Şimdi Ara

[Satılık] Sennheiser Momentum On-Ear Red Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba,

Sennheiser Momentum On-Ear Red V1 kulaklık satılıktır.

Fiyat: 500 TL

GET ilanı açılabilir. İzmir içinde elden teslim edebilirim. Kargo durumunda ücreti belirleriz.

Normalde takas düşünmüyorum. Sadece, ikinci elde kolay satılabilecek bir ürünle takas olabilir.

Ürün hakkında:

** Bass ve tiz başarısıyla öne çıkan bir modeldir. Mid ve dinamik alan olarak da, böyle bir model için iyi seviyededir denebilir. Ses izolasyonu ise on-ear bir kulaklığa göre üst seviyede.

** 1.4 metrelik, mikrofon, dijital ses düzeyi ayarı ve play/stop tuşu olan orijinal kablosuyla teslim edilecektir. Ses ayarı sadece iPhone'larla çalışsa da, mikrofon ve play/stop tuşu universal'dir. En azından Samsung telefonumda çalışıyor.

Kablosu çıkarılabilir. Farklı kablo takarak universal ses düzey ayarı veya bluetooth özelliği kazandırılabilir. Bu arada, ürünün tuş barındırmayan ikinci kablosu, ürünü aldığımda kutudan çıkmadı. Ancak o kabloyu tercih etmek için bir sebep yok.

** Malzeme kalitesi yüksektir. Ergonomisi başarılıdır. Benim gibi iri yapılı kişiler de problemsiz kullanabiliyor.

** Kutusu ve taşıma çantası verilecektir.

** Ürünü ikinci el olarak almıştım. Fazla kullanılmamış bir üründür. Kendim de deneme amaçlı kısa süre kullandım.

** Ürün V1 modelidir. V2'den pek farkı olmadığı söyleniyor. V2 modelinin n11'deki sıfır fiyatı 1200 TL.

** Garantisi muhtemelen bitti. Servis hizmetini veren Bircom'un sitesinde seri numara kontrolünü bulamadım.

Garanti veya bir değişim-onarım işlemine muhtemelen ihtiyaç duymazsınız. Ses kontrolü dijital olduğu için, kablo kaynaklı sorun çıkma ihtimali az.

Whatsapp veya SMS'ten erişim için: 0544 518 3288
    Telefonlara günün her saati bakamadığım için, öncelikle mesaj yoluyla ulaşın.

Ürünün fotoğrafı:

[Satılık] Sennheiser Momentum On-Ear Red Kulaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 7 Temmuz 2019; 21:12:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.