Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cglynfrk
Gerçek AdÖmer Faruk Çağlıyan
KonumEskişehir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Opel Corsa Yakıt Tüketimi 1.3 CDTI Dizel başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
2005 Model 1.3 CDTI Opel corsa aldım. Opel in gonderiği tanıtım mailinde ve yuz yuze konusmalarda bu aracla 1 depo yakıtla (45 Litre- Dizel) rahat 105... Mesaja git »
"Corsa" Genel başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Corsa D (2011) araca bagaj pandizotu arıyorum. Oldukça kalitesiz bir malzeme olmasına rağmen çok yüksek fiyat (250 civarı) çekiyorlar. Nasıl bir alter... Mesaja git »
Win 7 GPT Hatası konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar 3 TB HDD'me Windows 7 yüklemeye çalışıyorum ancak kurulumda disk seçiminde "GPT diske kurulum yapılamaz" hatası veriyor. Diski MBR'ye dönüş... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu markadan şaşmayın;... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Uzun süredir bunu kullanıyorum. Kullandığım tüm cihazlarda hızlı şarjı destekledi. Aynı markanın hızlı şarj destekli araç şarjı da mevcut.... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
MiBox'ı fişten çekeceğinize kullanın. Ben de yaşamıştım bu problemi. Daha sonra terrariumTV sayesinde HDDleri kullanmaya gerek kalmadığı için üzerin... Mesaja git »
International versiyon MDZ-16-AB koda sahip. Ama ilanlarda bu kod yazmıypr. Int.versiyon cihaz yazdığı gibi Quad-core Cortex-A53 2.0GHz işlemciye s... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende de o şekilde yazıyor. Aldığımdan beri (1 sene) hızlı şarj kullandım. Daha sonra sakıncasını öğrenince yeni yeni normal şarj yapmaya bağladım. İl... Mesaja git »
Wifi problemi yaşayan arkadaşlar; Nadiren benim de başıma gelen (yaklaşık 10 açılışta 1-2 kere) wifiye bağlı olduğu halde nete girememe problemini ya... Mesaja git »
Yukarıda yazdım. HDD için elektrik destekli USB hub kullanın. Yoksa böyle problem yaşarsınız.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Hel cezaül ihsani illel ihsan"

Ne ilm ola ki ola intihası
Ne kul ola ki olmaya hatası
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141