecegim son cevaptir, bilgilen oyle gel o zamana kadar bl... Mesaja git »
❄❄❄KIŞ SEVENLER KULÜBÜ❄❄❄ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kis kulubu acilmis ben girmezmiyim Yaz hocam yaz... Mesaja git »
Milli Muharip Uçak Projesi’ne dair bilinmeyenler başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yazdiklarina uzun uzun cevap yazardim ama ilk cumlesinde forumun en cahil adamsmisin demenden, zamaninda iyi yorum bindirdigimin gostergesi olsa gerek... Mesaja git »
Milli Muharip Uçak Projesi’ne dair bilinmeyenler başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ortak degildi demedim zaten ? Evet, Kore LM ile ortak yapmaktadir ucagini, ana hatlarinin F22 ve F35'e benzemesinin sebebi de budur. Ve evet, KFX... Mesaja git »
Milli Muharip Uçak Projesi’ne dair bilinmeyenler başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Guzel bir mesaj. Lakin hatali. Alinti yaptiginiz kisi de hatali ayni sekilde. Oncelikle, Turkiye'nin veya iktidarin TFX diye acikladigi ve resim... Mesaja git »
Maddi sıkıntı (ciddi) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kitaplara uzuldum. Benzeri benim de basimdan gecti, tarifi anlatilmaz. AKP'ye selamlar.... Mesaja git »
INTERRAIL TÜRKİYE REZİLLİĞİ (SS'li) GELİŞME GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
1 sene once attigim mesaj icine oturmus anlasilan. Liverpool ve Milan taraftari ornegi vermissin guzel, alayinin alkolik oldugu goz onune alirsak se... Mesaja git »
INTERRAIL TÜRKİYE REZİLLİĞİ (SS'li) GELİŞME GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Turkiye gibi, kuruldugu zaman kendisine isaret edilmis bati medeniyetinden sutlanan, ait oldugu ortadogu arap karisimi topluluklarca da reddedilen, eg... Mesaja git »
Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası-ŞAMPİYONUZ!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
1. O primler, haketmeyenlerden, gol yerken saciyla oynayanlardan alinip gercek sahiplerine verilmeli. 2. Bu adamlarin malzemeleri nedir arkadas ? ing... Mesaja git »
Arkadaşları

oyuncu11790

Pomeron_97
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"atar tutar seyreltilmiş uranyum uranyum okadar sağlam olsa atomu parçalanmaz"

haydarkarapuar
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141