Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
artariel
Gerçek Addeniz sökmen
Doğum Tarihi10 Kasım ****
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mart 2011
2. el mesaj sayısı: 66
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
bu internet servis sağlayıcılar 4mbitten az upload verdiği sürece isterse 10 liraya 100mbit versin yine almayacam. 2017 yılındayız ya bıktım ulan şu y... Mesaja git »
şu değerlere 2mbit upload vermek ayıp günah ya. fiber internette nasıl 2mbit upload olabiliyor aklım almıyor. vodafone'un uyduruk adsl paketleri bile ... Mesaja git »
ÜÇ SENEDİR superonline fiber kullanıyorum, 3 senedir bir ay bile 150gb kotayı aşmadım. yeni binaya geçtiğim için ttnet fibere geçtim. interneti sadece... Mesaja git »
ttnet fiber, nasıl hat zayıflaması olabiliyor? konusunu başlattı (26 gün önce)
arkadaşlar ben anlamıyorum. 50mbit internet aldım, şükür yine 45 mbitini alabiliyorum ama SNR marjı 6db, hat zayıflaması 30'larda. benim aklım almıyor... Mesaja git »
Intel 8.nesil Intel Core İşlemci Ailesini 21 Ağustos 'ta Duyuracak! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
i7'ler nasıl da 6 core oldu bi anda :) mobil i5 i7 U serisi düşük güç işlemciler de 4 core 8 thread olacakmış. ultrabook performanslarında %100'e yakı... Mesaja git »
Macbook Pro 13.3" non retina i5 8gb ram 250gb samsung evo 850 SSD + cdrom yerine de 500gb harddisk koyuldu. batarya döngü 915 caps lock ledi yanm... Mesaja git »
Kılıçdaroğlu'ndan Demirtaş açıklaması başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bop'un eşbaşkanları da aynı şekilde. bu ülkede ve birçok sömürge ülkede siyaset emperyalistler tarafından işgal edilmiştir. medya aracılığıyla da kit... Mesaja git »
Macbook Pro 13.3" Mid-2012 (2000tl) ve Lenovo Thinkpad X230 (800tl) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
fiyat güncellendi 800 tl'ye düştü... Mesaja git »
Intel, Thunderbolt 3 teknolojisini ücretsiz hale getiriyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
o zaman gelsin ryzenli macler, macbooklar. apple thunderbolt 3'e yeni geçmişken bırakamazdı... Mesaja git »
intel artık bitti... Mesaja git »
Arkadaşları

Waenduir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.148