Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sinanpektas
Gerçek Adsinan pektas
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle. başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Güle güle kullanın arkadaşlar.... Mesaja git »
Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Güle güle kullanın... Mesaja git »
Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
P5 görüntü motoru olarak değişmiş. Kanal geçişi bana göre hala yavaş.... Mesaja git »
Sanırım Smarttv android uygulamaları sınırlı oluyor. Bütün Tvlerde aynı sıkıntı. Uygulama sayısı çok az. Webos ve tizeni bilmiyorum, yorum yapamam bu ... Mesaja git »
En kısa sürede resimli eklemeyi düşünüyorum. Kısaca özetlersem; Işık sızması yada banding sorunu yok. Futbol maçları muazzam ötesi. Alt yazılarda... Mesaja git »
Kesinlikle tavsiye ederim.... Mesaja git »
Ben tvden çok memnunum. Benim için derin siyahmış falan hikaye:) Bu özelliklerin piri olan arkadaşlar vardır elbette. Çok detaycı değilim. Ambilight o... Mesaja git »
Çok teşekkür ederim. Tavsiye ederim.... Mesaja git »
Tşk ederim hocam.... Mesaja git »
Ürünü gittigidiyor dan 3870 TL'ye aldım. 10 bit panel ve 100 hz. 3 taraflı ambilight var. P5 görüntü motoru Android işletim sistemi. İlk izlenimleri... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.219