Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Nihavend_Mucize
Gerçek AdM. FERİT DOĞAN
Doğum Tarihi13 Ağustos ****
KonumEdirne,Uzunköprü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Western Digital Black 2TB 7200 RPM 64MB Cache SATA 6 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Hiçbir sıkıntısı yoktur. Buradan bir arkadaştan almıştım. Çok kullanma fırsatım olmadı. Çok performanslı olmasına karşın biraz sesli çalışıyor. Tabi b... Mesaja git »
Taşınabilir Harddisk wd 1 TB başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
artık işime yaramadığı için satıyorum ürün budur http://www.hepsiburada.com/wd-elements-1tb-2-5-usb-3-0-tasinabilir-disk-wdbuzg0010bbk-eesn-p-BD303566... Mesaja git »
Elimde jenerik mail adresleri var ihtiyacı olanlara dağıtacağım başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Gönder bana... Mesaja git »
Eşiniz/Sevgiliniz Nereli Olacak ? [00-59] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Deneme... Mesaja git »
BTK, düşük çekim kalitesi nedeniyle Türk Telekom'u uyardı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Daha 2 ay önce Türk Telekom hat verdiler şirketten, evin içinde çekmiyor. Edirne merkezdeyim. Cosmote adlı yunan operatörü 4g,3g evin içinde full çek... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum ... Mesaja git »
4 GB Kingston DDR2 Laptop RAM 2GB+2GB başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Selamün Aleyküm Arkadaşlar, RAM'ler satılıktır ve hiçbir sıkıntı yoktur, yeni bilgisayar almam nedeni ile eskisi artık işimi görmediği ... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum ... Mesaja git »
Turk Telekom Upload bilmecesi ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şimdi speedtest.net sitesinden hız testi yaptım. Sonuç bu. http://i.imgur.com/oevd7xy.jpg... Mesaja git »
Oğluma İsim Arıyorum:( başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kaan Saygın Yılmaz olsun. ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.086