Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
artariel
Gerçek Addeniz sökmen
Doğum Tarihi10 Kasım ****
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mart 2011
2. el mesaj sayısı: 67
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Bildiğiniz tüplü monitör tamiri yapan dükkan konusunu başlattı (2 ay önce)
istanbul, özellikle kadıköy civarı tüplü monitör tamiri yapabilecek yer var mı? normalde direkt çöpe atardım ama ürün commodore 1084s olduğu için kıym... Mesaja git »
Alınık Commodore 64 ve disket sürücüsü konusunu başlattı (3 ay önce)
çalışır halde orijinal commodore 64 ve disket sürücüsü aramaktayım.... Mesaja git »
🔴 Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
dün geçiş yaptım, tam alıyorum hızı.... Mesaja git »
taahhüt cezamı nasıl ödeyeceğim? konusunu başlattı (3 ay önce)
şükürler olsun ki ttnetten kurtulup netspeede geçtim. şimdi de müşterileri değilim diye online işlemlere login olamıyorum. fiziksel fatura da istemedi... Mesaja git »
🔴 Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
millet, belgeleri yolladım teslim olmuş. biri aradı, aktivasyon ve ttnet'ten geçiş işlemlerinize başladık diye. ttnet'ten geçiş yapmış olan varsa, ne ... Mesaja git »
Ryzen 2 Bekleme Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
çıktığı tarihte aldığım 1700'ü satıp 2700x'e ve x470 anakarta geçiş yapacağım ben. daha fazla oc için.... Mesaja git »
Upload Hizi Dogru Yansimiyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
suriyelilere %20 ucuz internet veren bu tarz dolandırıcı firmalara prim vermeyin. ben taahhütümü bozdum netspeede geçmek için. biraz koyuyor ama bu fi... Mesaja git »
🔴 Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
anladım. böyle mi söyleyeyim netspeed yetkililerine? benim evde olmam gereken bir durum gerekecek mi?... Mesaja git »
🔴 Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
önce ttneti kapattırıyorum o zaman?... Mesaja git »
çabucak bir soru soracağım. hali hazırda ttnet fiber kullanıyorum, apartmanın altında fiber kutusu var o şekilde dağıtılıyor. cezayı ödeyip netspeed'e... Mesaja git »
Arkadaşları

Waenduir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094