Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cglynfrk
Gerçek AdÖmer Faruk Çağlıyan
KonumEskişehir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
gearbest veya aliexpress. ben aliexpress'ten aldım. TR'de de satanlar var; Global versiyon olmasına dikkat edin.... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Smart TV alacağınıza normal TV alıp tvbox bağlarsanız çok daha iyi olur. Akıcılığından şikayet edilmeyen smart tv yok gibi. Hem de TV alırken "smart" ... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
"Shipping information" hemen güncellenmez. Bir hafta içerisinde oradan bilgiler gelmeye başlar. adresinden tracking numberınızı girerek takip edersini... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
330 liraya nereden buldunuz merak ettim. Global versiyon olmasına dikkat edin. 1- İster apk ile isterse de play.google.com adresine google hesabını... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Kargonuz dün dağıtıma çıkmış teslim edilememiş. Belki de adreste kimse yoktu. bugün de dağıtıma çıkmış. adresinden takip numarasını girerek inceleye... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Konu dışına çıkmamak maksadıyla özelden cevaplıyorum sizi. :)... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Anahtarlı değil, ilave elektrik desteği olan. Daha çok 2,5 inc HDD takacaklar için. Çünkü 2,5 HDD'ler elektriği de usb den sağlıyor. İlave elektrik de... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Teknoseyir'in incelemesinde ethernet portu olan usb hubların çalıştığı söyleniyor. Çok disk bağlayacaksanız elektrik desteği olan hublardan almanız da... Mesaja git »
Kablonet ile ilgili her şey... başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Sadece internet explorer'da çalışıyor maalesef.... Mesaja git »
KABLO TV (GENEL KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
2.el 8800hd modelini buldum. Onu alsam model olarak çok mu eski kalır. Şu anda kullanılan modellere göre ne eksiği var?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Hel cezaül ihsani illel ihsan"

Ne ilm ola ki ola intihası
Ne kul ola ki olmaya hatası
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109