Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
guvenkoksal
Gerçek AdGüven Köksal
Doğum Tarihi16 Aralık 1983
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vodafone 10TL A101 ÇEKİ HEDİYE ( ERKEN BİTİRİLDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Peki Freezone üyeliği iptal oluyor mu?... Mesaja git »
Vodafone Faturasız 30 TL Yükle 2 GÜN GEÇERLİ 2GB Neti Kaçırma başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2'dir yüklüyorum ama 2 gb hediye gelmiyor, sebebini bilen var mıdır? Yada hiç hediyesi gelen oldu mu, benim hiç olmadı da?... Mesaja git »
İzmit'ten İstanbul Esenler civarına servis var mı acaba, bildiğiniz? Sabah İzmit'ten İstanbul Esenler civarına gidiş, akşam İzmit'e dönüş şeklinde? H... Mesaja git »
Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Anlayamadım. Link ve daha açıklayıcı yazar mısınız? Huggies 4+ uygun fiyat bulmakta zorlanıyorum da.... Mesaja git »
Hocam bu teklifi müdürlüğe gittiğimde iptal masasından yaptılar İşyeri 24 mbit gibi bir adı vardı.... Mesaja git »
Benim tarifemden daha iyi, Türk telekom mu bu tarife ? Link alabilir miyim???? Ben yeni TürkTelekomluyum 2017 şubat tarihinde yeni abone oldum.... Mesaja git »
İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
İtunes'u kaldırıp tekrar kurdum, düzelmedi. Tekrar kaldırıp eski sürüm itunes kurdum yine olmadı.... Mesaja git »
İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
İphone 6s iOS 11 sürümünden iOS 10.3.3’e dönüş yaptım ama artık bilgisayarıma yedekleme yapamıyorum. Hata veriyor, yardımcı olabilir misiniz? Hata "... Mesaja git »
Kullanım Kılavuzu (PDF) Kullanılan Kombi Modelleri Kullanıcı Litesi | 01MRT42 | Demirdöküm Millennium Plus | Sezon (ilk) | Yerden Isıtma | Konya | | ... Mesaja git »
Selamlar herkese bende şubat 2015 ten beri santek kullanıcısıyım. izmirin ilk kullanıcısı olabilirim belki ( emin olmamakla birlikte ). :) Cihazın... Mesaja git »
Arkadaşları

BJK

kltrtrzm
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Ya Rabbi! Yalnız sana ibadet eder ancak senden yardım dileriz. Bize doğru yolu göster." (Fatiha 5-6)
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
TV
LG
Notebook
Dell
İşlemci
Intel
Kombi
ECA
Modem
Airties
Hakkında
Zerrece tamahım yoktur şu dünya varına, Rızkımı veren Hüda dır kula minnet eylemem. Kul Nesimi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063