Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
REV0
Gerçek AdBuyuk lider Hulog
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMC coktan aldi ihaleyi, 13 subatta mi ne konusu acilmis yabanci sitelerde, altay ihalesi bmc'ye verildi 200 araclik + opsion olarak diye turk medyas... Mesaja git »
El pençe durduğunuz milletvekillerine yeni kıyak başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
demekki haramla olmuyormus... Mesaja git »
Hollanda, 'Ermeni soykırımı yasa tasarısı'nı kabul etti başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Finlandiya turkiye'den daha vatansever, hem de AB uyesi. Resmi veren arkadas kendine gider yapti ama farkinda degil sanirim.... Mesaja git »
Hollanda, 'Ermeni soykırımı yasa tasarısı'nı kabul etti başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Gay dedigin cucuk kadar ulkenin GSMI'senin 3 katin falan, yavas gel istersen. Git portakal falan bicakla, sinirin gecer belki.... Mesaja git »
ESAD ORDUSU AFRİNE GİRİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bana ne esad'dan, esadci falan degilim ben. Istegim ve dilegim gerek turkiye icindeki gerek disindaki tum hewallerin topunun ortadan kaldirilmasi. Y... Mesaja git »
ESAD ORDUSU AFRİNE GİRİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hede hodo. Anlayan anlamis. 16 senedir kandirila kandirila buraya geldik. Bundan 1 hafta once "Rusya ile konustuk, hersey bilgimiz dahilinde oluyor... Mesaja git »
İzlanda sünneti yasakladı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Umarim izlandadan ayrilirlar, boylelikle avrupada bozulmamis bir ulke kalmis olur... Mesaja git »
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ürdün'de Esad güçlerinin Afrin'e gireceği yönündeki haberleri değerlendirdi. Çavuşoğlu, "Bu haberleri ben de gördüm... Mesaja git »
ESAD ORDUSU AFRİNE GİRİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Gazet basit bir soru sordum neden alindiniy anlamadim. Dis politikada ne zaman camura batsa, kandirildik diyen arkadaslara, yine mi kandirildiniz di... Mesaja git »
E biz bunu yillardir diyorduk, yemedigmiz laf kalmiyordu hani ? Altay yerli de milli de degildir dedigimizde bir torba laf edenler, sIkIyorsa Binali... Mesaja git »
Arkadaşları

oyuncu11790

Pomeron_97
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"atar tutar seyreltilmiş uranyum uranyum okadar sağlam olsa atomu parçalanmaz"

haydarkarapuar
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125