Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erkanrap
Gerçek Aderkan arslan
KonumAnkara, Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nişanlılık :/ başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Bence insanlara yazık etme kardeşim... Mesaja git »
Markafoni tergan erkek bot sepetin yarısı 45 tl kargo bedava başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Benimki de geldi beğendim fiyatına oranla çok iyi. Kahverengi tokali olan. Tokasızini almıştım ama olsun geri gönderip risk alınamayacak kadar iyi... Mesaja git »
Kayseriden ankaraya nakliye konusunu başlattı (9 gün önce)
Kayseri develiden ankara keciorene Bir buzdolabı bir çamaşır makinesi Bir tv ünitesi bir köşe koltuk ve 10 adet koli ile birkaç ufak eşya taşıyacakt... Mesaja git »
Vazgeçmek yok millet gün boyu sağlı sollu ataklarla ve ısrarlarla saldırıları sürdürüp o kodun nasıl kullanıldığını çözmek gerek... Mesaja git »
BİTTİ , SİLİNSİN LÜTFEN başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
50 liraya 10.000lik xiaomi var hocam ya. Benden bi 25 çalışır beyler... Mesaja git »
*** SAMSUNG GALAXY S8/S8+ Fırsatları paylaşımı başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Yalnız inceleme fırsatım oldu alamam rüyamda bile göremem ama alana hayırlı olsun çok güzel telefon... Mesaja git »
Berberlerin 15 TL ye Saç Kesmesi ? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Aynen üstadım :))... Mesaja git »
Berberlerin 15 TL ye Saç Kesmesi ? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Saatte 2 kişi alsa ki o da sapmalarla. Dükkan sahibi olmayan bir berber saatte 15 tl kazanır günde 10 saat dükkanda kalıp 8 saat hiç durmadan çalışsa ... Mesaja git »
Bkm Express-Migros 30/10 Money Jetkasalarda başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Yüzde 30 demek hiç fena değil... Mesaja git »
Bora Füzesi, Yunanistan’ı karıştırdı başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bizi yıllarca asıl tüketen bu ölçekte küçük ülkelerle yarışmak olmuştur bence. Yunanistan Ermenistan dandik dundik ülkeler ile aynı yarışta olmak zama... Mesaja git »
Arkadaşları

A R D A

luisenrigue

modifix06

ahm@41
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.110