Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sinanpektas
Gerçek Adsinan pektas
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Galatasaray'ın 2017/2018 sezonu, yaz ve kış dönemi transfer haberlerleri, dedikoduları ve temennileri başta olmak üzere diğer tüm tartışmalarının ... Mesaja git »
Evet gündüzleri kota 50 Gb gece2-8 arası kota düşümü yok. Bulunduğun bölgede türkcell çekim kalitsei yüksekse bu paket alt yapısı olmayanlar için ide... Mesaja git »
Benimde paketim 50 Gb yaklışık 100 Gblık dosya indirdim ama düşüm olmadı. İsterseniz bir müşteri hizmetlerini arayın derim.... Mesaja git »
Gece 2-8 arası denedim kota düşümü olmadı. Bulunduğum bölgede test sonuçları çok iyi Pİng:12 Download:102.0 Mbsps Upload 36 Mbps gibi çıkıyor.... Mesaja git »
Benimde 50 gb lık paketim var. Gece 2-8 arası deneyen oldu mu kotya yansıyor mu?... Mesaja git »
TürkNet Alt Yapı Sorgulama Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Binada yok hocam. Bunun için ne yapmak gerekiyor. Kutu olması gerekiyormuş dediler.... Mesaja git »
Yaptım hocam 17mbit gösteriyor. Türk telekomdan yaptım bilgi bulunamadı diyor. Hangisine inanacağıma şaşırdım. Bulunduğum binada telefon hatt... Mesaja git »
turk.net e girin hocam. Orada hemen deneyin seçeneği var. Sizden mail ve telefon istiyor diğer ekranda ise alt yapı için adres bilgileri giriyorsunuz.... Mesaja git »
TürkNet Alt Yapı Sorgulama Yardım konusunu başlattı (3 ay önce)
Arkadaşlar merhaba. Bulunduğum binaya yaklaşık 6 ay önce internet bağlatmak istemiştim ama alt yapı olmadığı için türk telekom başvurumu iptal etti. ... Mesaja git »
Arkadaşlar lenovo marka laptopuma ssd taktım. Windows 8.1 yüklüyorum. Bütün driverları kuruyoruym fakat Nvidia ekran kartını kurduktan sonra "Nvidi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078