Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erkanrap
Gerçek Aderkan arslan
KonumAnkara, Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 33 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Harikasınız hocam. Detaylı yorumunuz için çok teşekkür ederim... Mesaja git »
Vodafonedan alinma imiş ustadim buyuk ihtimal sony garantili. Ayni fikirdeyim sizinle..... Mesaja git »
Yonlendirmeniz icin tesekkur ederim aslinda ekran kasa orani haric nereeinden bakarsaniz sony cok ama cok ustun hele bir selfie kamerasi var ki g6nin ... Mesaja git »
Arkadaslar merhaba lg g6 kullanicisiyim xz1 ile basabas takas reklifi aldim sizce degistirmeli miyim g6 yi. Bir de su ekran skntisi herkeste oldu mu b... Mesaja git »
★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Sayenizde rew meselssinin sonyleedeki onemini ogrendim yazinizdan beri arastiriyorum cidden sorun yasayanlar da varmis. İyi ki varsiniz... Mesaja git »
★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Rev5 nedir ustadim alan arkadas cihazi cvodafonedan aldigini ve 22 ay daha garantisi oldugunu soyledi Baska dikkat etmemiz gerekenler neler. Vaktin... Mesaja git »
On kamerasi ile ilgili dusunceleriniz nedir lgye kiyasla. Ustadim takasa girecegim de basa bas sekilde xz1 ile G6nin on kamerasi camur gibi malesef. ... Mesaja git »
Ustadim selamlar. Lg g6 kullaniyorum tasarim yönünden güzel sayilabilecek bir cihaz ancak on ve arka kamerasi cidden kötü.ben de fotograf yonune onem ... Mesaja git »
dün taburcu olduk, iyi dilekleriniz için teşekkürler. başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Üstadım oncelijle çok geçmiş olsun sakin soylediklerimi yanlış anlamayın tıp ve cerrahı de böyle formel bir durum olmadığı için bazen olabiliyor böyle... Mesaja git »
Mac Allister hobi makinesi 60 TL (Dremel muadili) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Umarım vardır hocam... Mesaja git »
Arkadaşları

A R D A

luisenrigue

modifix06

ahm@41
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109