Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
REV0
Gerçek AdBuyuk lider Hulog
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yurtidisinda yasam: Ortadogulular konusunu başlattı (dün)
Bir yaz sıcağında bütünleme sınavlarına hazırlanıyordum. Yanımızdaki daire boyanıyordu. İçindeki işçiler durmadan gülüyorlar, alaycı bir şekilde bağır... Mesaja git »
Outdoor Markaları Hakkında Genel Bilgiler başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam cikis tarihleri Turkiye icin mi yoksa Avrupa'yi da kapsiyor mu ? Ben Isvicre'deyim su an, Eylul'de cikacak bot varsa seve seve bakarim. Simdiki ... Mesaja git »
Outdoor Markaları Hakkında Genel Bilgiler başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Tekrar merhabalar, cevabiniz icin tesekkurler. LOWA'nin sitesine baktim ama spesifik tabanli ayakkabi aratamiyorum maalesef. Elika sehirde kullanisl... Mesaja git »
Outdoor Markaları Hakkında Genel Bilgiler başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam madem sektorun icindesin, bir sorunum var ayakkabilarla ilgili. Normal ayakkabi giyemiyorum ben; koseledir, timberlanddir falan filan bu ayakk... Mesaja git »
Sevdiğim Kız Başka Biriyle Evleniyor.. başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Gecmiyor hocam hic, kaliyor oyle.... Mesaja git »
25 yaşında üniye başlamak başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
27 yasindayim ve yurtdisindaayim hali hazirda Makine okuduktan sonra, "burasi beni cezbetmiyor" dedim, biyoteknolojiye yonelmek icin de biyoloji la... Mesaja git »
Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
1. Advanced Vehicle Options 2. Improved Public Transport 2... Mesaja git »
Amazon Olayı Hakkında Açıklama ve Tartışma Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Kendinizi dusurdugunuz durum ortadayken, hala burada yazilan, hakaret icermeyen elestiri mesajlarini silmeye devam ediyorsunuz. Yok arkadas siz adam... Mesaja git »
Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Plop the Growables Disable Zone Check Move It Road anarchy Plot line tool bunlar en cok kullandigim modlar... Mesaja git »
Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Arkadaşları

oyuncu11790

Pomeron_97
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"atar tutar seyreltilmiş uranyum uranyum okadar sağlam olsa atomu parçalanmaz"

haydarkarapuar
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.172