Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
omertimurtas
Gerçek AdÖmer Timurtaş
Doğum Tarihi20 Haziran 1993
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ttnet Roket ''Başvuru talebiniz yapılamadı'' hatası! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Faturanızı ödememişsinizdir.... Mesaja git »
25$ ve Üzerine 5$ Hediye! TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Kızmayın ama konu gittikçe skechers ayaklabı alma rehberine döndü, dönüyor.... Mesaja git »
Oyuncu Kulaklığı Önerisi Max. 450 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Maalesef öyle br program yok. Revolver ın diğer versiyonu yaz ortasında çıkacak. Onboard ses kartın kendi ses kartından daha iyi fark kesinlikle olur... Mesaja git »
Razer programı işe yaramıyor şimdiden söyliyim. Ona umut bağlama. Cloud 2 alırsan da Wtcnn'in %25 indirim kodu var twitch sayfasında onu kullanıp game... Mesaja git »
Ben de kısık değil diyorum :}}} Revolver çok büyük hype yiyecek, o kesin. Ben şu aralar g633 kullanıyorum. Yeni bir kulaklık ihtiyacı olarak da aratm... Mesaja git »
Çünkü bunu yazılımsal halletmeleri lazım ve hyperx henüz yazılıma sahip değil. Cloud 2 nin de surroundu çok iyi değil, sesten biraz anlayan kapatıp ku... Mesaja git »
LAPTOPUN SOGUTUCUNDAN TERMAL MACUN YERINE ALUMINYUM FOLYO CIKTI! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben sadece üzülüyorum. Yahu git bilgisayarcıdan beş liraya al kullan. Folyo ne, eski macun mu... Mesaja git »
Aynen, üstelik özellikle sordum yok denildi. Üstelik sitesindeki bilgilerde de yok. Sen karıştırıyor olmayasın? G633 sesi de kısık değil. İnsanlar her... Mesaja git »
Asus teknik servisinde değişn bir şey yok sanırım!? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Biraz keyfi bir işlem olmuş. Kutu içeriği, hediyeler ve aksesuarlar tam olması koşulunda değişim yapmak zorundalar. Kutuyu vermek zorunda değilsen huk... Mesaja git »
Onboard ses kartın gayet iyi bir ses kartı. G633 çok kaliteli ve sağlam bir kulaklık. Tasarım olarak önceki kulaklıklarıyla alakası yok zaten. Revolve... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094