Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Nihavend_Mucize
Gerçek AdM. FERİT DOĞAN
Doğum Tarihi13 Ağustos ****
KonumEdirne,Uzunköprü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
satılık iphone 4 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
çalışmayan aksamı yoktur cihazin sarjı 4-5 saat gidiyor genelde batarya değiştirilirse 8-9 saate çıkar kullanmadığımdan dolayı değiştirme gereksinimin... Mesaja git »
Zeblaze Thor saat için satıcıya mesaj attım. İmei değişmiyor yazmış. MTK6580 çipset yok mu? İlginç geldi. Oysa saati 1gb rami olduğu için satın alaca... Mesaja git »
Temiz Delonghi ICM15750 Termoslu Kahve Makinesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Ürün çok az kullanılmıştır. Termoslu modelidir. Programlanabilir. Şu anda kullanılmamaktadır. Ciddi düşünenler varsa fiyat ve teslimatta yardımcı olur... Mesaja git »
tchibo cafissimo classic başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
birkaç kere kullanıldı. toz zerresi kadar hasarı yok. süs amaçlı kullanılmıştır. süt köpürtme kullanılmadı. mor renk. piyasa fiyatı 500 tl dir. [b... Mesaja git »
Fatura ile imei açtırma? konusunu başlattı (2 ay önce)
İkinci elden bir iphone 4 aldım. Karşı taraf faturası var, git Apple müşteri hizmetlerinden icoloud'u açtır dedi. 0136600024771++ Bu anakartın üze... Mesaja git »
TT 24 megabitlik tarifedeyim, hız 16 şu an upload 2.60. Tam download hızı yok. Torrente yüklenmek gerek.... Mesaja git »
LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
5.9.023S Yeni yazılım verilmiş. https://bbs.le.com/zt/eui/le_2.html... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Risk budur... Mesaja git »
BİM LG Led Işıklı Bluetooth Hoparlör 79,50 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bende satın aldım, Jam Classic vardı satmıştım. Ses pürüzsüz hoşuma gitti. Jet Audio müzik çalar ile ses ayarı yaptıktan sonra daha iyi sonuç verdi. J... Mesaja git »
Western Digital Black 2TB 7200 RPM 64MB Cache SATA 6 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Hiçbir sıkıntısı yoktur. Buradan bir arkadaştan almıştım. Çok kullanma fırsatım olmadı. Çok performanslı olmasına karşın biraz sesli çalışıyor. Tabi b... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.080