Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cglynfrk
Gerçek AdÖmer Faruk Çağlıyan
KonumEskişehir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Btwin Triban 100 Hakkında Görüşleriniz Nedir başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Neden illa yol bisikleti? Şehir bisikleti de düşünebilirsiniz. Mosso 1821/1824 şu anda kategorisinde en iyi f/p bisiklettir. Ayrıca ikinci el temi... Mesaja git »
slime lekesi + wd-40 diske sıktım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Öncelikle bisikletiniz çok güzel bir model, kıymetini bilin. WD 40 bizde her yere sürmek gibi kötü bir alışkanlık yaptı. Rotora geldiyse söküp Fren B... Mesaja git »
İş yerinde kullanıyoruz. Gayet verimli. Baskısı güzel. Bir laser yazıcı hızı beklemeyin. Gayet yavaş yazsa da ekonomik olması bu açığını kapatıyor. Or... Mesaja git »
Yeni daikin kombi (Yüksek Modülasyon Oranı 1/8 ) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben elimdeki oda termostatını cihaz açılışına geldiklerinde servis elemanına ücretsiz taktırmıştım. Bu sadece servis elemanının bilgisizliği. Daikin... Mesaja git »
DOĞALGAZ KOMBİSİ ÖNERİSİ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Alpha alın. 7 yıl garantili.... Mesaja git »
Arkadaşlar Bana Önerilen Kombilerden Hangisini Almalıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Konvansiyonel kombiye eski teknoloji nazarıyla bakılmaz. Verimsiz de değildir. Sadece Premix yoğuşmalıya göre daha az verimlidir. Condens yoğuşmalı e... Mesaja git »
Arkadaşlar Bana Önerilen Kombilerden Hangisini Almalıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
- Değil 6 metre, 2 metre petekte bile yoğuşma yapar. Asıl yoğuşma yapmayacak olan sizin almak istediğiniz yarı yoğuşmalılar. Premix cihazlar modülasyo... Mesaja git »
Kardeşim Son kez uyarıyorum. Yarı yoğuşmalı alma. Yarı yoğuşmalıların bir günde yapacağı yoğuşma bir su bardağı kadar. Premix yoğuşmalı ise 1 m3 ga... Mesaja git »
2+1 evde yoğuşmalı kombinin verilen fazla parayı amorti etmesi pek mümkün değil. Konvansiyonel kombi alabilirsiniz. İlla yoğuşmalı istiyorsanız fazla ... Mesaja git »
DOĞALGAZ KOMBİSİ ÖNERİSİ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Eviniz güney cephe. Önünde güneşi engelleyecek bir apartman vs. yoksa güneşi güzel alıyorsa; ben sizin yerinizde olsam 1500-1600 tl aralığında konvans... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Hel cezaül ihsani illel ihsan"

Ne ilm ola ki ola intihası
Ne kul ola ki olmaya hatası
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.082