Şimdi Ara

TürkNet Alt Yapı Sorgulama Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Bulunduğum binaya yaklaşık 6 ay önce internet bağlatmak istemiştim ama alt yapı olmadığı için türk telekom başvurumu iptal etti.

Forumda gezerken Turk Netin sitesine girdim ve alt yapı sorgulamada bulunduğum binada 100 MBPs e kadar desteklediğini yazıyor. Bulunduğum binada kutuda yokmuş sanırım. Sorum şu interneti açtırmak için hangi işlemleri yapmam gerekiyor?

TurkNet başvuru sitesinden adres bilgilerimi girdiğimde yazan ekran görüntüsü:
    TürkNet Alt Yapı Sorgulama Yardım

• Hangi site ? Link verir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turk.net e girin hocam. Orada hemen deneyin seçeneği var. Sizden mail ve telefon istiyor diğer ekranda ise alt yapı için adres bilgileri giriyorsunuz. Ben evimin bilgilerini girdim daha sonra gelen ekranda yukarıdaki resim görüntüsünü verdi.
  • Vodafone üzerinden altyapı sorgulaması yaptınız mı? Ayrıca onu da yapın bi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Yaptım hocam 17mbit gösteriyor.

Türk telekomdan yaptım bilgi bulunamadı diyor.

Hangisine inanacağıma şaşırdım.

Bulunduğum binada telefon hattıda yok. Nasıl internet alacağımı hiç anlamadım açıkcası.
  • Bana da kimse fiber vermezken türk net aynı sonucu gösteriyor. Bende merak ediyorum

• türk net 100 mbit veriyo. vodafone 97 vdsl 17 adsl destekliyo. ama ben kablonet kullanıyorum
  • sinanpektas S kullanıcısına yanıt
    Vodafone net daha güvenilir. İsterseniz Türknet canlı destek üzerinden veya telefon açıp yeniden sorgulayın. Telefon hattı yok derken binada komple mi yok, sizin telefon hattı aboneliğiniz mi yok?

• atomcu kullanıcısına yanıt
    Binada yok hocam. Bunun için ne yapmak gerekiyor. Kutu olması gerekiyormuş dediler.
  • sinanpektas S kullanıcısına yanıt
    Tam bilgim yok fakat başvuru yapınca gelip kurabilirler. Bir araştırın.

• merhaba türknet sol altyapı ile kurumsal abonelik yapıyormu acaba bilgisi olan varmı.
  • sonkam S kullanıcısına yanıt
    Superonline ile hiç bir bağlantıları yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.